ייעוץ לימודים חינם!

מכללת מנטור

מסלולי לימוד

מכללת מנטור היא מכללה המתמחה בתחומי העיצוב הגרפי, ניו מדיה ותוכנות גרפיות. המכללה מציעה מספר מסלולי לימוד אשר הופכים את הסטונדטים למתמחים בתחומם ומעניקה להם ארגז כלים על מנת להשתלב בשוק העבודה כעצמאיים או כשכירים. מסלולי לימוד אלו מכילים מגוון קורסים, ויכולים להתפרס על לימודי ערב או בוקר.

מסלול עיצוב גרפי ואינטראקטיב

מסלול עיצוב גרפי ואינטראקטיב של מכללת מנטור מותאם ומעודכן על בסיס קבוע לצרכי השוק המשתנים. הסטודנטים ילמדו לעצב גם עבור מדיה מודפסת כמו שלטי חוצות ומגזינים, וגם עבור מדיה דיגיטלית כמו אתרי אינטרנט ואפליקציות. המסלול מכשיר סטודנטים שמעוניינים להשתלב בתעשיית ההייטק או במחלקות הגרפיקה והדיגיטל של משרדי פרסום. בין התכנים שילמדו הסטודנטים במהלך הלימודים במסלול נכללים יסודות העיצוב, פוטושופ, אילוסטרייטור, מיתוג ועיצוב תדמית, עיצוב לדיגיטל ו-Adobe XD. בנוסף, הסטודנטים יעברו סדנאות בפיתוח קונספט, ביסודות הצילום ובעיצוב ספרים ומגזינים.

מסלול עריכת וידאו ו- Post Production

מסלול עריכת וידאו ו- Post Production של מכללת מנטור הוא מסלול מקצועי לעיבוד תמונה, צילום ועריכה של קליפים וסרטוני וידאו, ויצירת אפקטים. הסטודנטים ילמדו את כל השלבים בעריכת סרטון, החל מעריכות תמונות בפוטושופ, טכניקות לצילום, ולבסוף עריכת החומרים תוך כדי הוספה של אפקטים וקבצי קול. בסיום מסלול הלימודים יוכלו הסטודנטים לצלם ולערוך פרסומות, קליפים, סרטי תדמית ואף להשתלב בתעשיית הטלוויזיה או הקולנוע. בין התכנים שנלמדים במסלול נכללים פוטושופ, פרימייר, After Effects ועוד. בסוף הלימודים יכינו הסטודנטים פרויקט סיום.

מסלול עיצוב ופיתוח משחקים

מסלול עיצוב ופיתוח משחקים של מכללת מנטור מקיף את כל האספקטים שביצירת משחק – עיצוב, גרפיקה, סאונד ותכנות המשחק. מלבד ההכשרה המקצועית, כל סטודנט ייצא מהלימודים עם תיק עבודות עשיר בו יוכל להשתמש למציאת עבודה בתחום. בתחילת המסלול, הסטודנטים יעברו מכינה גרפית בה ילמדו נושאים כמו מושגי יסוד בעיבוד דיגיטלי של תמונה, חלון השכבות, הוספת אפקטים ועריכת צבע. לאחר מכן, ילמדו הסטודנטים מבוא לתכנות ושימוש במנוע המשחק Unity ותכנים נוספים כמו בניית נרטיב ותסריט, עמידה מול קהל, שיווק וקידום עצמי ולבסוף יעברו הכנה לראיונות אישיים ויבצעו פרויקט גמר.

המסלול המלא לצילום

המסלול המלא לצילום של מכללת מנטור מדריך את הסטודנטים להפוך את תחביב הצילום שלהם למקצוע תוך התנסות בסגנונות צילום כגון צילום אורבני, צילום טבע, צילום לילה, צילום אופנה וצילום אירועים. במהלך הקורס הסטודנטים ירכשו ידע תיאורטי, יקבלו ביקורת על הצילומים שלהם, יצאו לצלם בשטח ויבצעו תרגול מעשי בסטודיו של המכללה. המסלול מתחיל עם לימוד יסודות הצילום, ממשיך עם למידת התוכנה Lightroom ושיעורי צילום למתקדמים, ולבסוף מסתיים בתערוכת סיום חגיגית של הסטודנטים במסלול.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ