ייעוץ לימודים חינם!

המכללה האקדמית להנדסה ע''ש סמי שמעון

תואר שני

מכללת SCE - המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון מציעה לימודי הנדסה מתקדמים במסגרת תואר שני במגוון תחומים כמו תואר שני בהנדסת תוכנה, תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, תואר שני בהנדסה כימית ועוד. מסלולי הלימוד במכללת סמי שמעון מתעדכנים ומתאימים את עצמם לדרישות הקיימות בתעשייה, והיא מאפשרת לסטודנטים לרכוש ידע ומיומנויות שסייעו להם להצליח בתחום עיסוק שלהם עם סיום הלימודים.

תואר שני בהנדסת תוכנה

לימודים אלו כוללים ידע מדעי ומחקרי מתקדם, בשילוב עם כלים לפתרון בעיות הנדסיות, פיתוח תהליכים הנדסיים וטכנולוגיים ויישומם במגוון ארגונים אשר רואים בפיתוח ובשימוש בתוכנה כלי אסטרטגי ראשון ומוביל. תכנית הלימודים במסלול זה מכינה את בוגריה להתמודדות עם אתגרי העתיד בהנדסת תוכנה, תוך מתן דגש לתהליכי פיתוח תוכנה, מערכות מידע ותקשורת, ארכיטקטורת מחשבים, מערכות הפעלה, פרדיגמות תכנות, מתודולוגיות למחזור חיי תוכנה ועוד.

תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול

תוכנית הלימודים במסלול זה מכשירה את בוגריה להשתלבות בשוק העבודה במסגרת תפקידי ניהול בכירים באמצעות ידע תיאורטי נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות לפתרון בעיות הנדסיות. המשתתפים יוכשרו במגוון שיטות הנדסיות חדשניות, טכנולוגיות מתקדמות, שיטות ניהול ועוד, לשם הגדלת סיכוייהם לטפס בסולם הדרגות ולהגיע לתפקידי מפתח בעולם העסקים, בתעשייה, בגופים ציבוריים, במחקר או באקדמיה. המשתתפים בלימודים אלו יוכשרו לראייה מערכתית כוללת לצורך ייזום, יישום והטמעת פתרונות משופרים למערכות מורכבות מתוך מטרה לתת מענה על הצורך ההולך וגובר של ארגונים לשיפור תהליכי התכנון וקבלת ההחלטות הלוגיסטיות והאסטרטגיות. 

תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

הדרישה לתכנון חדשני של התקני ייצור חשמליים ושיפור של התקנים הקיימים אשר צורכים חשמל, כמו מנועים, ממירים, מערכות תאורה, מערכות הספק אלקטרוניות ועוד, הולך וגדל. נוסף על כך, השימוש בשיטות מחשוב מתקדמות חולל מהפכה בשיטות התכנון והתפעול של מערכות ההספק בכל הרמות. כל אלו מגבירים את הדרישה לבעלי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום זה. עם כניסתן של יצרניות האנרגיה ממקורות חלופיים, נוצרו תנאים מתאימים לפיתוח ולהרחבת מפעלי ייצור להובלת אנרגיה חשמלית. שינוי זה הביא להקמתן של תחנות כוח חדשות המתבססות על גז, רוח ושמש. לכן, מהנדסי חשמל מומחים בתחום מערכות הספק/זרם חזק יהיו בעלי מקצוע מבוקשים במיוחד בשוק העבודה.

תואר שני בהנדסה ירוקה

תוכנית הלימודים במסלול זה מקנה לבוגריה ידע נרחב ומעמיק בחשיבות שקלול ההשפעות הסביבתיות, החברתיות והכלכליות על תכנון, עיצוב, תפעול וניהול של מערכות ותהליכים. בנוסף, מקנים הלימודים כלים טכנולוגיים אשר מאפשרים לבוגריהם להיטיב עם הסביבה האנושית והטבעית. לימודים אלו שמים דגש על חקר, ניתוח מעמיק, ביצוע אינטגרציה ויצירת מומחיות בנושא מסוים. לכל אחד מן הסטודנטים בתוכנית תותאם תוכנית לימודים בהתאם לרקע שלו בלימודי התואר הראשון והוא יידרש לקורסי השלמה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ