ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

מל"א - המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון ושני במנהל עסקים

בית הספר למנהל עסקים של המרכז ללימודים אקדמיים (מל"א) מציע תוכניות לימוד לתואר ראשון ושני ומשלב בין ידע עיוני ותיאורטי לבין כלים יישומיים במטרה להפוך את בוגריו לאנשי מקצוע איכותיים ולאפשר להם להשתלב בשוק העבודה בקלות ובמהירות.

תואר ראשון במנהל עסקים
הפקולטה לניהול על שם "סרנת" מעניקה לבוגריה את מירב הידע והמיומנויות הנדרשים להצלחה בתחום זה.

תנאי הקבלה
על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל של 85 ומעלה. מי שאינם בעלי תעודת בגרות מלאה יידרשו להציג תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית, אשר משמעותה היא כשל תעודת הבגרות, בממוצע משוקלל של 85 ומעלה.
לנרשמים מעל גיל 30 שאינם בעלי תעודת בגרות ואינם עומדים בממוצע הציונים הנדרש, תנאי הקבלה הוא מעבר מכינת 30+ טרם ההרשמה ללימודים. 
*הנרשמים לתואר ראשון במנהל עסקים במסלולים שיווק ומימון בנקאות, יידרשו לעמוד בממוצע ציונים של 75 לפחות בקורסים השונים.

BA במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות
תכנית הלימודים מיועדת לכל המעוניינים בפיתוח קריירה הקשורה לתחום הבנקאות, שוק ההון והפיננסים ולכל מי שיש ברצונם לרכוש יתרון תחרותי במסלול ההתפתחות הניהולי בחברות ובארגונים השונים. מסלול זה משלב בין ידע תיאורטי לבין כלים יישומיים ומיומנויות ניהוליות שיקנו לממשתתפיו היכרות והבנה עם הסוגיות הכלכליות בתחום הפיננסים, יכשירו אותם להיות יועצים בתחום ההשקעות, המימון וברזי הבנקאות, ובכך יהנו הבוגרים מיתרון משמעותי בכניסה לשוק העבודה. 
חברות וארגונים רבים זקוקים למומחים בתחום הפיננסים. בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בבנקים, חברות ייעוץ, חברות ביטוח, קופות גמל, חברות ניהול תיקים, ברוקרים, בנקים להשקעות ועוד.
התכנית שמה דגש על תחום ההשקעות והיא מהווה הכנה ממשית למבחני הרשות לניירות ערך- מבחני ההסמכה ליועצי השקעות ומבחני ייעוץ פנסיוני.
במהלך התכנית יוכלו הסטודנטים להשתלב בקורס חדר עסקאות ייחודי שהוקם בחסות בנק לאומי ומאפשר התנסות מעשית בהשקעות.

BA במנהל עסקים במסלול שיווק וניהול מותגים
השיווק הינו מרכיב עיקרי בפעילותם של כל חברה או ארגון. תכנית הלימודים במסלול זה שמה דגש על המותג- אותו מוצר ספציפי שאנשים מתעניינים בו ורוכשים אותו, גם אם קיימים מוצרים זולים וטובים ממנו, מעצם היותו מותג, ומעבר לכך, מעצם ניהול נכון של החברה האחראית על מוצר זה. מסלול זה בא במטרה להכשיר את משתתפיו להשתלבות בתפקידי ניהול בתחומי השיווק והפרסום, בעזרת שילוב בין ידע תיאורטי לכלים מעשיים בתחום.
בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בתחום העבודה בתפקידי ניהול כללי, ניהול שיווק, פרסום ותקשורת שיווקית, מנהל מותג, מנהל קטגוריית מוצרים, מנהל קו מוצרים, מנהל מוצר, מנהל מיתוג דיגיטלי, מנהל פיתוח מוצר, מיתוג פוליטי, מכירות ועוד.

BA במנהל עסקים במסלול יזמות
בעידן בו אנו חיים בכלל ובמדינת ישראל בפרט, ישנם פיתוחים טכנולוגיים ההולכים ומתפתחים במגוון תחומים. מאחורי כל אחד מהפיתוחים הללו, נמצא יזם שליווה את התהליך החל משלב פיתוח הרעיון, דרך מימושו וחיפוש משקיעים אפשריים, התמודדות עם כשלונות ואכזבות אפשריים ועד לפרסום והצלחת הסטארטאפ.
תכנית הלימודים במסלול זה מקנה למשתתפיה את מירב הכלים המקצועיים הנדרשים לעיסוק בתחום, מיומנויות של יצירתיות, יכולות אלתור, כושר המצאה ומהירות תגובה, יחד עם יכולת ניהולית להקמת סטארטאפ וניהולו. 
נוסף על כך, יוכלו הסטודנטים להצטרף ל-HUB, חממת היזמות הטכנולוגית של מל"א.


תואר שני במנהל עסקים
תוכניות הלימוד במסלול תואר שני במנהל עסקים (MBA) במרכז ללימודים אקדמיים הינן עדכניות ורלוונטיות למציאות היומיומית המשתנה. הן נבנו במטרה להכשיר את המשתתפים לתפקידי ניהול בכירים בחברות ובארגונים שונים. הלימודים מקנים לבוגריהם כלים יישומיים וייחודיים שיעזרו להם להיכנס לשוק העבודה.

תנאי קבלה 
על המועמדים להיות בעלי תעודת תואר ראשון בממוצע ציונים של 80 ומעלה מטעם מוסד מוכר להשכלה גבוהה. בוגרי מוסדות מחו"ל ייחויבו להציג אישור שקילות לתואר מטעם הלשכה להערכת תארים ודיפלומות מחו"ל של משרד החינוך, יחד עם תרגום גיליון ציונים החתום על ידי נוטריון.
בנוסף, טרם הקבלה ללימודים יעברו המועמדים ריאיון קבלה עם ראשי מסלול הלימודים.
*מי שאינו עומד בתנאי קבלה אלו, יוכל להגיש מועמדות לועדת חריגים במרכז ללימודים אקדמיים.

MBA במנהל עסקים עם קורסי התמקדות בשיווק דיגיטלי
תכנית הלימודים במסלול זה מקנה לבוגריה מיומנויות עסקיות הכוללות את כל מרכיבי השיווק הקיימים תוך מתן דגש על נושא השיווק הדיגיטלי. בשנים האחרונות חלו שינויים טכנולוגיים רבים שהובילו לתוצאות משמעותיות, מבחינת הצרכן ומבחינת החברות השונות, אשר הציבו אתגרים חדשים בפני מנהלי השיווק. שינויים אלו מחייבים את מנהלי השיווק להכיר את העולם החדש ואת האמצעים הטכנולוגיים המאפשרים שיווק בצורה הטובה והיעילה ביותר.

MBA במנהל עסקים - התמחות במימון ובנקאות
תחום המימון בא לידי ביטוי בעיקר בתהליכי קבלת ההחלטות בתחום מנהל העסקים. בכדי שיוכלו הארגונים השונים לבחון ולקבוע את יתרונותיהם וחסרונותיהם של כל אחת מן ההחלטות, נדרש איש מקצוע מיומן בתחום הבנקאות, שיוכל לחשב את ההשלכות הכלכליות של כל אחת מהחלטות אלו.
תכנית הלימודים במסלול זה מכשירה את בוגריה לקראת תפקידי ניהול פיננסי ולעבודה בעולם הבנקאי והפיננסי. 
בנוסף, תכנית זו משלבת בתוכה לימודי ניהול סיכונים, שהפכו לחשובים ומבוקשים בתחום העסקי.

MBA במנהל עסקים - התמחות במשאבי אנוש 
משתתפי התכנית ירכשו ידע תיאורטי ומיומנויות יישומיות שיתרמו להבנה מעמיקה של מערכות המחשוב הקיימות בתחום ניהול משאבי האנוש, במטרה לשיפור וייעול משאבי האנוש בארגון בו יעבדו בעתיד. בנוסף, ירכשו המשתתפים ידע על פעילות הארגון מההיבט העסקי, השיווקי, הפיננסי, התרבותי, הטכנולוגי והחברתי.

MBA במנהל עסקים - התמחות ניהול בינלאומי 
מסלול לימודים זה נועד להכשיר מנהלים מקצועיים בעלי ידע מעמיק והבנה של תהליכים בינלאומיים בתחומי הכלכלה, התרבות, הניהול והמימון. 
התפתחות הטכנולוגיה גרמה לשינויים רבים אשר מציבים אתגרים בפני הארגונים השונים. תכנית זו מקנה למשתתפיה את הכלים הניהוליים הדרושים לזיהוי וניתוח אירועים כלכליים בינלאומיים המתרחשים ברחבי העולם והשפעותיהם על הארגון המקומי.

MBA במנהל עסקים - מסלול רב תחומי
מסלול לימודים זה בא במטרה לספק מענה למשתתפיו אשר יש ברצונם להיחשף למגוון שיטות ניהוליות, בכדי שיוכלו להפוך לאנשי עסקים מקצועיים, לצמוח ולהתפתח כמנהלים בעלי מיומנויות שונות ומגוונות.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים