ייעוץ לימודים חינם!

האקדמית עמק יזרעאל

תואר ראשון במערכות מידע

האקדמית עמק יזרעאל מציעה לימודים במסגרת תואר ראשון במערכות מידע.

טכנולוגיות המידע משמשות אותנו בכל תחומי החיים, החל ממערכות אשר תומכות בארגונים ועסקים ועד ליישומים מגוונים לשימוש אישי. טכנלוגיות אלו מצויות בפלטפורמות ממוחשבות שונות. במסגרת השתלבות בעבודה בתחום טכנולוגיית המידע, על העוסקים בתפקיד להתאפיין בידע מבוסס ונרחב בתחומי הטכנולוגיה הבסיסיים, ידע בנושא פיתוח טכנולוגיות ומערכות מידע וידע ניהולי בנושא הארגון, הסביבה הכלכלית, סוגי המערכות ועוד.

תכנית הלימודים במסלול זה באה במטרה לענות על הביקוש ההולך וגובר לאנשי מקצוע מיומנים בתחום טכנולוגי מבוקש זה ובכך לאפשר לבוגרים להשתלב בשוק העבודה בעולם הטכנולוגיה ומערכות המידע.

משך הלימודים
תואר ראשון במערכות מידע נפרש על פני תקופת זמן של כשלוש שנים.

תכנית הלימודים
הלימודים כוללים שני מסלולים מקצועיים:
  • מסלול טכנולוגיות תוכנה - במסגרת מסלול זה ילמדו המשתתפים שפות תכנות שונות כמו R JAVA, Python ועוד, ניתוח ותכן מערכות, טכנולוגיות אינטרנט, תקשורת, מבני נתונים ואלגוריתמים, מסדי נתונים, מערכות מבוזרות, ארכיטקטורות של מערכות, עיצוב מבוסס משתמש, אבטחה בעולם הסייבר, אבטחה ואיכות תוכנה ועוד. 
  • מסלול בינה עסקית - במסגרת מסלול זה ילמדו המשתתפים כלים לעיבוד נתונים, כריית מדיה, למידה חישובית, הסקת מסקנות בזמן אמת, איסוף וניתוח מידע ועוד. כמו כן, יעסקו בשפות תכנות נפוצות כמו Python, JAVA וכדומה, מבני נתונים, מסדי נתונים, ניתוח מערכות מידע ותכן ועוד. במהלך השנה השלישית ללימודים יבצעו המשתתפים פרויקט שנתי העוסק בניתוח נתוני אמת בעולם העסקי או בעולם המדעי. 
במסגרת תכנית הלימודים, בשני מסלולי הבחירה, ירכשו הסטודנטים מיומנויות חדשנות ויזמות, מודלים עסקיים, ידע נרחב בנושא כלכלת העולם הדיגיטלי, כלים לשיווק במדיה החברתית ועוד. כמו כן, במהלך הלימודים יתבצעו מעבדת סייבר המתרגלת בדיקות חדירה לארגונים, הגנה מפני מתקפות סייבר והרצות של קודים לא מורשים ומשחקי עסקים במסגרתם יקימו עסק טכנולוגי ויתחרו על הקמה ותפעול של עסק טכנולוגי גלובלי. 

התנסות מעשית
במסגרת ההתנסות המעשית ישתתפו הסטודנטים בשני פרויקטים ייחודיים:
  • פרויקט פיתוח מערכות מידע - בשנה השלישית יידרשו המשתתפים לפתח תוכנה או מערכת מידע עבור ארגון עסקי או כיזמות למטרות רווח או למטרות קידום נושאים חברתיים. מערכת זו תפותח בשיתוף עם הלקוח הרלוונטי, תוך זיהוי צרכיו והבנתם. 
  • פרויקט התמחות - במסגרת פרויקט זה ישבוצו המשתתפים בחברות תעשייתיות ומסחריות שונות למשך שנה, בהם ישמשו עוזרים לממלאי התפקידים השונים בתחום מערכות המידע. 
תעודה
לבוגרי מסלול הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות יוענק תואר ראשון B.Sc במערכות מידע מטעם האקדמית עמק יזרעאל.

אפשרויות תעסוקה
בוגרי מסלול הלימודים יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת יזמים טכנולוגיים בתחומי האינטרנט ובחברות סטארט אפ, כעובדים בחברות טכנולוגיה, כאנשי טכנולוגיות מידע בארגונים ועוד.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ