ייעוץ לימודים חינם!

המכללה האקדמית ספיר

הנדסאי קול - הגברה והקלטה

בית הספר להנדסאים וטכנולוגיה של המכללה האקדמית ספיר מציע לימודי הנדסאי קול - הגברה והקלטה.

תכנית הלימודים
מסלול לימודי הנדסת קול (Sound) בבית הספר להנדסאים וטכנולוגיה של המכללה האקדמית ספיר משלב יצירתיות וטכניקה. מדובר במסלול ייחודי, המאפשר לבוגריו לקבל דיפלומה של הנדסאי. תוכנית הלימודים מתמקדת בלימודי המחשב והשימושים בו במסגרת הפקדות מוזיקליות, הפקות רדיו והפקות טלויזיה, וכן ללימודי מוסיקה, המקנים למשתתפים שפה משותפת עם מלחינים, מעבדים ומפיקים מוזיקליים. כמו כן, משלבים הלימודים טכנולוגיות הקלטה והגברה מתקדמות ולימודי יצירה ומוזיקה.

הלימודים במסלול הנדסאי קול במכללה האקדמית ספיר מונחים על ידי צוות מורים מקצועיים ומנוסים, העובדים בתעשיות ההקלטות, ההגברה, הקולנוע, הטלוויזיה והרדיו בארץ. תכני הלימוד עוברים עדכון תמידי, כמו גם הציוד המתקדם והתפיסות האסתטיות המגוונות של עולם היצירה. לרשות התלמידים כיתות לימוד ואולפנים, המצוידים בציוד הקלטה והגברה מתקדם וכאמצעי המחשה והוראה חדישים ביותר, וכן אולפני הקלטות משוכללים, אולפן טלוויזיה גדול ומקצועי ותחנת רדיו משדרת - 106 FM סטריאו, המופעלת על ידי התלמידים. ציוד חדיש זה משמש את הלומדים לצורך תרגול והתנסות לאורך כל השבוע בשעות היום והלילה.

תכני הלימוד במסלול משלבים שיעורים עיוניים ותיאורטיים לצד התנסות בפרויקטים. כמו כן, המכללה מאפשרת ללומדים לשלב את הסטאז' הנדרש, תוך כדי הלימודים, כך שבסיומם יוצאים הבוגרים כשירים לעבודה ובעלי יכולת לתפקד בכל עמדות ההפקה.

נושאי הלימוד
בין נושאי הלימוד הנכללים במסגרת תוכנית הלימודים נכללים לימודי יסוד: אנגלית טכנית, פיזיקה, חשמל, אלקטרוניקה, מתמטיקה והכרת המחשב, לימודי מקצועות, כדוגמת: אולפן הקלטות - תפעול והקלטה, עיצוב פס-קול לקולנוע, טלוויזיה ורדיו, הפקה מוזיקלית, עריכת קול ממוחשבת, סגנונות מוסיקליים - קלאסי ופופ, מוזיקה, היבטים חוקיים ועסקיים - זכויות יוצרים ועוד. כמו כן, תוכנית הלימודים כוללת את הנושאים הבאים: טכנולוגיה של הקול, קליטה ושידור, פורמטים שונים של הקלטות, P.A - הגברת שטח, הכרת הכלים המוסיקליים, אקוסטיקה, עריכת קול - מיקס, ציוד הקלטה ומבוא למוזיקה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ