ייעוץ לימודים חינם!

מכללת מנטור

קורסים

מכללת מנטור מציעה מגוון קורסים לקהל הרחב. קורסים אלו מתמקדים בתחום אחד וברמות שונות כך שכל המעוניין יכול ללמוד בקורס המותאם לו. מטרת קורסים אלו היא לפתח את הכישורים בתוכנה מסויימת או להעמיק את הידע בתחום מסויים. המרצים בקורסים אלו הם המומחים בתחומם ומוכרים בתעשייה המון שנים.

קורס פיתוח משחקים

קורס פיתוח משחקים של מכללת מנטור מלמד את הסטודנטים לעבוד עם המנוע Unity, אחד ממנועי המשחקים הפופולרי והנפוץ בעולם. המנוע מתאים לפיתוח משחקי מובייל, מחשב, דפדפן ומציאות מדומה, ולכן למידת Unity חשובה אם ברצונכם להשתלב בתעשיית המשחקים בארץ או בחו"ל. הקורס מכיל לא רק לימוד תיאורטי, אלא גם תרגולים מעשיים שנערכים לאורך כל הקורס. בסיום הקורס יצאו הסטודנטים עם תיק עבודות שיוכל לעזור להם להתקבל לעבודת חלומותיהם.

בניית אתרים ודיגיטל

קורסים בניית אתרים ודיגיטל יפתחו בפני הסטודנטים עולם תעסוקה מגוון, שכמעט כל גוף, חברה, עסקים גדולים וקטנים, ונותני שירות שונים זקוקים לאתר אינטרנט כדי לקדם את עצמם. בניית אתרים ללקוח דורשת לא רק ידע בקוד, אלא גם יכולת שירות לקוחות והתאמת המוצר ללקוח. הקורסים בתחום זה במכללה כוללים: קורס בניית אתרים ב-Wordpress, קורס עיצוב לדיגיטל (UI/UX), קורס Figma, קורס Adobe XD.

קורסי גרפיקה ועיצוב

קורסים בתחום הגרפיקה והעיצוב יעניקו למשתתפים הזדמנות להפוך את היכולות היצירתיות שלהם למקצוע מבוקש. יכולות הגרפיקאי נדרשות בתחומים רבים – פרסום, מיתוג, עיצוב אתרים, עיצוב ממשקים ועוד. עם התקדמות הטכנולוגיה, יוצאים לשוק יותר ויותר אמצעים לעיצוב גרפי, ובהם מחשבים ומחשבי לוח חזקים יותר ותוכנות גרפיקה משוכללות יותר. בין הקורסים הנלמדים במכללה תמצאו קורס מבוא לתקשורת חזותית, קורס פוטושופ למתחילים, קורס פוטושופ למתקדמים, קורס אילוסטרייטור, קורס עיצוב לדיגיטל (UI/UX) וקורס אינדזיין והבאה לדפוס.

עריכת וידאו

קורסים בתחום עריכת הוידאו של מכללת מנטור מקיימים מפגשים בהם הסטודנטים ילמדו כיצד לערוך וידאו בצורה מקצועית, ויוכלו להפיק סרטונים עבור כל מדיה רצויה. עורכי וידאו נדרשים בעיקר במחלקות השיווק והמיתוג של חברות, גופים ובעלי עסקים, אך גם בתחומים יצירתיים כגון אנימציה ופיתוח משחקים. כך, כל סטודנט יוכל לבחור אם לעסוק כשכיר או כעצמאי, ולהתמקד בתחום שמושך אותו. בין הקורסים בתחום זה נכללים: צילום ועריכת וידאו במצלמת סטילס, עריכת וידאו בפרימייר, עריכת וידאו בפרימייר למתקדמים, After affects ו-After affects למתקדמים.

קורסי צילום

קורסים בתחום הצילום יאפשרו לחובבי הצילום להכיר מקרוב את המצלמה וכל תכונותיה, ללמוד אודות עקרונות החשיפה, הפוקוס והקומפוזיציה ולייצר את התמונה המושלמת. הלימודים במכללה כוללים שיעורים תיאורטיים והתנסות בשטח בליוודי צמוד של המדריכים. הסטודנטים יזכו להכיר סוגים שונים של צילומים כגון צילום אורבני, צילום טבע וצילום לילה. קורסי הצילום במכללה הם: יסודות הצילום, צילום למתקדמים, פוטושופ לצלמים, לייטרום.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ