ייעוץ לימודים חינם
קורס בניית ציפורניים

קורס בניית ציפורניים

מה כדאי לדעת על קורס בניית ציפורניים?

כפות הידיים שלנו הן מעין "כרטיס ביקור", שכן כאשר אנו פוגשים אדם אחר אנו פוגשים את כפות ידיו בעת לחיצת ידו ואמירת שלום. בנוסף, רובנו אף משתמשים בתנועות ידיים שונות בעת הדיבור, כותבים ומתקשרים דרך מגע. עיצוב וטיפוח של הציפורניים יוצר מראה מטופח, מכובד ועדין של כף היד, ועל כן הפך תחום זה למבוקש ופופולארי במיוחד.

קורס בניית ציפורניים נערך במגוון רחב של מכללות בכל רחבי הארץ. הקורס מקנה ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום מעניין זה. המשתתפים ילמדו על רמת הסטריליזציה הנדרשת בזמן הטיפול בציפורניים, יוכשרו לבניית ציפורניים בשיטות שונות, וכמו גם לטיפול בפטריות ובבעיות שונות, ילמדו לקשט את הציפורן באלמנטים ייחודיים, לקבוע את אורך הציפורן, לזהות את צרכי המטופל ועוד. פעמים רבות משתתפות הקורס מעוניינות להרחיב את מגוון שירותי האסתטיקה שהן מציעות ומשלבות יחד עם קורס זה גם לימודי קוסמטיקה.

למי מתאים ללמוד קורס בניית ציפורניים?

1
אמנותי
2
ריאלי
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס בניית ציפורניים?

עולם הטיפוח, הקוסמטיקה והיופי הינו עולם מגוון ורחב היקף אשר כולל בתוכו תחומי עניין ועיסוקים רבים. אחד מן התחומים הללו הוא תחום טיפוח הציפורניים. ישנן עדויות לשימוש בצבע לצביעת הציפורניים כבר לפני אלפי שנים, ותחום זה השתנה והתפתח במשך הזמן. החל מלקים פשוטים, דרך לק ג'ל ועד לבניית ציפורניים בשיטות שונות.

בשנים האחרונות, נוסף על צביעת הציפורן בלבד, ובעקבות פיתוחים טכנולוגיים שנים, מבקשות נשים רבות לקשט את ציפורניהן ולטפח אותן כדי להרגיש נשיות, מסודרות, מאורגנות ויפות. סגנונות עיצוב הציפורן נותנים מעין אמירה אופנתית או אישית לגבי מהותו של האדם וטעמו. נוסף על כך, תחום טיפוח הציפורניים גם שומר על הציפורן ועל בריאותה. מכל האמור ניתן להבין כי מדובר בתחום מבוקש ונדרש, ובוגרות מסלול לימודים זה משתלבות בקלות בשוק העבודה כשכירות או כעצמאיות.
פתיחה

למי מתאים קורס בניית ציפורניים?

הלימודים בקורס בניית ציפורניים פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הטיפוח והיופי ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי וחובבות הקוסמטיקה והטיפוח, המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית לטיפוח ציפורניים אסתטי ובריא ולבניית ציפורניים בשיטות המגוונות הקיימות. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים בעלי מקצוע העוסקים בתחום זה מכבר, ביניהם פדיקוריסטים, מניקוריסטים וכדומה, כמו כן בעלי מקצוע מעולם היופי, ביניהם קוסמטיקאים, ספרים ועוד, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס בניית ציפורניים?

תנאי הקבלה לקורס בניית ציפורניים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

לעומת זאת, ישנם מוסדות לימוד אשר מקבלים לשורותיהם מועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד. כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס בניית ציפורניים?

משך הלימודים בקורס בניית ציפורניים עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 45 ל-120 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לחצי שנה.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס בניית ציפורניים?

תוכנית הלימודים בקורס בניית ציפורניים משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: בניית ציפורניים, שיטות לבנייה - אקריל, טבילה, ג'ל, הדבקה אמריקאית, פרנץ' מניקור, בנייה משולבת, מניקור, עבודה עם סילרים, התנסות בעבודה עם פצירות, תופעות הקשורות לציפורניים מלאכותיות, מכונות שיוף, עיצוב ציפורניים בצורות שונות בהתאם למבנה הציפורן, סדנת קישוטים כולל קישוטים תלת ממדיים, הכרת מכשור חשמלי, חיטוי, טיפול בפטרת הציפורניים, תהליך המילוי, תהליך הבנייה ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס בניית ציפורניים?

לבוגרי קורס בניית ציפורניים אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. מרבית מוסדות הלימוד אף מקנים לבוגריהם תעודה מקצועית מטעם משרד התמ"ת.

בפני בוגרי קורס בניית ציפורניים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת סלוני יופי וטיפוח, מכוני יופי, מספרות וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית ופתיחת עסק פרטי משלהם בו יוכלו להציע את שירותיהם המקצועיים לקהל לקוחות רחב.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס בניית ציפורניים?

בוגרי קורס בניית ציפורניים המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס עיצוב וסידור גבות. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לעיצוב הגבות בצורה מקצועית וקביעת צורתה האידיאלית של הגבה, זאת בהתאם לאופנה הקיימת ולמבנה הפנים של המטופל. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינו קורס איפור. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לאיפור מקצועי ויפה, תוך התאמה לסוגי עור שונים, לבקשת המטופל ולאופנה הקיימת.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ