ייעוץ לימודים חינם!

קורס רוסית

לימודי רוסית - ללמוד את רזי השפה הרוסית

רוסית הינה אחת השפות המדוברות בעולם, ואחת השפות הרשמיות של האו"ם. קורס רוסית מקנה לסטודנטים יכולת שיחה וקריאה בהתאם לרמת הקורס הנלמדת. בנוסף, בקורס פוגשים הסטודנטים מעט מההיסטוריה והתרבות הרוסית. מעבר לכך, במדינתנו, בשל העלייה הרוסית, אנו פוגשים דוברי רוסית רבים בכל מישורי חיינו.

אנשים רבים מבקשים ללמוד את השפה כדי ליצור תקשורת בינאישית, לאפשר יכולת עסקית עם חברות ברוסיה, ומתן שרות בתחומים שונים לדוברי השפה הרוסית בארץ. לימודי רוסית מתמקדים בפיתוח מיומנויות הדיבור ושיפורן תוך שימת דגש על ניהול שיחה באופן שוטף ושילוב מיומנויות בהבנת הנקרא והנשמע.

למי מתאים ללמוד קורס רוסית?

1
אמנותי
2
חוקר
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

קורסי רוסית למתחילים

מטרות קורס רוסית למתחילים הינן הקניית כלים לתקשורת בסיסית (יכולת הבנה ושיחה ברוסית), למידת נושאים דקדוקיים בסיסיים והרכבת מילים למשפטים פשוטים, רכישת משפטי מפתח לצורכי נסיעה, ביקור או יצירת קשר טלפוני עם דוברי השפה, תרגול השפה בסיטואציות יומיומיות. ידע בסיסי ברוסית עשוי להועיל מאוד לכולנו. כמו כן, מקומות עבודה רבים מצריכים ידע בשפה הרוסית. למשל מקומות עבוד הקשורים לתיירות, או בעבודה עם אוכלוסיות שונות, כגון בתי אבות, בתי חולים, עבודה עם משפחות נזקקות ועוד.

פתיחה

רמת ביניים ורמת מתקדמים

קורס זה מיועד לדוברי השפה אשר מבינים אותה באופן חלקי, או שלאט לאט שוכחים אותה. הדור הצעיר בארץ ישראל פעמים רבות מדבר אך ורק בעברית בסביבתו הקרובה. כמו כן, משפחות רבות מתעקשות לדבר עם הילדים רק בעברית, בעוד שבני הזוג מדברים רוסית - בינם לבין עצמם.

מטרות קורס רוסית - רמת ביניים ומתקדמים - הינן הרחבת הידע הקיים בשפה, שיפור מיומנויות שיחה באופן אינטראקטיבי, הרחבת אוצר המילים ולמידת תכנים דקדוקיים מתקדמים, ביטויים נפוצים, פתגמים, והעשרת יכולת הדיבור בשפה תוך שימת דגש על שטף דיבור ודיוק בהגיית מילים.


פתיחה

קהל יעד

קורס רוסית מיועד לקהל הרחב אוהבי השפה הרוסית והמתעניינים בה. ליוצאי ברית המועצות אשר נולדו וגדלו בארץ ומעוניינים ללמוד את השפה לצורך תקשורת עם בני המשפחה המבוגרים, כמרכיב משמעותי בזהותם, או לצרכי העשרה. בנוסף, ישראלים המבקשים ללמוד את השפה הרוסית ליצירת קשרים בינאישיים או לצורך עסקיהם ברוסיה או בארץ בשרות אנשים דוברי השפה הרוסית.

הקורס מיועד גם לאנשים אשר באים באינטרקציה יומיומית עם יוצאי ברית המועצות, כמו במקומות עבודה שונים. הקורס יהיה חיוני גם עבור אלו המעוניינים לטייל ברוסיה, או בארצות הדוברות את השפה - כגון גיאורגיה. מכך נגזר גם שהקורס חיוני למורי דרך ומדריכי טיולים אשר מעוניינים ללות קבוצות לאזור רוסיה וסביבתה.

פתיחה

תכני הקורס

בין הקורסים הנלמדים במרבית המוסדות, ניתן למנות: רכישת כלים למען תקשורת בסיסית, משחקי תפקידים, האזנה, הרכבת מילים למשפטים נצרכים בתקשורת, דקדוק, תרגול השפה בסיטואציות יומיומיות, משפטי מפתח המיושמים בנסיעות לחול ובעסקים שונים. קורסי המתקדמים כוללים נושאים כגון: שיפור מיומנויות שיחה, אינטואיטיביות בשיחה, תרגול והרחבת אוצר המילים.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ