ייעוץ לימודים חינם!

הקריה האקדמית אונו

תואר שני

הקריה האקדמית אונו נותנת אפשרות לאקדמאים להעמיק את הידע שלהם ולרכוש כלים נוספים שיסייעו להם בעבודתם במסגרת תואר שני. האקדמית קרית אונו מציעה מגוון רחב של תוכניות לימוד לתואר שני מתחומים שונים כמו מקצועות הבריאות, מדעי הרוח, מנהל עסקים, משפטים ועוד. גם במהלך התואר השני ייהנו הסטודנטים ממיטב אנשי הסגל והשירותים שיש לקריה להציע.

תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים

הקריה האקדמית אונו מציעה לימודים לתואר שני M.A. בלימודי משפט ללא משפטנים ללא תזה. לימודי תואר שני במשפטים מקנים למשתתפיהם ידע נרחב ומעמיק, נוסף על כלים ומיומנויות יישומיים לצורך השתלבותם בשוק העבודה במסגרות ציבוריות וחברתיות עם סיום הלימודים. בוגריה של הקריה ילמדו כיצד להבחין בדברים החשובים באמת בשלבי היזמות והתכנון של פרויקטים שונים ובהובלת פרויקטים חברתיים. בנוסף, יפתחו המשתתפים את כישורי ניהול המשא ומתן שלהם, כישורי קבלת ההחלטות ופיתוח רגישויות בנושאים משפטיים, חברתיים וכלכליים.

תואר שני במנהל עסקים

לימודי תואר שני במנהל עסקים נועדו להכשיר מנהלים ומנהלות לרמות ניהול בכירות. תוכנית הלימודים בקריה האקדמית אונו מקנים ידע וכישורים אקדמיים-פרקטיים בתחומי ההתמחות השונים. התוכנית גובשה תוך התבססות על ניסיון מצטבר של אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם ושל הסגל האקדמי של הקריה האקדמית אונו. התוכנית מונחית על ידי עקרונות של יישומיות, הצטיינות בהוראה וברמה האקדמית ושירות. ישנן מגוון התמחויות לבחירת הסטודנט: התמחות בניהול הארגון, התמחות בפארמה ומערכות בריאות, התמחות בניהול ספורט, התמחות במימון ושוק ההון, המתחות בשיווק ופרסום, התמחות בניהול מערכות מידע וData Science-, התמחות באסטרטגיה ויזמות, התמחות בניהול איכות הסביבה, התמחות בסייבר, התמחות באקטואריה והתמחות בחוסן לאומי.

תואר שני במשפטים עם התמחות במקרקעין

הקריה האקדמית אונו מציעה לימודי תואר שני במשפטים (LL.M) תוכנית הלימודים הינה תוכנית ייחודית הפועלת בשיתוף בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קולומביה. תואר שני במשפטים בקריה האקדמית אונו מתקיים במסלול מחקרי עם תזה או במסלול ללא תזה. תואר שני במשפטים בקריה האקדמית אונו מאפשר לסטודנטים במסלול ליהנות מחוויית לימודים ייחודית, במסגרתה ילמדו אצל מיטב המרצים מטעם הקריה האקדמית אונו לצד מומחים משפטיים ושופטים.

תואר שני במדעי היהדות

הקריה האקדמית אונו מציעה תואר שני ביהדות. בתואר ישנם מספר תחומי התמחויות: מקרא ופרשנותו, תורה שבעל פה, היסטוריה של עם ישראל, הגות יהודית וחינוך יהודי.

תואר שני בין תחומי במדעי הבריאות והשיקום

תוכנית זו מתאימה לאנשים שמגיעים מרקע של מקצועות הבריאות השונים ורוצים להעמיק את הידע שלהם.בתואר ילמדו נושאים רבים וביניהם: התמודדות בני משפחה בטיפול ובשיקום, תאוריות ומודלים בשיקום, מערכת הבריאות הישראלית, צמיחה מטראומה וכו'.

תואר שני בניהול הטיפול Case Manager

תואר זה הוא תואר קליני ומתאים לאנשים שמגיעים ממקצועות של תחום הרפואה. בתואר ילמדו נושאים רבים וביניהם: ניהול החולה המורכב, מסגרות הביטוח והכיסוי הרפואי, מיצוי זכויות בביטוח הלאומי, ניהול מצבי חולי מורכבים ועוד.

תואר שני בחינוך

הקריה האקדמית אונו מציעה לימודים מעשירים ומרתקים במסגרת תואר שני MA בחינוך עם שישה מסלולי התמחות שונים: 
התמחות ניהול וארגון מערכות חינוך - התוכנית הוקמה מתוך שאיפה לייצר אופן חדש של מנהיגות פדגוגית במערכת החינוך. 
התמחות חינוך מיוחד - מטרת התוכנית היא להקנות לסטודנטים ידע בתחום האוכלוסיות בעלות הצרכים המיוחדים ומשפחותיהן, כלים לבניית תכנון התערבות, להנחיה ולהדרכה. 
התמחות תקשוב ולמידה - תוכנית הלימודים של התואר השני בהתמחות זו מכינה את הלומדים לעבודה בסביבות לימודים דיגיטליות ומקנה להם איכויות כגון חדשנות, יצירתיות ופרקטיות. מטרתה ללמד את הסטודנט להעביר את המידע, שהועבר עד כה בדרכים מסורתיות, בדרכים חדשניות שיתאימו להלך הרוח הנוכחי בקרב התלמידים של היום.
התמחות הגיל הרך - קהל היעד של התמחות זו הוא אנשים אשר עובדים במערכת החינוך לגיל הרך או מעוניינים להשתלב בתחום זה. תוכנית הלימודים שמה דגש על שני נושאים עיקריים: המוקד ההתפתחותי והמוקד החינוכי. 
התמחות בספורט - מטרת ההכשרה: רכישת כלים למינוף הספורט ככלי חינוכי, ערכי וקהילתי במערכת החינוך הפורמלית וכן במערכות הספורט הקהילתיות והחינוך הא-פורמלי (מועדוני ספורט, רשויות מקומיות, מתנ"סים וכו').
התמחות חינוך סביבתי - מטרת התוכנית היא להקנות לגורמים חינוכיים ידע וכלים להבנת מערכות סביבתיות מורכבות ואת יחסי הגומלין בניהן לבין הקהילה.

תואר שני באסטרטגיה דיגיטלית ותקשורת שיווקית

הקריה האקדמית אונו מציעה לימודים במסגרת תואר שני באסטרטגיה דיגיטלית ותקשורת שיווקית. בשנים האחרונות עסקים רבים החלו להשקיע ביצירת נוכחות דיגיטלית, שכן התפתחויות טכנולוגיות שונות וכן הופעתן של רשתות חברתיות גרמו לעולם הפרסום והשיווק להתאים את עצמו ולהשתלב גם כן בזירה הדיגיטלית.  שינוי זה הוביל ליצירת מקצוע חדש ומבוקש - Chief Digital Officer שתפקידו להוביל תהליכי התאמה דיגיטליים בחברות וארגונים. תואר שני זה נועד להקנות לסטודנטים ששואפים לעבוד בתחום הפרסום והשיווק הדיגיטליים ידע וכלים חשובים ועדכניים ביותר, שיסייעו להשתלבותם בתעשייה לאחר הלימודים.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ