ייעוץ לימודים חינם!

המכללה האקדמית אורנים

חוגי הפקולטה למדעי הטבע של אוניברסיטת חיפה באורנים - תואר ראשון B.Sc, B.A

המכללה האקדמית אורנים מציעה לימודי תואר ראשון בתחומי המדעים ובהם מתמטיקה, פיזיקה, ביולוגיה ומדעי המחשב. התארים הם של אוניברסיטת חיפה אך הלימודים מתקיימים בקמפוס של מכללת אורנים. כך, הסטודנטים יוכלו לקבל תואר אוניברסיטאי אך עם היחס אישי והסביבה הירוקה של מכללת אורנים.

תואר ראשון במתמטיקה-פיסיקה

המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה לתלמידיה לקבל בסיס אקדמי וידע נרחב בתחומי המדעים המדוייקים. בוגרים בעלי תעודת הוראה עם ידע במתמטיקה ופיסיקה הם מבוקשים מאוד במערכת החינוך, ויכולים להשתלב בהוראת כל הכיתות ובהכנה לבגרויות. בין הנושאים הנלמדים נכללים יסודות האסטרופיזיקה, עולם החלקיקים, אופטיקה ותרמודינמיקה. ניתן ללמוד את המסלול עם או ללא תעודת הוראה. בנוסף לתחום ההוראה, יוכלו הבוגרים להמשיך לתארים מתקדמים בתחומי הפיסיקה, המתמטיקה ובתחומים נוספים במדעים המדוייקים.

תואר ראשון במתמטיקה-מדעי המחשב

המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה לתלמידיה ללמוד שני תחומים מבוקשים בקרב עולם ההוראה ובקרב עולם ההייטק. אם יש לכם ראש מתמטי ואתם אוהבים את עולם המתמטיקה והמחשבים, לימודים אלה יאפשרו לכם להיות מורים מבוקשים מאוד במערכת החינוך. כמו כן, למי שמעדיף לסיים את הלימודים ללא תעודת הוראה, יוכל להשתלב בענפי ההייטק השונים או להמשיך לתארים מתקדמים בתחום המדעים המדוייקים. בין הנושאים הנלמדים נכללים תכנות מונחה עצמים, רשתות תקשורת ואלגוריתמיקה. ניתן ללמוד את המסלול עם או ללא תעודת הוראה.

תואר ראשון במתמטיקה בשילוב מדעי הרוח

אם אתם רואים בעצמכם גם הומניים וגם ריאליים, ולא יכולים לבחור בין השניים, המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה לתלמידיה לשלב בין עולם המתמטיקה ועולם הרוח. התלמידים במסלול משלבים בין לימודי פונקציות ואלגברה ללימודים בתחומי הרוח והחברה כמו היסטוריה, גיאוגרפיה, תקשורת וסוצילוגיה. כך, בוגרי המסלול יכולים להשתלב במערכת החינוך כמורים המלמדים כמה מקצועות. כמו כן, המסלול מאפשר לבוגרים להמשיך לתארים מתקדמים בעולם המתמטיקה. גם מסלול זה ניתן ללמוד עם או ללא תעודת הוראה.

תואר ראשון בביולוגיה וסביבה

אם אתם בעולם שמסביבנו ובתחום הביולוגיה, המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה תואר ראשון לביולוגיה. החוג משלב למידה חווייתית, רכישת ניסיון בשדה ובמעבדה וקבלת תואר אוניברסיטאי עם יחס של מכללה. התלמידים במסלול כוללים את כל הקורסים הדרושים למי שמעוניין להמשיך ללימודי רפואה או וטרינריה. בנוסף, הלימודים מתאימים למי שמעוניין להשתלב בקריירה בתחום הביולוגיה, הוראת המדעים, תחום התרופות והביוטכנולוגיה. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות עם יחס אישי מהמרצים ומעטפת תומכת מהחוג לביולוגיה. בוגרי המסלול מקבלים תואר .B.Sc של אוניברסיטת חיפה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ