ייעוץ לימודים חינם!

אוניברסיטת אריאל

לימודי ערב / לימודים לאנשים עובדים

מידע כללי
לימודי ערב מתקיימים, על פי רוב, במקביל ללימודים הרגילים, המכונים גם "לימודי יום". מסלול ערב, הנקרא גם מסלול קריירה, מיועד לכל המעוניינים להמשיך במקום עבודתם במקביל ללימודים וכן לסטודנטים המבקשים לפתח את התא המשפחתי או להקדיש את זמנם לבן/בת הזוג. לימודים בשעות הערב מקלים על התלמידים, ומאפשרים להם לרכוש השכלה גבוהה מבלי לחוש תחושת החמצה על כך שויתרו על זמן איכות עם המשפחה או על מקום עבודתם.

לימודים במסגרת לימודי ערב באוניברסיטת אריאל בשומרון פותחו מתוך מחשבה על צרכיהם השונים של הסטודנטים, ולכן שעות הלימוד הינן גמישות יחסית. תכני הלימוד, כמו גם תנאי הקבלה, זהים כמעט לחלוטין לאלו של מסלולי היום וכמוהם גם ההכשרה הניתנת לבוגרים בסיום הלימודים. מקצועות הלימוד המבוקשים הנלמדים באוניברסיטת אריאל הולידו את הצורך למסלול לימודי ערב, והם מאפשרים ללומדים לעבוד בזמן הלימודים, לצבור ניסיון מעשי ולהגיע לאקדמיה הישר מהשטח.

מטרת תכנית לימודי ערב
אוניברסיטת אריאל מקיימת מערך לימודי ערב המיועדים לכל המעוניינים להמשיך בשגרת חייהם ובמקביל לרכוש השכלה אקדמית. הלימודים מתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים, והם מאפשרים לסטודנטים לפתח ולקדם את עתידם המקצועי ותוך כדי להנות ממערכת שעות גמישה במיוחד וכן מתוכנית לימודים, המתאימה לאנשים עובדים ולהורים כאחד. המרכז מציע למעוניינים שלל חוגים, כאשר חלקם מתקיימים במסגרת לימודי ערב ו/או בימי שישי.

מקצועות הלימוד במסגרת לימודי ערב
אוניברסיטת אריאל מציעה מערך לימודים מגוון, ביניהם: לימודי הנדסה לתואר ראשון, לימודי מדעי הטבע, לימודי מדעי הרוח והחברה, בית ספר לתקשורת, בית ספר לעבודה סוציאלית, פקולטה למדעי הבריאות, לימודים לתואר שני, מכינות קדם אקדמיות וכן מרכז לעיצוב ולטכנולוגיה, המציע לימודי הנדסאים. בנוסף, מפעיל אוניברסיטת אריאל יחידה ללימודי חוץ והמשך בתל אביב.

יתרונות לימודי ערב באוניברסיטת אריאל
יתרונם הבולט של בוגרי מסלול הערב באוניברסיטת אריאל אריאל בשומרון הינו האפשרות לרכוש ניסיון מעשי בתחום אותו הם מבקשים ללמוד כבר בתקופת הלימודים, ולמעשה יוכלו הבוגרים לצאת אל שוק העבודה כאשר בידיהם השכלה אקדמית, מקצוע יוקרתי וניסיון מעשי בשטח, אותו רכשו בזמן התואר. במרכז האוניברסיטאי לומדים כיום ב- 11,000 סטודנטים, והוא מהווה מוסד המשמש ככור היתוך לכל שכבות החברה בישראל, ומעיד על יכולתה של האקדמיה לשמש בסיס להידברות ולקירוב לבבות.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ