ייעוץ לימודים חינם!

אוניברסיטת חיפה

הפקולטה לחינוך

הפקולטה לחינוך של אוניברסיטת חיפה מציעה מגוון מסלולי לימוד שונים כדי להכשיר אנשי חינוך יעילים ואיכותיים לצורכי הוראה ומחקר.
 

תואר ראשון בלמידה, הוראה והדרכה

אוניברסיטת חיפה מציעה תואר ראשון בלמידה, הוראה והדרכה. הלימודים מיועדים למורים ומחנכים המעוניינים להעמיק את הידע המקצועי שלהם, בוגרי צבא המבקשים להשתלב במערכת החינוך, אנשי מקצוע מהתחום הקליני המעוניינים להשתלב בהדרכה ועוד. חוג זה מעניק ידע עיוני ומעשי בתחומי הוראה, הדרכה ולמידה במטרה להשתלב בעבודה במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות. כמו כן, החוג ללמידה, הוראה והדרכה חושף את הסטודנטים לנושאים שונים: הנחיה והדרכה, למידה פרופסיונאלית, תכנון לימודים והוראת תחום הדעת, למידה בסביבות למידה חדשניות, פיתוח סביבה ולמידה, התפתחות פרופסיונאלית, למידה והדרכה, פדגוגיות חדשניות, התפתחות אישית ומקצועית של אנשי החינוך ועוד.

תואר ראשון בחינוך מיוחד

אוניברסיטת חיפה מציעה תואר ראשון בחינוך מיוחד. חינוך מיוחד עוסק בהיבטים תיאורטיים, מחקריים וטיפוליים של ילדים בעלי צרכים מיוחדים תוך מתן דגש על תהליכי הלמידה, חינוך והתפתחות הילד. תחום החינוך המיוחד כולל בתוכו תחומים כגון: לקויות חושיות, לקויות התפתחותיות, בעיות רגשיות, בעיות התנהגות, לקויות למידה ולקויות תקשורת. החוג לחינוך מיוחד מעניק לסטודנטים את כל הידע והכלים הדרושים לצורך התמודדות עם האתגרים השונים שמציב תחום זה. התכנית מקנה לסטודנטים תשתית תיאורטית בהבנת הצרכים המיוחדים ושיטות הטיפול באולכלוסיות שונות. הסטודנטים יכירו לעומק את התהליכים ההתפתחותיים של הילד בתחום הקוגנטיבי, הרגשי והחברתי וילמדו לאבחן ולטפל באוכלוסיות עם צרכים וליקויים שונים. 

תואר ראשון בייעוץ והתפתחות האדם

אוניברסיטת חיפה מציעה במסגרת הפקולטה לחינוך מסלול לתואר ראשון בייעוץ והתפתחות האדם. הלימודים בחוג לייעוץ והתפתחות האדם מתקיימים במסגרת דו–חוגית. ניתן ללמוד בשני חוגים במקביל מפקולטת החינוך. מטרתו של החוג היא להעניק בסיס תאורטי ומחקרי בתחומי הפסיכולוגיה והייעוץ של האדם. במהלך הלימודים יקבלו הסטודנטים מידע חיוני על ההתנהגות האנושית בגיל הרך, בילדות, בגיל ההתבגרות ובבגרות. כמו כן, הסטודנטים ירכשו ידע בנושאים כמו התפתחות נורמטיבית של ילדים, אוכלוסיות בסיכון, קשיי הסתגלות של נוער ומבוגרים, היחסים השונים עם קבוצות בני אותו גיל, קשיים של ילדים ומתבגרים ועוד. מעבר לכך, הסטונדטים ירכשו את הכלים אשר יעזרו להם לזהות קשיים וכוחות בקרב ילדים, מתבגרים ומובגרים ואת הידע על ההתערבויות המתאימות לכל אחד מבטרה לממש את הפוטנציאל האינטלקטואלי והרגשי שלהם.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ