ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל

הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול

במסגרת הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול בטכניון ניתן להשתלב במגוון מסלולים בתחום התעשייה והניהול, כלכלה וניהול, הנדסת מערכות מידע, תכן בהנדסת תעשייה ועוד.

תחום התעשייה והניהול
תפקידם של מהנדסי תעשייה וניהול הוא לתכנן מערכות, חומרים וציוד ולשכלל אותם. תחום זה הוא ייחודי בכך שהוא מפגיש את תחום ההנדסה עם תחום הניהול. בוגרי לימודי תעשייה וניהול של הטכניון יוכלו להשתלב בתפקידים שונים כמו תכנון מערך מפעלים, ניתוח ארגוני, חקר עבודה ועוד.

 תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול
התכנית לתואר ראשון של הטכניון מכשירה את הסטודנטים לפתור בעיות בעזרת כלים עיצוביים ואנליטיים, ליישם את הידע שרוכשים הסטודנטים במהלך הלימודים, לפעול בארגוני שיווק וייצור ולהמשיך את ההתפתחות המקצועית. במהלך הלימודים יוכלו הסטודנטים לבחור מאחת מהמגמות הבאות: מערכות מידע עסקיות, מערכות ייצור ושירות או המגמה בכלכלה. 

כדי להצליח כמהנדסי תעשייה וניהול צריכים הבוגרים לגלות בקיאות רבה בנושאים שונים: תכנון מערך מפעלים, ניתוח ארגוני, תכנון ופיקוח על הייצור, שימוש במערכות ארגוניות מורכבות, שימוש במערכות מידע מתקדמות ועוד.
 
תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע
התכנית לתואר ראשון בהנדסת מערכות מידע מתפרשת על פני 4 שנים ומתקיימת בשיתוף הפקולטה למדעי המחשב והפקולטה לתעשייה וניהול. התלמידים נחשפים למגוון נושאי לימוד במהל הלימודים: מתמטיקה, לוגיקה, מסדי נתונים, סטטיסטיקה, מערכות מידע, מדעי ההתנהגות, אלגוריתמים, מבני נתונים ועוד.

תואר ראשון בכלכלה וניהול
הסטודנטים במסלול זה מקבלים ידע עיוני וכלים מעשיים כדי לעסוק כבוגרים בתכנון, ניהול מערכות כלכליות ועוד. בסיום התכנית מקבלים הבוגרים את התואר "בוגר למדעים בכלכלה וניהול" (B.A).

תארים מתקדמים
לימודי תואר שני ודוקטורט – במסגרת הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול ניתן להשתלב בלימודי מגיסטר במגוון תחומים: מסלולים לתואר שני ודוקטורט – כלכלה, סטטיסטיקה, הנדסת תעשייה, מדעי ההתנהגות, הנדסת ניהול מידע ועוד; מסלולים ללא תזה – טכנולוגיה, מגיסטר להנדסה, מגיסטר לכלכלה, מגיסטר במנהל  עסקים ועוד.
 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים