ייעוץ לימודים חינם!

קורס סטיילינג

מה כדאי לדעת על קורס סטיילינג?

הרעיון העומד בבסיס תחום הסטיילינג הוא התאמת הסגנון לפי צרכי הלקוח, מתוך מטרה שישפר את התדמית שלו ואת בטחונו העצמי ועל ידי כך יוכל להתקדם בחייו בהיבטים שונים, הן מבחינה חברתית, הן באמצעות קבלתו למשרה מבוקשת וכדומה. כיום, מבקשים אנשים פרטיים, אנשי ציבור, אנשי עסקים ואף חברות מבקשים לשפר את הופעתם החיצונית ולשדרג אותה בהתאם למעמד שלהם, לתפקיד שלהם ולתדמית אותה הם מבקשים ליצור. כמו כן, תחום הסטיילניג אינו בהכרח עוסק רק בבגדים, יש גם את תחום שנקרא הום סטיילינג, שעוסק בעיצוב חללים בהתאם לדרישותיו וסגנונו של הלקוח.

הלימודים בקורס סטיילינג כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשות לצורך השתלבות בתחום צבעוני ומעניין זה. המשתתפים יוכשרו ליצירת תדמית חיצונית מתאימה, תוך התחשבות בכל האופנות והטרנדים הקיימים ובאמצעות בגדים, צבעים, תכשיטים, צורות, סגנונות ואביזרים שונים. לעיתים בוגרי הקורס מתאהבים בעולם האופנה והעיצוב, ממשיכים ללמוד את רזי התחום בקורס עיצוב אופנה, שם לומדים ומתעמקים בבסיס של עולם האופנה.

למי מתאים ללמוד קורס סטיילינג?

1
אמנותי
2
חברתי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס סטיילינג?

עולם האופנה, האסתטיקה והיופי הפכו למרכזיים וחשובים במיוחד בחיינו, שכן המראה החיצוני שלנו הוא הדבר הראשון שאחרים רואים. אחד התחומים הנפוצים בעולם זה הוא תחום הסטיילינג. הסטיילינג עוסק במגוון תחומים ונושאים מעולם האופנה, ביניהם: ביגוד, אביזרים, תכשיטים, חגורות, צעיפים, עיצוב שיער, עיצוב הגוף ועוד.

אנשים רבים חשים חוסר בטחון עם הגוף שלהם ועם המראה החיצוני שלהם, עובדה שהיא חיסרון ומשפיעה על התחושה האישית של האדם מצד אחד ועל הרושם אותו הוא מקנה כלפי חוץ מצד שני. הסטיילינג מקנה פתרון בעניין זה. בין אם מדובר באדם המעוניין לשדר משהו לעולם, באדם מפורסם שנדרש להראות תמיד במיטבו ואף בעסקים המעוניינים לצבור לעצמם תדמית מסוימת.
פתיחה

למי מתאים קורס סטיילינג?

הלימודים בקורס סטיילינג פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום האופנה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים בעלי זיקה לעולם האופנה והטיפוח, בעלי חוש יצירתי ואמנותי מפותח, המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להתעדכן בכל החידושים שחלו בעולם האופנה והטרנדים. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים צלמי אופנה, מעצבי אופנה וביגוד, מאפרות וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס סטיילינג?

תנאי הקבלה לקורס סטיילינג יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

עם זאת, חלק מן הקורסים דורשים כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף ישנה כי המועמדים יהיו בעלי תעודת בגרות מלאה. כמו כן, מוסדות לימוד רבים דורשים כי המועמדים יעברו ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס סטיילינג?

משך הלימודים בקורס סטיילינג עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 25 ל-80 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לחצי שנה.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס סטיילינג?

תוכנית הלימודים בקורס סטיילינג משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: תיקי דוגמנות, חנויות אופנה, קטלוגים, ניהול תצוגות אופנה, התאמת מערכות לבוש, ייעוץ לאנשי עסקים וחברות, היכרות עם הגזרות הבסיסיות והתאמת הגזרות למבני גוף שונים, מבוא לעולם עיצוב האופנה, מושגים בסיסיים בתחום האופנה והסטיילינג, תפקידו של הסטייליסט, יצירת סגנון לבוש אישי, התאמת פריטים ואביזרים, שימוש בצבעים, עבודה מול לקוחות, תקשורת בין אישית, איפור וטיפוח, תולדות האופנה, מגמות וטרנדים עכשוויים, סטיילינג אישי ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס סטיילינג?

לבוגרי קורס סטיילינג אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים אף מקנים לבוגריהם תיק עבודות אשר מאגד את כל הפרויקטים שביצעו במהלך הלימודים. תיק עבודות זה משמש כמעין כרטיס ביקור שלהם. 

בפני בוגרי קורס סטיילינג עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת חברות פרסום, סוכנויות דוגמנות, חברות אופנה, חברות הפקה וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית והצעת שירותיהם המקצועיים לקהל לקוחות רחב באופן פרטי.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס סטיילינג?

בוגרי קורס סטיילינג המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס מניקור פדיקור. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לביצוע טיפולי טיפוח לכפות הידיים, כפות הרגליים והציפורניים, הן לצרכי יופי ואסתטיקה והן לצרכי בריאות. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס קוסמטיקה. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים להענקת טיפולי יופי מקצועיים מסוגים שונים, תוך שימוש בתכשירים מגוונים וביצוע העבודה בעדינות וביסודיות.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ