ייעוץ לימודים חינם!

הקריה האקדמית אונו

קורסים ולימודי תעודה

היחידה ללימודי תעודה והמשך, בקריה האקדמית אונו, נועדה להכשיר אנשי מקצוע במגוון תחומים מבוקשים ביניהם מחשבים, משפטים, ניהול ועוד. היחידה מציעה לימודי תעודה למבקשים לרכוש מקצוע כמו גם לאקדמאים המעוניינים בכלים יישומיים וקורסים מובנים למוסדות וארגונים. היחידה ללימודי תעודה של הקריה האקדמית אונו בונה את תוכניות הלימוד שלה תוך התבססות על העיקרון של אקדמיה יישומית, ועל כן כולל סגל ההוראה אנשי אקדמיה לצד מרצים המכהנים במשרות בכירות במשק הישראלי. תוכניות הלימוד ביחידה הינן יישומיות וכוללות סדנאות ועבודה מעשית.

קורס חשבי שכר

היחידה ללימודי חוץ והמשך, בקריה האקדמית אונו מציעה קורס חשבי שכר שנועד להכשיר חשבי שכר מקצועיים, וכן להכין את התלמידים למבחנים של לשכת רואי חשבון.
קורס חשבי שכר מהווה התקדמות והתפתחות מקצועית למי שהחל כבר בקריירה בעולם הנהלת החשבונות. מקצוע החשבות מחייב ידע נרחב והתמצאות בשלל נושאים: עקרונות מס הכנסה, ביטוח פנסיוני, דיני עבודה, ביטוח לאומי ועוד.
חשבי השכר הינם אנשי המקצוע האחראים למשכורתם של העובדים בארגון, מכאן שתפקידם של חשבי השכר מרכזי וחשוב להצלחת הארגון. חשוב לציין כי כל חברה המעסיקה עובדים מחוייבת על פי חוק בשירותי חשבות כדי לוודא כי היא פועלת לפי הכללים הנדרשים בחוק. מלבד היותם חובה חוקית, עבודתם של חשבי השכר יכולה לתרום רבות לבעל עסק באמצעות סיוע בהתייעלת פעילות החברה.

קורס שפת גוף ותקשורת בינאישית

היחידה ללימודי חוץ בקריה האקדמית אונו מציעה סדנת שפת גוף ותקשורת בינאישית. סדנת שפת גוף ותקשורת בינאישית מעניקה כלים ומיומנויות לפיתוח התקשורת האישית והבין אישית, לבנות פרופיל אישי שמאתר את החוזקות ביכולות התקשורתיות של כל אדם. הסדנה מבוססת על התנסות מעשית הכוללת ניתוח חומר מצולם, בחינת המאפיינים ההתנהגותיים המילוליים והלא-מילוליים וההתאמה או הסתירה ביניהם. הקורס משלב תרגילים אישיים וקבוצתיים, סדנאות, משחקי תפקידים, ניתוח אירועים וקטעי וידאו.

קורס דיני ספורט

הספורט מהווה גורם כלכלי, תרבותי וחברתי רב השפעה בישראל ובעולם. בשנים האחרונות הפכו דיני הספורט לתת התמחות ייחודית וספציפית בעולם עריכת הדין והמשפט. מטרת הקורס היא להציג בפני עורכי דין את הסוגיות השונות המתקיימות בספורט, כגון דיני נזיקין בספורט, כלכלת ספורט, אתיקה בספורט ועוד. בסוף הקורס יצאו הבוגרים עם כלים להתמודדות וטיפול בסוגיות משפטיות מסוג זה. 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ