ייעוץ לימודים חינם!

המכללה האקדמית גורדון

תואר שני בחינוך

לימודי תואר שני באקדמית גורדון מיועדים לאנשי חינוך והוראה המעוניינים לרכוש ידע מעמיק בתחומי חינוך שונים. מטרת הלימודים היא לטפח מומחים שיתנו מענה לאתגרים שמצביה מערכת החינוך. מכללת גורדון מציעה חמש תוכניות ללימודי תואר שני בחינוך והוראה: הוראת המתמטיקה, הוראה ולמידה – פיתוח מורים לתפקידי הדרכה, ניהול וארגון מערכות חינוך, חינוך משלב וחדשנות בחינוך.

הוראה המתמטיקה

האקדמית גורדון מציעה לימודי תואר שני בחינוך M.Ed. במסגרת חוג הוראת המתמטיקה. הלימודים פונים למורים למתמטיקה בבתי הספר היסודי והעל-יסודי אשר מעוניינים להוביל את הוראת המקצוע בבית ספר, להכיר תיאוריות עכשוויות בתחום ולהעשיר את הידע המתמטי הפדגוגי, לשדרג את שיטות ההוראה והלמידה ולהגביר בקרב התלמידים את אהבתם למקצוע. הלימודים מתקיימים במסלול הוראה לבית הספר היסודי ומסלול הוראה לבית הספר העל-יסודי.

הוראה ולמידה – פיתוח מורים לתפקידי הדרכה

האקדמית גורדון מציעה לימודי תואר שני בחינוך M.Ed. במסגרת החוג להוראה ולמידה – פיתוח מורים לתפקידי הדרכה. התוכנית מיועדת עבור אלו הרואים עצמם בתפקידי מנהיגות חינוכית והנחיית צוותי הוראה. הסטודנטים ירכשו ידע תיאורטי ומחקרי על היבטים שונים של שיטות הוראה, הדרכת מורים וגננות והנהגת צוותי חינוך בכירים. בנוסף, הסטודנטים יפתחו כישור האזנה, אמפטיה ותמיכה בתלמידים ובצוות ההוראה.

ניהול וארגון מערכות חינוך

האקדמית גורדון מציעה לימודי תואר שני בחינוך M.Ed. במסגרת החוג לניהול וארגון מערכות חינוך. מטרתה של התוכנית היא להכשיר את הבוגרים במירב הידע התיאורטי-מחקרי העדכני בתחומי הניהול והניהול החינוכי, ולפתח אצלם יכולות הנהגה וניהול של מערכות חינוך כארגוני חינוך אפקטיביים. בנוסף, הלימודים שואפים להעמיק את הבנתם של הסטודנטים בערכים, מגמות וסוגיות, אשר משפיעות על ההוויה החינוכית.

חינוך משלב

האקדמית גורדון מציעה לימודי תואר שני בחינוך M.Ed. במסגרת החוג לחינוך משלב. מטרתה העיקרית של התוכנית היא פיתוח תפיסת עולם ערכית ביחס לחינוך משלב והכלת תלמידים עם צרכים מיוחדים בכיתות רגילות. התוכנית פועלת להגברת המודעות לקידום רווחתם של ילדים בעלי רקע תרבותי שונה וצרכים שונים. כמו כן, תוכנית הלימודים מקנה ידע מבוסס מחקר עדכני על אוכלוסיות שונות, מאפייניהן וצורכיהן.

חדשנות בחינוך

האקדמית גורדון מציעה לימודי תואר שני בחינוך M.Ed. במסגרת החוג לחדשנות בחינוך. מטרתה של התוכנית היא לבסס ידע תיאורטי ומחקרי בתחום החדשנות הטכנולוגית בחינוך ולפתח חשיבה ביקורתית לגבי עתיד התכנים, המבנה והערכים של החינוך. התוכנית מתמקדת בשלושה תחומים: חדשנות פדגוגית המתייחסת לשינוי המשמעותי הנדרש בתפיסת החינוך ובית הספר בחיי התלמיד ותפקידו של המורה, חדשנות טכנולוגית הנוגעת לידע ושימוש בכלים מתקדמים וקיומם של מרחבי למידה חדשניים ופורצי דרך, ושיטות מחקר שיאפשרו לסטודנטים להבין ולבצע מחקרים בתחומי החדשנות השונים בעצמם.

תואר שני עם תעודת הוראה – תואר מוסמך בהוראה

האקדמית גורדון מציעה לימודי M.Teach תואר שני עם תעודת הוראה – תואר מוסמך בהוראה. התוכנית מכשירה מורים ומחנים בעלי כישורים אקדמיים ומקצועיים גבוהים, יחד עם תעודת הוראה לבתי הספר העל-יסודיים במגוון חוגים. התוכנית מתמקדת בהרחבת הידע התיאורטי והמקצועי יחד עם ידע דידקטי ופדגוגי. התוכנית נלמדת באחד מן חוגי הלימוד הבאים: מתמטיקה, אנגלית, ספרות, מקרא, לשון, תקשורת, תרבות ישראל ומורשתו.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ