ייעוץ לימודים חינם!

אפקה המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב

תואר שני

אם בידכם תואר ראשון בהנדסה או במדעים מדויקים, מכללת אפקה מציעה מגוון מסלולים ללימודי תואר שני, חלקם עם תזה, בסופם תקבלו תעודת מוסמך מטעם המכללה. בין מסלולי הלימוד תוכלו למצוא הנדסת מערכות, מערכות שירות ומערכות אנרגיה, כולם תחומים נדרשים בתעשייה. התארים השניים של מכללת אפקה ירחיבו את האופקים שלכם בעולם ההנדסה ויאפשרו לכם להיות חלק בתהליכי פיתוח ובקרה וגם להשתלב במחקר ובאקדמיה.

תואר שני במערכות תבוניות

מכללת אפקה להנדסה מציעה תואר שני במערכות תבוניות, אשר מכשיר את הסטודנט להבין את מארג המערכות התבוניות, לנתח את קשרי המערכות וליצור תשתית מערכתית-טכנולוגית עמצאית. תואר שני במערכות תבוניות מכשיר מומחים בעלי תפיסה מערכתית אשר מתבססת על טכנולוגיה, מדע והנדסה, וכן כלי ניהול וניתוח של רכיביה השונים של המערכת התבונית. מסלול הלימודים מציע שלל קורסים המשלבים רקע עיוני בכלים פרקטיים, לרבות היכרות עם טכנולוגיות חדשניות הנדרשות לתחום המערכות התבוניות. לבוגרי התואר תוענק תעודת מוסמך - תואר שני במערכות תבוניות M.Sc.

תואר שני בהנדסת מערכות

הנדסת מערכות היא מכלול הכלים המדעיים והמעשיים הדרושים להובלת פיתוח טכנולוגי. מהנדס מערכת הוא מהנדס/פיסיקאי בעל ידע הנדסי רב-תחומי (בנוסף למומחיות ספציפית), בעל תפיסה מערכתית, ובעל יכולת לאינטגרציה רב-תחומית בביצוע התכנון, ההנדסה, והניהול של פרויקטים. לימודי תואר שני בהנדסת מערכות נועדו להעניק לבוגרי המסלול בסיס אקדמי ומעשי בתחום הנדסת המערכות, ולהכשיר אותם לשימוש בכלי הפיתוח והבקרה העדכניים. הלימודים התיאורטיים וההתנסות המעשית במסגרת התכנית מכוונים לפתח את היכולות הנדרשות ממהנדס המערכות – חשיבה מערכתית, עבודה בצוות, גישה רב-תחומית אינטגרטיבית תוך התמצאות בפרטים – שיקנו לבוגר יכולות הובלה וניהול טכנולוגיים.

תואר שני בהנדסה וניהול במסלול מערכות שירות

מכללת אפקה להנדסה מציעה לימודי תואר שני בהנדסה וניהול במסלול מערכות שירות. פיתוח וניהול של מערכות שירות דורש מיומנויות רב תחומיות במקצועות כגון הנדסה וטכנולוגיה, מדעי ההתנהגות וניהול. תוכנית זו מכשירה מומחים המסוגלים לתת פתרון רב תחומי בעולמות השירות. בוגרי התכנית יכירו את התיאוריות והכלים המערכתיים העומדים לרשותם וירכשו מיומנויות רבות ושימושיות. בפרויקטי גמר הנערכים בסוף הלימודים, יישמו הסטודנטים את המיומנויות אשר רכשו בתכנית. בין נושאי הלימוד נכללים קורסים של ניהול לקוחות וקורסים של ניהול תשתיות.

תואר שני בהנדסה וניהול במסלול מערכות תשתית

אפקה - המכללה הטכנולוגית להנדסה בתל אביב מציעה לימודים במסגרת תואר שני M.Sc בהנדסה וניהול במסלול מערכות תשתיות. כל סביבה אנושית נדרשת בקיומן של תשתיות, בין השאר, תשתיות תחבורה, תשתיות מים וביוב ותשתיות אנרגיה. למערכות התשתיות קיימת השפעה ניכרת על איכות החיים שלנו, והן נחשבות לאחד מהמחוללים החשובים של הצמיחה הכלכלית. מסלול להנדסה וניהול מערכות תשתית נועד להכשיר את מוסמכיו במיטב הידע והכלים הדרושים למהנדס מערכות תשתית מוצלח. התכנית מציעה הכשרה מקיפה של מנהלי מערכות תשתית, ומציידת את בוגריה בכלים והיכולות הנדרשים להשתלבות בענף התשתית.

תואר שני בהנדסת מערכות אנרגיה והספק חשמלי

אפקה מציעה לימודים במסגרת תואר שני M.Sc בהנדסת מערכות אנרגיה והספק חשמלי. התכנית משלבת ידע מתחום המכניקה, החשמל והאנרגיה, ומקנה לסטודנט ידע נרחב בתחום מתפתח זה. תכנית הלימודים משלבית בין הנדסה מכנית להנדסת חשמל וכוללת קורסים כגון אנרגיות מתחדשות, המרת אנרגיה חשמלית, הנדסת תהליכים תרמיים, אנרגיה גרעינית ועוד. במסלול זה קיימים שני מסלולי התמחות: 
  • התמחות במערכות אנרגיה- המסלול להתמחות במערכות אנרגיה יעניק לכם ידע נרחב ומעמיק במערכות האנרגיה וייתן לכם את הכלים לעזור לארגונים המפתחים תשתיות המבוססות על אנרגיה.
  • התמחות במערכות הספק חשמלי-המסלול להתמחות במערכות הספק חשמלי יעניק לכם ידע נרחב ומעמיק על מערכות אלו, ויהפוך אתכם למומחים שיודעים לתכנן, לפתח ולפקח על מערכות הנדסיות-חשמליות מורכבות.
בנוסף, תואר זה ניתן לעשות עם תזה. כתיבת התזה המחקרית תאפשר לכם לפתח קריירה אקדמית ולהשתלב בתפקידים בכירים בתעשייה בתחום האנרגיה. תוך כדי כתיבת התזה תקבלו ליווי אישי מסגל המרצים.

מסלול ערב/משולב

מכללת אפקה מציעה לימודים במסלול ערב / משולב, המאפשר לסטודנטים לשלב בין עבודה ללימודים אקדמיים לתואר ראשון B.Sc בהנדסה ותואר שני .M.Sc בהנדסה. בין התארים השניים שניתן ללמוד במסלול זה נכללים הנדסת מערכות, הנדסת אנרגיה, הנדסה וניהול מערכות שירות. אפקה המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב מציעה מסלול לימודים נוח במיוחד, המאפשר לסטודנטים להמשיך בשגרתם המקצועית ובמקביל לטפח את עתידם האקדמי. סטודנטים הלומדים במסלול נהנים ממערכת שעות גמישה במיוחד ומשירות המתחשב בצרכיהם הייחודיים.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ