ייעוץ לימודים חינם!

מכללת גליל מערבי

קורסים ולימודי תעודה

היחידה ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית גליל מערבי מציעים מגוון רחב של קורסים לתלמידיהם. הקורסים נלמדים בשטח המכללה ומחוצה לו, כך שהתלמידים יקבלו את רמת הלימוד הגבוהה ביותר.

לימודי רפואה משלימה

האקדמית גליל מערבי מציעה לימודי רפואה משלימה במגוון מסלולים המאפשרים הכשרת מטפלים ברמה מקצועית גבוהה, שיוכלו להשתלב בצוות רפואי כולל. לימודי רפואה משלימה בבית הספר לרפואה משלימה של המכללה האקדמית גליל מערבי מיועדים לאלו הרוצים לעזור לעצמם ולסובבים אותם, מתוך אמונה שלכל אדם יש כוחות ריפוי פנימיים אותם ניתן להעצים ולכוון לביצוע עבודת הריפוי וההחלמה.
לימודים במרכז לרפואה משלימה של המכללה האקדמית גליל מערבי מאפשרים לתלמידים לרכוש הבנה מעמיקה של הגוף כיחידה אחת, ללא חלוקה של גוף ונפש, ובכך להגיע לבריאות ואושר תוך יצירת מציאות חדשה ומאוזנת.

מטפל/ת בכיר/ה בעיסוי הוליסטי

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודי מטפלים בכירים בעיסוי הוליסטי. לימודי עיסוי הוליסטי ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי הינם לימודים העוסקים בטיפול שעוסק באדם בכללותו – ברמה האנרגטית, המנטלית, הרגשית והפיזית. במסגרת הלימודים רוכשים הסטודנטים ידע ותרגום של כאב לא כאל אויב אלא כשפה ודרך להביע מצוקה של הגוף וחוסר תקינות שצריך לטפל בה. הבעיה היא חוסר באיזון רגשי ושטיפול באמצעות מגע מעניק אפקט עמוק של הרגעה.

מטפל/ת בכיר/ה ברפלקסולגיה הוליסטית

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודי מטפלים בכירים ברפלקסולוגיה הוליסטית – הלימודים מוכרים על ידי איגוד הרפלקסולוגים הישראלי.
תחום הרפלקסולוגיה הינו תחום העוסק בתרפיה הוליסטית שמוצאה בהודו וסין כבר מימים ימימה. הטיפול הרפלקסולוגי מתבצע בעיקר באזור כפות הרגליים באמצעות טכניקות לחיצה, עיסוי ושחרור. טכניקות אלו מאפשרות טיפול במגוון בעיות באיברי הגוף, בעיות שנוצרות עקב הפרעות בריאותיות ועוד.

קורס מדריכי יוגה

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודים במסגרת קורס מדריכי יוגה – הקורס מוכר ע״י ארגון מורי היוגה בישראל. 
מטרות הקורס הן: הכרות עם תחום הפילוסופיה של היוגה, התרגול היוגי, למידת טכניקות נשימה, ריכוז ומדיטציה, צבירת ידע ויכולת בניית תרגול יומי בבית שרמתו עולה בהדרגה.

קורס בתזונה

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודי קורס תזונה. לימודי קורס תזונה הינם לימודים המעניקים ידע אודות השקפות שונות והמלצות שונות לתזונה מאוזנת. מרמה של בסיס – של סקירת מונחי יסוד מהעולם המערבי – תוך בחינה מדעית – הכרת מונחי יסוד כמו מערכת העיכול, אבות המזון, ויטמינים ,מינרלים ועוד. נדון בסיכונים ובעיות בריאותיות כמו שומן בדם, סכרת, טיפול במעיים תוך מתן המלצות לתזונה נכונה. בהמשך ידונו במסגרת הקורס בגישות מזרחיות, הודיות וסיניות וגם מקורות יהודיים.

מסלול תרפיה באומנות

תחום התרפיה באומנות מפתח את התפתחותו הרוחנית של אדם דרך האומנות הפלסטית – רישום, ציור, פיסול וטכניקות אומנות נוספות לצד מודלים של ייעוץ ופסיכותרפיה.קורס תרפיה באומנות – הרחבת ארגז הכלים למטפל, הינו קורס במתכונת חד שנתית ומיועד למטפלים מקשת רחבה של מסגרות טיפוליות אשר מעוניינים בהרחבת כלי הטיפול אשר ברשותם ורכישת טכניקות טיפוליות נוספות מתוך האומנויות הפלסטיות. 

קורס צמחי מרפא, רקיחה וטיפול בסיסי

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודי קורס צמחי מרפא, רקיחה וטיפול בסיסי בעזרת צמחי מרפא מקומיים מצויים. שימוש בצמחים לריפוי, המכונה הרבליזם, הינו ידע אודות צמחים שונים ודרכי השימוש בהם כצמחים מרפאים לצורך הקלה על תסמינים המופיעים בגוף האדם. מטרתו של הקורס היא הקניית ידע על רפואת הצמחים, גישות בטיפול באמצעות צמחים, צורות הכנה שונות של תכשירים לטיפול והכרה של צמחי המרפא הגדלים באזור, כמו גם גידולם בתנאי הגינה הביתית.

קורס שמנים ארומטיים

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודי קורס שמנים ארומטיים.
בקורס יעסקו בחומרים הפעילים שנמצאים בשמנים ודרכי עבודתן, מינונים, אמצעי זהירות וכו'.

קורס טיפול באמצעות ביו-אנרגיה

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודי קורס טיפול באמצעות ביו-אנרגיה. תחום זה הולך ומתפתח בשנים האחרונות. הקורס יקנה לתלמידים כלים שיסייעו להם להעניק טיפולים מקצועיים ואיכותיים יותר.

קורס יועצי השקעות ומנהלי תיקים

מטרת קורס יועצי השקעות ומנהלי תיקים הינה להכין את המשתתפים בו לבחינות הרשות לניירות ערך לרישוי יועצי השקעות ומנהלי תיקי השקעות. על מנת לעסוק בתחום, מוכרחים יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים לקבל רישיון מהרשות לניירות ערך. את הרישיון, ניתן לקבל רק לאחר שהיועץ או מנהל התיק עבר את כל בחינות הרשות בנושאים הבאים: מבוא לכלכלה, סטטיסטיקה ומימון, חשבונאות, אתיקה מקצועית, ניירות ערך ומכשירים פיננסיים וניהול תיקים.עם תום הקורס ועל מנת שיוכלו לעסוק בתחום, על יועץ השקעות לעבור תקופת התמחות בת שישה חודשים ועל מנהל התיקים לעבור תקופת התמחות בת שלושה חודשים.

קורס משאבי אנוש

תוכנית הלימודים במסגרת קורס משאבי אנוש – המסלול היישומי ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי משלבת תכנים עיוניים ומעשיים ומעניקה לתלמידים את מירב הכלים אותם יוכלו התלמידים ליישם בהמשך במסגרת עבודתם כמנהלי משאבי אנוש ורכזי תחום במחלקות משאבי האנוש השונות. במסגרת לימודי הקורס, יעברו התלמידים הרצאות תיאורטיות עם דגש על פיתוח מיומנויות וכלים, סדנאות אינטראקטיביות ועוד.

קורס להכשרת מנהלות לשכה

 במסגרת קורס הכשרת מנהלות לשכה ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי, יוכשרו התלמידים לקראת עבודתם כמנהלי לשכה בארגונים ובחברות, ייחשפו לתחומי הניהול ושירות הלקוחות וילמדו לפתח חשיבה עסקית.

נושאי הלימוד במהלך קורס הכשרת מנהלות לשכה, יילמדו בין השאר הנושאים הבאים: ניהול המשרד, ניהול רשומות, ישיבות, ארגון, פרוטוקול, כתיבה עסקית עברית / אנגלית, ניתוח, תכנון ושיפור תהליכי עבודה ועוד.

קורס הנחיית קבוצות בארגונים

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודים במסגרת קורס הנחיית קבוצות בארגונים. מטרת הקורס הינה להקנות למשתתפיו כלים, מיומנות ומודעות עצמית והכרתם לעולם הקבוצות והצוותים. תוכנית הלימודים משלבת למידה עיונית תיאורטית עם התנסות חווייתית באמצעות סימולציות, תרגילי מודעות ושאלונים לאבחון עצמי. הלימודים הינם במתכונת קבוצתית משותפת ובמהלכם יזכו המשתתפים להביא לידי ביטוי את ניסיונם האישי המקצועי ובכך לקבל ולהקנות לאחרים מיומנויות הנחייה, פיתוח סגנון הנחייה אישי ומודעות לתהליכים שונים המתרחשים בקבוצה באופן המותאם אישית לכל אחד מהמשתתפים.

קורס הכשרת דירקטורים ונושאי משרה

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודים במסגרת קורס הכשרת דירקטורים ונושאי משרה.פעולותיו והחלטותיו של דירקטור מוכרחות להיות מבוססות על ידע מקצועי נרחב ומיומנויות גבוהות תוך שמירה על טוהר מידותיו והימנעות מניגוד אינטרסים. מטרות הקורס הינן להכשיר את משתתפיו לתפקידם כדירקטורים ולהעמיק את הידע, הכלים והמיומנויות שברשותם ואשר אמורים לסייע להם במילוי תפקידו במערך הניהול.

קורס גיוס הון ואומנות הפילנתרופיה

על מנת לעסוק בתחום גיוס ההון בצורה מקצועית ולהצליח בו יש ללמוד את הנושא בצורה ממוקדת ויסודית. מטרות קורס גיוס הון ואומנות הפילנתרופיה ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי הינן להכיר את העולם הפילנתרופי לתלמידים על מושגיו, מבנהו, הגדרותיו ותיאוריות הקשורות בו והקניית ארגז כלים מקצועי ויעיל לתכנון, ניהול וגיוס משאבים ממקורות פילנתרופיים.

קורס ניהול מודיעין עסקי בפירמה

הצלחתן של חברות במשק כיום תלויה בהיערכותן המודיעינית הראויה. מטרות קורס ניהול מודיעין עסקי בפירמה ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי, הינן להכיר לתלמידים את נושא המודיעין התחרותי ותרומתו לפירמה, ללמדם כיצד המודיעין התחרותי יכול להשתלב בפירמה ולהשפיע על תהליכי קבלת החלטות בתוכנה, להקנות להם כלי ניהול נכונים של המידע והמודיעין הזמינים לחברה ומיומנויות חיפוש ואיתר מידע ממגוון מקורות לצורכי המודיעין בארגון.

קורס מזכירות רפואית

תפקיד המזכירה הרפואית חיוני לתפקודה התקין של מערכת הבריאות. בקורס ילמדו נושאים רבים וביניהם: מונחים ורישומים רפואיים, מיומנויות בארגון וניהול, תקשורת בינאישית, מבוא לאנטומיה ופיסיולוגיה ועוד.
הקורס משלב לימודים תאורטיים יחד עם לימודים מעשיים.

קורס לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט

האקדמית גליל מערבי מציעה לימודים במסגרת קורס לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט. עולם האינטרנט הופך לחלק מרכזי יותר מיום ליום בכל אספקט בחיינו, החל מרכישות וניהול כספים און ליין, דרך תקשורת, אקטואליה ואתרים חברתיים וכלה במציאת מידע, ניהול והשתתפות בבלוגים ופורומים בכל הנושאים – בריאות, כלכלה, היסטוריה, לימודים וכן הלאה. בעקבות זאת הביקוש לבוני ומעצבי אתרים מוכשרים עולה מיום ליום, שכן כל יום מאות אתרי אינטרנט חדשים עולים לאוויר.

קורס טכנאי PC ואיש תמיכה טכנית

עולם המחשבים והתקשורת כיום מתפתח בצעדי ענק ותופס מיום ליום חלק נכבד ומשמעותי יותר בחיינו בכל תחומי החיים. מכאן, שהצורך בטכנאי מחשבים ואנשי תמיכה טכנית גדל, בין אם לעבודה בארגונים וחברות גדולות ובין אם לצורך מתן תמיכה ללקוחות פרטיים ומשרדים קטנים.ההכשרה כוללת תיאוריה ומתודולוגיה בשילוב פיתוח מיומנויות הנדרשות ממנהל רשת בשילוב עבודה מעשית רבה. ההכשרה מובילה את התלמידים למבחני הסמכה של מיקרוסופט MCTS ובהמשך הקורס משמש כבסיס לקורס מנהל רשת. 

קורס מנהל רשת MCITP

האקדמית גליל מערבי מציעה לימודים במסגרת קורס מנהל רשת - MCITP. ככל שתעשיית ההייטק מתפתחת וגדלה כך עולה הצורך במנהלי רשתות מוסמכים לעבודה בארגונים גדולים, הנדרשים בין השאר לפקח על פעילותה התקינה של התשתית הממוחשבת, על גיבוי המידע, אבטחת הרשת, מערכת הדואר האלקטרונית ותחומים נוספים רבים.הכשרה במסגרת לימודי הקורס, מאפשרת לבוגריו להתמחות כמהנדס רשת בכיר, המוסמך מטעם מיקרוסופט לבצע בארגון את כל מגוון התפקידים במערכת ההפעלה: מנהל רשתות ארגוני, מנהל מערכות IT ומנהל אבטחת מידע.

הנהלת חשבונות 1+2

היחידה ללימודי חוץ של מכללת גליל מערבי מציעה לימודים במסגרת קורס מנהלי חשבונות סוג 1 + 2 – בסיסי + מתקדם.
במהלך קורס מנהלי חשבונות בסיסי + מתקדם במכללה האקדמית גליל מערבי תתחלק תכנית הלימודים לארבעה נושאים עיקריים: פרק א' – חשבונאות פיננסית, פרק ב' – תורת המסחר והמשק, פרק ג' – חישובים מסחריים, פרק ד' – חשבונאות מעשית ממוחשבת.
בסיום הקורס יידרשו התלמידים להגיש פרויקט גמר ולעבור בחינה עיונית בנושא הנהלת חשבונות במהלכה ייבחנו על הפרקים שנלמדו בשיעורי הקורס.

הנהלת חשבונות סוג 3

לחשבונאי המעוניין להתקדם בתחום לא די בתעודת סיווג מקצוע סוג 2 בלבד, עליו ללמוד הנהלת חשבונות סוג 3 אשר מקנה לו תחומי ידע רחבים ומקיפים יותר וכך גם סמכות גבוהה יותר בתחום הנהלת החשבונות והיכולת לעסוק בתפקידים בכירים יותר בחברות השונות. לרשות התלמידים במכללה האקדמית גליל מערבי עומד צוות הוראה מקצועי ומנוסה שתפקידו ללוותם לכל אורך תקופת הלימודים מתחילתם ועד לרגע הבחינה החיצונית של משרד התמ"ת.

חשבי שכר בכירים

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודים במסגרת קורס חשבי שכר בכירים והכנה לבחינות הלשכה לרואה חשבון.
תפקידו של חשב השכר הינו חשוב ומשמעותי בכל בית עסק ומחייב את התמצאותו הנרחבת בחוקי המדינה השונים. בעבודתו, צריך חשב השכר ליישם את חוקי מס ההכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה לצורך החישוב המדויק והמהימן של השכר ועוד. תפקיד זה הינו מורכב ועל המבצע אותו לעבור השתלמויות רבות.

קורס הכשרת חוקרים פרטיים

הכרת תחום הקרימינולוגיה הינה מרכזית לצורך הבנת נפש האדם ותהליך חשיפת העבירות. במהלך קורס חוקרים פרטיים יילמדו התלמידים נושא זה לצד דרכי חקירה ודרכי תשאול ובתום הקורס יסיימו התלמידים את לימודיהם עם ארגז כלים המכיל מיומנויות וידע בו ייעזרו בבואם לעסוק כחוקר פרטי בשוק האזרחי.

קורס מאמני מכירות בארגונים

האקדמית גליל מערבי מציעה קורס מאמני מכירות בארגונים כולל השתלמות בשירות לקוחות מיטבי (תכנית לימודים משולבת). מטרת התוכנית היא מתן כלים אפקטיביים לעבודה בארגונים ממוקדי מטרה בתחום השיווק. מיועד לקבוצות ולארגונים המעוניינים להעניק כלים אפקטיביים לאימון ממוקד במכירות.

הכשרת גרפולוגים מוסמכים

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודים במסגרת קורס הכשרת גרפולוגים מוסמכים כולל הגשה לבחינות האגודה הישראלית לגרפולוגיה מדעית ו/או האגודה האמריקאית לגרפולוגיה (A.H.A.A) .
 לגרפולוג טוב ומקצועי חייב להיות עניין בתחום ורצון להבין אחרים, נכונות ללימוד יסודי ומעמיק של הכללים והתיאוריות הגרפולוגיות, אינטואיציה הנשענת על בסיס ידע רחב, ידע ותובנה פסיכולוגית ורקע של לימודי פסיכולוגיה או מדעי ההתנהגות שהם חיוניים לגרפולוג מוסמך.

קורס עיצוב פנים

הקורס יתקיים במתכונת מסלול תעודה – תוכנית לימודים רציפה ללא חלוקה לסמסטרים. בתום הלימודים יקבלו הבוגרים אשר עמדו בדרישות המסלול והגישו את פרויקט הגמר בהצלחה תעודת בוגר המסלול לעיצוב פנים – מעצב/ת פנים, מטעם המכללה האקדמית גליל מערבי. תכנית הלימודים כוללת 12 סיורים מקצועיים ומועדם המדויק יימסר בזמן הלימודים.תכנית הלימודים נחלקת לשלושה חלקים: קורסי סטודיו, קורסים וסדנאות, וקורסי מחשב. 

קורס נאמני שימור אתרי מורשת

הקורס משלב לימודים תיאורטיים יחד עם סיורים. בין הנושאים שילמדו בקורס: אדריכלות ארץ ישראל, סוגיות בתכנון השימור, אתרי מורשת בישראל, תכנון ושימור במרחב העירוני ועוד.
בוגרי הקורס יקבלו תעודה “נאמני שימור אתרי מורשת”.

גרפיקה ממוחשבת ויסודות עיצוב גרפי

עיצוב גרפי משלב חשיבה יצירתית יחד עם יכולת עבודה בתוכנות מחשב. בקורס ילמדו נושאים רבים וביניהם: תוכנות עיצוב שונות, מבנה השפה והאות, יסודות השפה העיצובית ועוד.
מעבר ללימודים התאורטיים יתנסו הסטודנטים גם בפרויקטים מעשיים.

קורס גישור

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודים במסגרת קורס גישור ותעודת מגשר המאושרת על ידי הנהלת בתי המשפט.
לקונפליקט בין שני צדדים, אשר מנוהל בצורה חכמה ונכונה יש את הפוטנציאל לשמש כמנוף לצמיחה אישית ומקצועית של הצדדים המעורבים. תפקידיו של מגשר מקצועי הינם לסייע לצדדים לבנות אמון שאינו קיים, ליצור ביניהם יכולת הידברות יעילה, לחדש ביניהם מערכת יחסים תקינה אשר השתבשה במהלך הדרך ולהעצים את שני הצדדים תוך התבססות על רצונותיהם וצרכיהם בתוך הסכסוך.

תכנית הכשרה לעבודה עם ילדים ונוער בסיכון

התוכנית מקנה לסטודנטים כלים לטיפול בילדים ונוער בסיכון. התוכנית תעסוק בנושאים כמו: אתגרים התפתחותיים של הילד והמתבגר, הזנחה של ילדים ובני נוער, סמים בקרב מתבגרים, סוגיות אתיות, הסביבה המשפחתית ועוד.

קורס הכשרת מנחי קבוצות ילדים ונוער בסיכון

בשנים האחרונות ניתן להצביע על עלייה בתופעת האלימות והעבריינות בקרב בני הנוער בישראל. לאור מציאות זו נמצא כי קיים צורך בהנחיית קבוצות והכשרה של קבוצות אלו לצורך מתן מענה מקצועי לתופעה מתגברת זו. מטרת הלימודים היא הרחבת הידע התיאורטי בעבודה קבוצתית, הרחבת ההתנסויות והחוויות הגלומות בקבוצה, הגברת המודעות לכוח של הכלי הקבוצתי, העמקת הידע בהנחיה, הבנה והשימוש בקבוצה.

תכנית הכשרת עובדים בתחום ההתמכרויות במגזר הערבי

תכנית הלימודים מתקיימת בשיתוף הרשות למלחמה בסמים. החברה הערבית הינה חברה ייחודית, עקב כך ישנם דרכי פעולה ושיקום שונים ומאתגרים אף יותר. תכנית לימודי הכשרת עובדים בתחום ההתמכרויות במגזר הערבי הינה תכנית ייחודית המציעה לאנשי מקצוע מתחום הרווחה והטיפול, שיטות טיפול תוך שילוב של הקניית ידע אודות סוגי הסמים וההתמכרויות הקיימות ושימת דגש על החברה הערבית והדגשת הכוחות הפועלים בחברה זו לצורך רתימתם לעבודה הטיפולית.  

תכנית הכשרה מקצועית - שיטת 12 הצעדים

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודי הכשרה מקצועית לאנשי מקצוע בשיטת 12 צעדים – הלימודים מתקיימים בשיתוף המכון הגלילי בחסות הרשות למלחמה בסמים.
מטרת לימודי ההשתלמות המוצעת הינה הפגשת מטפלים שונים עם תוכנית 12 הצעדים והכשרתם לצורך יישום תכנית זו במהלך עבודתם היומיומית הרגילה. תוכנית 12 הצעדים הינה תוכנית לטיפול בהתמכרויות ושימוש בסמים ואלכוהול  - תכנית שמקורה בארגון האלכוהוליסטים AA. המסגרת ההשתלמות המשתתפים יתרגלו חלקים רלוונטיים מהתוכנית, דבר שיאפשר להם יכולת הפנמה של המצב בו נמצאים האנשים הנמצאים בתהליך ההחלמה.

לימודי פוטותרפיה

מטרת לימודי הפוטותרפיה הינה שימוש בצילום ככלי טיפולי רב ערך לצורך עבודה עימו בקרב אוכלוסיות שונות ומגוונות. הצילום ככלי טיפולי מסייע לצורך עקיפת הגנות, ליצירת תקשורת לא מילולית ולצורך הגברת תחושת השליטה אצל המטופל.התוכנית ללימודי פוטותרפיה בגליל מערבי נערכת ביוזמתה וניהולה של נטלי בן ישראל M.A, פוטותרפיסטית, תרפיסטית באמנות, צלמת ובמאית המתמחה בעבודה פורצת דרך עם נשים ונערות בדגש על דימוי הגוף הנשי באמצעות המצלמה, יוצרת מפגש בין שני עולמות – טיפול וצילום, לכדי דיאלוג מפרה ביניהם.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ