ייעוץ לימודים חינם!

קורס אנגלית עסקית

לימודי אנגלית עסקית - לרכוש שפה חשובה!

מעוניין לשפר את האנגלית שלך ולהשתלב בצורה טובה יותר בעולם העסקים? קורס אנגלית עסקית מיועד לאנשים מעולם העסקים, המעוניינים לשפר את התקשורת עם עמיתיהם בחו"ל ואת מיומנותם בתפקיד. הלימודים מסייעים למשתתפים להרחיב את יכולותיהם בפיתוח קשרים עסקיים עם קולגות ולקוחות, תוך שימוש נכון באנגלית במכתבים רשמיים ודואר אלקטרוני.

כמו כן, הקורס חושף את התלמידים בפני קודי התנהגות שונים בתרבויות השונות. ידיעת השפה האנגלית, הנחשבת כשפת התקשורת הבין-לאומית, מהווה יתרון משמעותי בעולם העסקים, ופותחת בפני הבוחרים ללמוד אנגלית עסקית אפשרויות תעסוקה נוספות.

למי מתאים ללמוד קורס אנגלית עסקית?

1
יזם
2
חוקר
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על לימודי קורס אנגלית עסקית

לימודי אנגלית עסקית שמים דגש בפיתוח המיומנויות, הנדרשות ללומד, שעיקר התנהלותו בשפה סובב סביב עולם העסקים. קיימים מספר סוגים של קורסי אנגלית עסקית, ביניהם: קורס אנגלית עסקית למתחילים וקורס אנגלית עסקית למתקדמים, כאשר הקורס למתחילים מתאים לאלו, העושים את צעדיהם הראשונים בלימוד השפה, ומעוניינים בפיתוח כישורי שיחה בסיסייים, וכישורי קריאה וכתיבה, תוך התמקדות באוצר מילים מקצועי.

הקורס למתקדמים מיועד לאלו הבקיאים בשפה, ועם זאת מעוניינים לשפר את היכרותם עם השפה המקצועית, לשפר את הביטחון בסיטואציות כמו: פגישות עסקיות, משא ומתן, העברת פרזנטציות וניהול תקשורת כתובה. בעזרת הקורס יוכלו התלמידים ללמוד כיצד להציג את עצמם ואת העסק שלהם באנגלית נכונה ובצורה מכובדת. כמו כן, יוכלו הלומדים לקרוא עיתון ולשוחח על מה שקראו באנגלית טובה ולפתח שיחה ידידותית ונינוחה עם עמיתים ושותפים עסקיים במסעדה, בהשתלמות או במסיבה.
פתיחה

אפשרויות תעסוקה

בוגרי הקורס יוכלו לצאת אל שוק העסקים, כאשר הם מדברים אנגלית בצורה קולחת, מדויקת ושוטפת. לימודי אנגלית עסקית מאפשרים ללומדים להעביר מסרים, לפתח קשרים עסקיים, וכן להשתמש בשפה המקובלת ובביטויים מתאימים בעת כתיבת דואר אלקטרוני ומכתבים, תוך שימת דגש על הבדלי התרבויות השונים.


פתיחה

תכנית הלימודים

לימודי אנגלית עסקית מתקיימים כשיעורים פרטיים או בקבוצות בחברות ובארגונים. משך לימודי אנגלית עסקית משתנה ממוסד למוסד, ולרוב נפרס הקורס על פני 40 עד 120 שעות לימוד, הנלמדות לאורך מספר חודשים.

נושאי הלימוד בתוכנית הלימודים בקורס אנגלית עסקית משתנים ממוסד למוסד, אך בין הנושאים העיקריים ניתן למצוא את הנושאים הבאים: הכרות, ברכות, נימוסים, הצגת החברה, המוצר והשירותים, ניהול פגישות ושיחות עם עמיתים, תרבות השיחה הטלפונית, Small talk - מארחים ומתארחים, גישור על פערים תרבותיים, תקשורת רב לאומית, שפת התכתובת והכתיבה העסקית ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ