ייעוץ לימודים חינם!

קורס אנגלית

לימודי אנגלית - לשלוט טוב יותר בשפה האנגלית

השפה האנגלית הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. אנו נתקלים בה בכל מקום, החל מהקולנוע, הטלויזיה והאינטרנט וכלה בטיולים חובקי עולם או במסע עסקים חשוב. קורס אנגלית מקנה ללומדים בו אוצר מילים ודקדוק נכון שיאפשרו לו לנהל שיחה ומבטיח את כרטיס הכניסה שלו לעולם. גם אצלנו בישראל לא ניתן להתחמק מהשפה האנגלית ונראה כי היא מלווה אותנו בכל מקום אליו אנו פונים.

מקומות עבודה רבים מציבים את ידיעת השפה האנגלית כתנאי קבלה, תוכנות רבות מבוססות עליה ולמעשה כל אינטרקציה שלנו עם העולם נוגעת במידה כזו או אחרת באנגלית. כיום ברור לכולם כי ידיעת אנגלית אינה פריבילגיה השמורה רק לאלו המטיילים בחו"ל או לאנשי עסקים, אלא היא חובה עבור כל אחד מאיתנו.

למי מתאים ללמוד קורס אנגלית?

1
אמנותי
2
חוקר
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי ללמוד אנגלית?

לימודי אנגלית מאפשרים לתלמידים לרכוש אוצר מילים, דקדוק נכון, אך אולי חשוב מכל - לצבור ביטחון עצמי בעת הדיבור, דבר המאפשר דיבור שוטף וקולח. קורסי האנגלית המוצעים כיום מאפשרים לכל תלמיד לבחור לעצמו מסלול בהתאם לרמת האנגלית אליה הוא שואף להגיע, ועל כן ניתן למצוא מגוון קורסים המחולקים על פי רמה או על פי צורכי המשתתפים (קורסי אנגלית לידע כללי, קורסים ממוקדים לחברות, אנגלית לתחומים ספציפים כמו אנגלית טכנית, אנגלית לאנשי אדמינסטרציה וכו').


פתיחה

מסלולי לימוד לקורס אנגלית

במסגרת לימודי אנגלית ניתן לבחור בין מגוון הקורבים השונים באנגלית על סמך מה שמעניין כל מועמד. קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית מדוברת, קורס אנגלית עסקית, קורסי אנגלית לחברות, סדנאות אנגלית ממוקדות לפי צרכי הלקוח, קורסי הכנה למבחנים באנגלית כמו אמי"ר, GMAT וכו'.


פתיחה

כמה זמן נמשך קורס אנגלית?

משכו של קורס אנגלית משתנה בין הקורסים השונים: הדבר תלוי ברמת הקורס, בתוכנית הלימוד שהותאמה לתלמיד, לקצב התקדמותו ולתכני הקורס. בכדי לברר את כל המידע על אודות הקורס המבוקש עליכם לפנות באופן פרטני למוסד ולקבל את כל המידע הרלוונטי עבור הקורס.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ