ייעוץ לימודים חינם!

קורס צרפתית

לימודי צרפתית - לרכוש שפה יפה ושימושית!

השפה הצרפתית היא אחת השפות הרומאניות החשובות, המדוברת בפי מיליוני אנשים בעולם, אם כשפה יחידה או כשפה שנייה. השפה הצרפתית מדוברת במדינות רבות - צרפת, בלגיה, לוקסמבורג, קנדה, שוויץ, וכן במדינות שהיו בעבר מושבות צרפתיות. ניתן למצוא דוברי צרפתית רבים במדינות אפריקאיות רבות (כדוגמת מרוקו, תוניסיה, אלג'יריה) לצד מדינות ביבשת אסיה (כדוגמת קמבודיה).

בנוסף לכך, צרפתית הינה אחת השפות הרשמיות בארגונים בינלאומיים רבים כדוגמת האיחוד האירופי, הוועד האולימפי הבינלאומי והאו"ם. השפה הצרפתית הינה שפה שנתפשת כשפת האהבה, כשפה רומנטית. ידוע כי הצרפתים נאמנים לשפתם ולמבקרים בצרפת יש בעיה למצוא את דרכם אם הם לא דוברי צרפתית (אפילו רק קצת..).

למי מתאים ללמוד קורס צרפתית?

1
אמנותי
2
חוקר
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

לימודי צרפתית

קורסי צרפתית למתחילים - מטרתם רכישת אוצר מילים וביטויים, לימוד יסודות המבנה הדקדוקי ומבנה המשפט, ורכישת יכולת קריאה ברמה בסיסית. קורסי המשך (רמת ביניים) - מיועדים לסטודנטים עם ידע בסיסי קודם בצרפתית המעוניינים להעמיק ולחזק את יסודות השפה - שיפור שטף דיבור ודיוק בשפה, הרחבת אוצר המילים (vocabulary). קורסי צרפתית למתקדמים - מטרת הקורס למתקדמים להביא את הסטודנטים לידי שליטה גבוהה בשפה, לדיוק בהגיית המילים ובתכנים הדקדוקיים ועוד.


פתיחה

אופן הלימוד

ברוב בתי הספר לצרפתית המורים הינם דוברי צרפתית ברמת שפת אם. השיעורים משלבים לימודים עיוניים ושיחה. הסטודנטים אקטיביים והינם משתתפים פעילים בחוויית הלימוד. הלימוד מתבצע בקבוצות קטנות על מנת לאפשר קצב התקדמות אינדיבידואלי. הסטודנטים פוגשים ניבים וביטויים מוכרים, משוחחים על נושאים מורכבים ומתמודדים עם קריאת עיתונים וטקסטים מקצועיים. לרוב נדרשים הסטודנטים לעמוד במבחן רמה לפני תחילת הקורס.
פתיחה

למי מיועד קורס צרפתית?

הקורס בצרפתית מיועד לקהל הרחב אוהבי השפה הצרפתית הרוצים לרכוש יכולת דיבור וכתיבה, לאנשים שזקוקים ללמוד את השפה לצורך שיחה עסקית עם לקוחות או קולגות. נוסף על כך, הקורס מיועד לאנשים בעלי ידע בסיסי בצרפתית אשר מעוניינים לשפר את יכולת השיחה והכתיבה שלהם.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ