ייעוץ לימודים חינם!

לימודי עיצוב ואמנות במכינה

הכנת תיק עבודות לקראת לימודי עיצוב

רבים הם האנשים שעוסקים כל חייהם באמנות וביצירה ואשר רוצים לפתח את כשרונם ולהתקדם כאמנים, כמעצבים, כאנשי מקצוע ו/או כבעלי קריירה משגשגת שתאפשר את ניצול הפוטנציאל האמנותי - יצירתי שלהם ותאפשר להם לממש את אהבתם הגדולה לעולם הרוח והיצירה. הדרך להגשמת החלום, עוברת, בעיני רבים, דרך שעריו של העולם האקדמי.

הלימודים השונים להכנה לקראת לימודי עיצוב / אמנות / אדריכלות מתמקדים בליווי המועמד בדרכו לקבלה למוסדות הגבוהים לעיצוב, בהכנת תיק עבודות בליווי ובהדרכת סגל מוכשר ובעל ניסיון; בסיוע והכוונה בבחירת מסלול הלימודים המתאים לכישרונותיו ולנטיותיו של המועמד; בהענקת כלים ומיומנויות שונים שיסייעו לו להתקבל ללימודים ואף ילוו אותו לאורך כל הלימודים שלו ואף לאורך הקריירה שלו למשך כל חייו.

למי מתאים ללמוד לימודי עיצוב ואמנות במכינה?

1
אמנותי
2
יזם
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על לימודי אדריכלות עיצוב ואמנות

במדינת ישראל יש מספר מצומצם של מוסדות אקדמיים מובילים ללימודי אמנות, אדריכלות ומקצועות העיצוב, והתחרות על המקומות המעטים בהם רבה וקשה, על כל מועמד לשפר את סיכוייו ואת הישגיו. חלק אינטגרלי מתנאי הקבלה, ללימודי אמנות / עיצוב / אדריכלות, ברוב המוסדות האקדמיים הנחשבים בישראל, הוא מבחני קבלה, ריאיון אישי והגשת תיק עבודות של המועמד.

עובדה ידועה היא שריאיון אישי איכותי, הצלחה בבחינות הקבלה ותיק עבודות ברמה גבוהה יכול לגרום להבדל. ברי כי רוב המועמדים מוכשרים ביותר, אולם, כשרון איננו מספיק ונחוצים גם כישורים אחרים שניתן לרוכשם. בפועל, הדרכה, הכוונה, הכנה וסיוע בהכנת תיק העבודות ולקראת הריאיון האישי ומבחני הקבלה מקנים למועמד יתרון בעל ערך רב ומשפרים את סיכוייו להתקבל ללימודים.
פתיחה

קורסי הכנת תיק עבודות

החשיבות הרבה של תיק העבודות, הריאיון האישי ומבחני הקבלה והשפעתם רבת העוצמה הובילה להכרה בעולם האקדמי בנחיצותם של מכונים, מכינות, חוגים ובתי ספר שיתמקדו בשיפור הישגיהם של המועמדים ללימודי אמנות, עיצוב ואדריכלות וישפרו את סיכוייהם להגשים את חלומם. בכל רחבי ישראל החלו לצוץ מוסדות המציעים קורסים וחוגים של הדרכת והכנת מועמדים המנסים להתקבל ללימודים אלה במוסדות האקדמיים הנחשבים בישראל.
פתיחה

תחומי לימוד בעיצוב ואדריכלות

המוסדות השונים העוסקים בהדרכה להכנת תיק עבודות לקראת לימודי אמנות / עיצוב / אדריכלות (קורסים יחידניים, מכינות, מכונים, בתי ספר וכדומה) קיימים כמעט בכל התחומים, ביניהם: צילום, אדריכלות, עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי, עיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב תכשיטים (צורפות), עיצוב טקסטיל, ארכיטקטורה, תקשורת חזותית, אמנות ועוד.

הלימודים במסגרות הנ'ל כוללים, לרוב, הקניית ידע וכלים במגוון נושאים, קורסים ותחומים, ביניהם: רישום, פתרון בחינות השאובות מלימודים אקדמיים באמנות / עיצוב / אדריכלות, תרגול בחינות פסיכוטכניות, רישום אדריכלי, ציפורן בדיו, עיצוב חזותי, סדנאות יצירה, קומיקס ואנימציה, סיורים לימודיים, עיצוב בחומרים, תאוריות בעיצוב ואומנות, ימי עיון, צילום, אפנה, תרפיה באמנות ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ