ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

מכללת לוינסקי לחינוך

תמונה רחבה של מכללת לוינסקי לחינוך

לימודי חינוך ומוסיקה לתואר ראשון או שני

מכללת לוינסקי לחינוך הינה מכללה ותיקה שנוסדה כבר בשנת 1912, ולה כבר 44,000 בוגרים שסיימו את לימודיהם. המכללה שוכנת בקרית החינוך של תל אביב ומהווה מוסד יוקרתי ומתקדם להכשרת מורים. המכללה מעניקה תואר B.Ed ותעודת הוראה במסלולים שונים. בנוסף, מציעה המכללה מגוון תכניות לתואר שני .M.Ed. כל מסלולי ההכשרה הוכרו על ידי המועצה הגבוהה כמסלולים אקדמיים.
מכללת לוינסקי מציעה לימודים גם במסגרת תכנית לוינסקי באילת.
הלימודים מתקיימים בתל אביב!

לפירוט של תנאי הקבלה לתואר ראשון במכללת לוינסקי לחינוך, לחצו כאן
לפירוט של תנאי הקבלה לתואר שני במכללת לוינסקי לחינוך לחצו כאן

תואר ראשון בשילוב חינוך מיוחד
הוראה משלבת חינוך מיוחד ורגיל וגיל הרך
הוראה משלבת חינוך מיוחד ורגיל לבי"ס יסודי
הוראה משלבת חינוך מיוחד ורגיל לבי"ס העל יסודי

לימודי תואר שני
לימודי תואר שני - M.ED

הלימודים במכללת לוינסקי
לימודי ההוראה במכללת לוינסקי נשענים על גישות הלימוד המתקדמות והמעודכנות ביותר. המכללה מעודדת את בוגריה לשלב בין גישה מקצועית מובהקת לתפיסה ערכית ואנושית. הכשרת בוגרי המכללה מבוססת על נכסי התרבות היהודית והישראלית, על ערכים דמוקרטיים וערכים אוניברסליים, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות בדרכי ההוראה והלמידה וכן מתן מענה לצרכים משתנים של חברה פלורליסטית רב תרבותית.

מאז קמה ב-1912 מעורבת מכללת לוינסקי בחברה ובקהילה. במכללה מאמינים כי לא ניתן ליצור מציאות חינוכית וחברתית חדשה ללא מערבות עמוקה ושורשית במציאות הקיימת. בעשור האחרון המכללה מתווה ומפתחת מארג של קשרי עמיתות עם מוסדות חינוך ברשויות מקומיות בשיתוף עם מנהלי החינוך והמחוזות במשרד החינוך. במסגרת קשרים אלה, נבנות בין המכללה לבין מוסדות החינוך מערכות יחסים של שותפויות בתהליכי הלמידה כבסיס לפיתוחה של קהילה חינוכית לומדת וחוקרת, בה לוקחים חלק מפקחים, מנהלים, מורים, מרצים, מדריכים, סטודנטים וסטאז'רים.

תנאי שכר לנרשמים
המכללה מציעה תנאים מעולים לנרשמים, ביניהם מערך מלגות נרחב, כמו מלגת מקצועות מועדפים מטעם משרד החינוך והתרבות. כמו כן, מציעה מלגות גבוהות למצטיינים - על סך 5000 שקלים וקיצור משך הלימודים ל- 3 שנים. בנוסף, ניתנות הלוואות בתנאים מועדפים לסטודנטים.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2017 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים