ייעוץ לימודים חינם!

מכללת תילתן

מסלולי לימוד

מסלולי הלימוד במכללת תילתן גובשו ונבנו על ידי אנשי שטח מקצועיים ומנוסים, המגיעים מענפי הדו-מימד, תלת-מימד, מיתוג, אינטראקטיב ודיגיטל. בוגרי הלימודים במכללה יוכלו להשתלב במשרדי פרסום ומיתוג, להציג בתערוכות ולבחור את מסלול הקריירה העצמאי שלהם כפרילנסרים בתחומים שונים.

לימודי עיצוב גרפי

מכללת תילתן מציעה לימודי עיצוב גרפי בהם תלמדו כיצד להעביר מסר ולפרסם מוצרים באמצעים חזותיים. האמצעים החזותיים בהם תשתמשו יכולים ליצור מודעה, לוגו, אריזה של מוצר, שלט, אתר ועוד. תחום עיצוב הגרפי משלם בין עולם האומנות לעולם הפרסום והשיווק ויאפשר לכם להביא לידי ביטוי את היצירתיות שבכם כדי לקדם את החברה בה תעבדו. במסגרת הלימודים תתמקדו בלימוד של הכלים הטכניים והאמנותיים השונים של המעצב הגרפי.

לימודי עיצוב גרפי מוצעים במסלולים הבאים:

 • מסלול עיצוב גרפי לתעודה במגוון התמחויות כגון: עיצוב אריזה ופיתוח מוצר, איור ואנימציה, פוסטפרודקשן, עיצוב לדיגיטל קופירייטינג ופרסום ועוד.
 • מסלול רב תחומי עיצוב פנים ועיצוב גרפי לתעודה.
 • קורס מאסטר באפיון ועיצוב חווית משתמש במסגרת לימודי חוץ.
 • מסלול עיצוב גרפי לתואר אירופי במגוון התמחויות (אינו מאושר ע"י המל"ג) המוענק ע"י E.A.B.H.E.S בכפוף לדרישות ECTS.

לימודי עיצוב ופיתוח משחקים

מכללת תילתן מציעה לימודי עיצוב ופיתוח משחקים דיגיטליים בהם תרכשו מקצוע מבוקש ותוכלו להשתלב בתעשייה שצומחת מדיי שנה. תלמדו את המכניקה שמאחורי עיצוב המשחקים ויתנסו בעבודה בסטודיו בפיתוח משחק כדי שיהיו מוכנים להשתלב בתעשיה. כמו כן, המכללה תקשר ביניכם לבין תעשיית המשחקים המקומית והעולמית על ידי יצירת מיזמים משותפים. הלימודים מחולקים להתמחות DEV למפתחים, שבה לומדים תכנות ושימוש במנועי המשחק UNITY ו-Unreal, והתמחות ART לאמנים, שבה לומדים אנימציה ורישום.

לימודי עיצוב ופיתוח משחקים מוצעים במסלולים הבאים:

 • מסלול תלת שנתי ללימודי תעודה לעיצוב ופיתוח משחקים.
 • מסלול תלת שנתי ללימודי תואר אירופי בעיצוב ופיתוח משחקים  Game Design המוענק ע"י E.A.B.H.E.S בכפוף לדרישות ECTS.
 • מסלול חד שנתי – קז'ואל.
 • מסלול הסבה מקצועית למתכנתי משחקים.

לימודי עיצוב פנים

מכללת תילתן מציעה לימודי עיצוב פנים שיאפשרו לכם לבטא את היצירתיות שלכם בתוך מבנים ומרחבים שונים. באמצעות תחום עיצוב הפנים תוכלו לשפר את איכות החיים של המשתמשים בחלל, להעביר מסר עיצובי או מסחרי, ולשדרג את ערך החלל. הלימודים משלבים מקצועות מתחומי ההנדסה, הגרפיקה ופיתח יצירתיות, תפיסה מרחבית וחוש אסתטי. בין נושאי הלימוד נכללים שרטוט אדריכלי, תורת המבנה והחומר, מערכות המבנה, נגרות ועיצוב רהיטים וחשמל ותאורה.

לימודי עיצוב פנים מוצעים במסלולים הבאים:

 • מסלול עיצוב פנים לתעודה.
 • מסלול רב תחומי עיצוב פנים ועיצוב גרפי לתעודה.
 • מסלול עיצוב פנים לתואר אירופי (אינו מאושר ע"י המל"ג) המוענק ע"י E.A.B.H.E.S בכפוף לדרישות ECTS.

לימודי צילום

מכללת תילתן מציעה לימודי צילום לאנשים שאוהבים לראות את העולם דרך עדשת המצלמה ורוצים להפוך את הכישרון שלהם לקריירה מבוקשת. עם קריירה בצילום תוכלו להשתלב בענף העיצוב, הפרסום והעיתונות. אפשרויות התעסוקה הן מגוונות, ותוכלו למצוא את עצמכם כל פעם במקום אחר – בטבע, באתר היסטורי, בחתונה, בסט של תצוגת אופנה, במסעדה נחשבת או באירוע עם אישיות חשובה. במכללה תרכשו הן כלים טכניים והן אמנותיים, תבצעו התנסות מעשית ותיחשפו למעסיקים פוטנציאלים. תלמדו אודות תולדות הצילום, סוגי צילום שונים, פרספקטיבה, שימוש באור וצל ועוד.

המכללה מציעה לימודי צילום במסלולים הבאים:

 • מסלול צילום סטודיו PRO  שבסופו הסטודנטים יקבלו תעודת גמר מטעם מכללת תילתן.
 • קורס צילום חוויתי במסגרת לימודי חוץ שבסופו הסטודנטים יקבלו תעודת גמר מטעם מכללת תילתן.

לימודי קופירייטינג ופרסום

מכללת תילתן מציעה לימודי קופירייטינג ופרסום שיחשפו אתכם לעולם הרחב של הפרסום. תוכנית הלימודים מיועדת לסטודנטים יצירתיים שרואים את עצמם משתלבים בשוק התעסוקה בתחום, שיודעים שהם יכולים ליצור חווית פרסום חדשנית ומעולה, ורק צריכים הכוונה לעולם המדיה ובניית תיק עבודות מרשים. במכללה תרכשו הן כלים טכניים והן כלים אמנותיים, תבצעו התנסות מעשית ותיחשפו לסודות עולם הפרסום.

 המכללה מציעה לימודי פרסום במסלולים הבאים:

 • קורס קופירייטינג, תוכן ופרסום לתעודה.
 • קורס מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי לתעודה במסגרת לימודי חוץ.

לימודי עיצוב בתלת ממד ואריזות

מכללת תילתן מציעה לימודי עיצוב בתלת מימד ואריזות  לאנשים יצירתיים שיודעים שיש בהם את הפוטנציאל לגרום לאנשים להתאהב במוצר כבר בשלב האריזה, ורוצים להפוך את הכישרון שלהם לקריירה מבוקשת.  הלימודים במכללה מקנים הן ידע תאורטי וכלים טכניים והן אמנותיים, כמו גם  התנסות מעשית בכלים והטכניקות העדכניות ביותר בשוק וחשיפה כללית לעולם המרתק של עיצוב תלת מימדי, ויצירת חווית קנייה.  לימודי עיצוב בתלת ממד מורכבים משלושה תחומים עיקריים: עיצוב אריזה, עיצוב חלל מסחרי ועיצוב מוצר. בין הנושאים שנלמדים נכללים: אריזות מבניות, אריזות כאמצעי מיתוג, אריזות קונספט, תוויות ומכלים, שקיות נשיאה ועוד.

המכללה מציעה את הלימודים במסלולים הבאים:

 • התמחות בעיצוב תלת ממד כחלק מהמסלול התלת שנתי בעיצוב.
 • לימודי עיצוב בתלת ממד ואריזות לתעודה.

לימודי אנימציה

מכללת תילתן מציעה לימודי אנימציה ותלת מימד בתוכנת "מאיה" (MAYA). הלימודים מיועדים לאנשים בעלי ראש יצירתי המרתוקים מעולם האנימציה וחולמים ללמוד ולפתח קריירה בתחום הדינמי הזה ביצירת תוכן לטלוויזיה, קולנוע, סושיאל מדיה ועוד.  הלימודים במכללה מקנים הן ידע תאורטי וכלים טכניים והן כלים אמנותיים, כמו גם  התנסות מעשית בתוכנות העדכניות ביותר במקצוע תוך מעבר על כלל השלבים בתהליך והכרה איכותית עם עולם יצירת התלת מימד בדיגיטל. בין הנושאים שנלמדים נכללים: עקרונות האנימציה, העברת מצב רוח ורגש תוך כדי תנועה, התנסות בסטופ מושן וסטופ פריים, יסודות הסיפור, סטוריבורד ופסקול, בימוי באינמציה והפקות אנימציה ועוד.

המכללה מציעה לימודי אנימציה במסלולים הבאים:

 • התמחות באנימציה כחלק מהמסלול התלת שנתי בעיצוב.
 • קורס אנימציה ומאיה לתעודה.

לימודי איור

מכללת תילתן מציעה לימודי איור לאנשים בעלי תשוקה לציור ורישום, המעוניינים להתפתח, ללמוד ולפתח קריירה בתחום יצירתי ומעניין המשלב בין ציור למען קישוט לבין העברת המסר הרצוי. הלימודים במכללה שמים דגש על איור ככלי אומנותי לביטוי של טקסט ותוכן, באמצעות טכניקות מגוונות וכביטוי של סגנונו האישי של האמן. הלימודים מקנים הן כלים  טכניים והן כלים אמנותיים, כמו גם  התנסות מעשית בתוכנות העדכניות ביותר במקצוע. בין הנושאים שנלמדים נכללים: טכניקות איור, רישום וציור, איור נטורליסטי, איור מלווה טקסט, איור לעיתונות, איור לספרי ילדים, קומיקס, איור לאנימציה ועוד.

המכללה מציעה לימודי איור במסלולים הבאים:

 • התמחות באיור כחלק מהמסלול התלת שנתי בעיצוב.
 • קורס איור לתעודה.

לימודי פוסט פרודקשן ועריכת וידאו

מכללת תילתן מציעה לימודי פוסט פרודקשן ועריכת וידאו עם התמחות After Effects לאנשים המרגישים זיקה לתחום ורוצים לפתח קריירה בתחום ולהשתלב בעולם יצירתי ומעניין המשלב בין ציור למען קישוט לבין העברת המסר הרצוי. הלימודים במכללה שמים דגש על חשיבה עיצובית ובימוי של סרטוני הוידאו.ככלי אומנותי לביטוי של טקסט ותוכן, באמצעות טכניקות מגוונות וכביטוי של סגנונו האישי של האמן. הלימודים מקנים הן כלים  טכניים והן כלים אמנותיים, כמו גם  התנסות מעשית בתוכנות העדכניות ביותר במקצוע. בין הנושאים שנלמדים נכללים: טכניקות איור, רישום וציור, איור נטורליסטי, איור מלווה טקסט, איור לעיתונות, איור לספרי ילדים, קומיקס, איור לאנימציה ועוד.

המכללה מציעה לימודי איור במסלולים הבאים:

 • התמחות בפוסטפרודקשן כחלק מהמסלול התלת שנתי בעיצוב.
 • קורס פוסטפרודקשן ועריכת וידיאו לתעודה.

לימודי מקצועות המדיה הדיגיטלית

מכללת תילתן מציעה לימודי מולטימדיה – עיצוב אתרים וחווית משתמש. המסלול מיועד לאנשים יצירתיים שמבינים שעיצוב הדיגיטל הוא תחום עשיר, מבוקש ומתפתח בתעשייה של היום כאשר אתר האינטרנט הוא הפנים של כל חברה או מוסד בשוק המודרני. הלימודים במכללה, מקנים אם כך קרש קפיצה לקריירה בשוק תחרותי ומבוקש, תוך ביסוס ידע תאורטי נרחב והקניית כלים טכניים ומעשיים. במסגרת הלימודים במסלול עיצוב אתרים ומולטימדיה בתלתן, לומדים הסטודנטים לעצב ולבנות אתרי אינטרנט, לפתח יישומים לאינטרנט ומולטימדיה ועוד. בין הקורסים הנלמדים במסלול הם: התפתחות היסטורית של ממשק, מתודולוגיה של העברת מידע חזותי, ארגונומיה, עיצוב אתרים, שיווק באינטרנט, חווית משתמש  UX, תכנות  HTML/CSS ועוד.

המכללה מציעה לימודי עיצוב מדיה דיגיטלית במסלולים הבאים:

 • התמחות במולטימדיה כחלק מהמסלול התלת שנתי בעיצוב.
 • קורסי מולטימדיה לתעודה.

לימודי תוכנות עיצוב במסגרת לימודי חוץ

מכללת תילתן מציעה קורסים במסגרת לימודי חוץ של תוכנות עיצוב שונות. הלימודים מקנים הן כלים  טכניים והן כלים אמנותיים באמצעות פרויקטים שונים, כמו גם  התנסות מעשית בתוכנות העדכניות ביותר בשוק.

המסלולים המוצעים במכללה:

 • קורס תוכנות גרפיות מתקדמות – פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין.
 • קורס אוטוקאד AUTOCAD

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ