ייעוץ לימודים חינם
לימודי אמנות בלי פסיכומטרי

לימודי אמנות בלי פסיכומטרי

תואר ראשון באמנות בלי לעשות פסיכומטרי

לימודי אמנות לתואר ראשון פונים הן לאלו המתעניינים בהיסטוריית האומנות, ובכל מה שקשור לאמנות עכשווית ומודרנית, והן לאלו המתעניינים וצמאים לעשייה אמנותית ולהכשרה מעשית. לימודי האומנות חולשים על פני מגוון תחומים. ביניהם: היסטוריית האמנות, אומנות ויהדות, זרמים אמנותיים, וכן תרגילים, ולימודי רישום, ציור, פיסול, קרמיקה ועוד מגוון רחב של תחומים המפתחים את הסקרנות והחשיבה של הסטודנט.

לימודי האמנות נלמדים במגוון מוסדות לימוד. חלקן במתכונת חד חוגית, מלאה ואינטנסיבית וחלקן ניתנות ללמידה עם חוגים נוספים, כגון פסיכולוגיה, מדעי המחשב, חינוך, ארכיאולוגיה ועוד. לימודי האמנות מכשירים את הסטודנטים לעבודה בתחום ומעניקים להם כלים חשובים לתחום התמחותם.

למי מתאים ללמוד לימודי אמנות בלי פסיכומטרי?

1
אמנותי
2
ריאלי
3
חוקר
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

קבלה ללא פסיכומטרי

תחום האמנות דורש סוג חשיבה שונה ואופי לימודים אחר לגמרי מפקולטות אחרות באוניברסיטאות, הדורשות פסיכומטרי גבוה. לימודים אלו משלבים לרוב עבודה מעשית כגון כיתות רישום ופיסול, לעיתים עבודה בסטודיואים, הכנת עבודות אמנות והשתתפות בתערוכות. כמו כן, הביקוש ללימודים אלו אינו גבוה כמו ללימודי רפואה, משפטים ולשאר התחומים הפופולרים של היום.

על כן, במרבית מוסדות הלימוד, ציון הפסיכומטרי אינו חלק מתנאי הקבלה ללימודים. במקום פרמטר זה, מקיימים המוסדות ראיונות אישיים, תרגילי כניסה והצגת תיקי עבודות, השואפים לשקף את יכולות המעמד בתחום. בחלק מן המקומות, הפסיכומטרי אכן נדרש, אך רק במקרה שממוצע הבגרות אינו עובר סף מסויים!

פתיחה

אפיקי קבלה נוספים

תנאי הקבלה הנוחים יחסית, מאפשרים למועמדים לגשת ללימודים גם ללא השגים גבוהים בציוני הבגרות והפסיכומטרי. במקומות מסויימים דורשים תנאי סף – כגון הצגת ממוצע בגרות בלבד, ללא פסיכומטרי, מעל ממוצע מסויים בבגרות. מי שאין בידו בגרות עם ציונים מתאימים יכול להרשם למכינה, או למכון בו יוכל לשפר ציוני בגרות מסויימים, במקצועות לא קשים במיוחד, וכך להתקבל ללימודי התואר.

על כן, קיים מגוון רחב של לימודי תעודה, כאשר רבים מהם מעמיקים ומקצועיים ביותר. גם אם התקבל המועמד ללא פסיכומטרי, אין זה אומר שלימודי האומנות קלים ושאין למה לשאוף. המועמד יופתע לגלות קושי ואתגר מסוג אחר, וייצטרך להתמיד ולהשקיע על מנת להגיע להשגים ולתוצאות אשר יסללו לו דרך בעולם האומנות התחרותי.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ