ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

גומא - המרכז הישראלי לגישור ואימון

לימודי אימון

גומא, מרכז הלימודים בתחומי האימון והגישור המוביל בישראל, מציעה מגוון קורסי אימון המועברים על ידי צוות מאמנים מיומן ומקצועי, בעל התמחויות מיוחדות.
לגומא שלוחות בתל אביב, הרצליה, חיפה, ירושלים ורמת השרון!

קורס הכשרת מאמנים - הפלטפורמה האימונית
קורס המציע למשתתפיו היכרות ראשונה עם עולם האימון והכרה של עקרונותיו המנחים. במסגרת הקורס יתנסו התלמידים ויכירו מונחים כמו גיבוש חזון אישי, בניית תוכנית פעולה, הצבת יעדים, פרדיגמות, העצמה, הקשבה, כוחות מקדמים, דרכים לניהול עצמי, פיתוח תחקיר מעצים ועוד. הקורס מוכר לצורך גמול ומהווה חלק מתהליך הכשרת המאמנים. התלמידים בקורס יתאמנו במסגרת הקבוצה כמו גם במסגרת אישית, כאשר לכל משתתף יוצמד מאמן אישי למשך 10 מפגשים מחוץ לשעות הקורס.

קורס הכשרת מאמנים - הפלטפורמה המקצועית
קורס הכשרה מתודולוגי ומקצועי, המתקיים לצד התנסות של 60 שעות אימון שיינתנו בפרקטיקום המקצועי. הקורס מכשיר את המשתתפים לשמש כמאמנים, ומוקדש להיכרות עם מודל האימון, למידת מיומנויות האימון, צפייה בסימולציות ותרגול מעשי.

קורס הכשרת מאמנים בגומא עוסק בכלי אימון מתקדמים וכולל נושאים כמו זיהוי ערכים, כתיבת חזון, הערכת יכולות, אימון לפתרון בעיות, אימון למיצוי פוטנציאל אישי, כתיבת תוכניות פעולה, ליווי במצבי אופוריה או משבר ויחסי מאמן - מתאמן. בנוסף, יעסוק הקורס במיומנויות אישיות כמו ניסוח שאלות, שיקוף, העצמה, טיפול בהתנגדויות ועוד. קורס הכשרת מאמנים כולל אימון מלא תחת הנחיה צמודה של מאמן מומחה מגומא.

קורס אימון מתקדם
קורס אימון מתקדם מיועד לתלמידים המעוניינים בהכשרה כמאמנים בפועל, בהתאם לדרישות לשכת המאמנים בישראל. לימודי אימון מתקדם כוללים 50 שעות אימון בפועל, תחת פיקוח והדרכה של מאמנים בכירים בגומא. הקורס יעסוק בעיקר באלמנטים אימוניים כמו רמות הקשבה, שימוש באינטואיציות, אופן פתיחת מרחב האפשרויות, קביעת מדדי הצלחה, מיקוד, טיפול בפרדיגמות ועוד.

התמחות באימון עסקי
קורס ייחודי המאפשר לאמן בארגונים, לאמן מנהלים, צוותים ומחלקות, ולהשפיע ברמה הארגונית, ניהולית ועסקית. הקורס פותח על ידי גומא והמכון ליצירת מציאות מתוך הבנה כי תחום האימון העסקי טומן בחובו הזדמנויות עסקיות רבות למאמן האישי, ומחייב ידע בעולם העסקי כמו ידע בשילוב הכלים האימונים בחברות, מחלקות, מנהלים ועסקים.

במהלך קורס התמחות באימון עסקי יבחינו התלמידים בין אימון ארגוני, ניהולי ועסקי, ויעמיקו בכל אחד מהתחומים הללו. הקורס כולל מספר שיטות לימוד שונות, שיתוף, סימולציות ודיון, במטרה להפיג את החששות ולאפשר התמקצעות בתחום זה. כל משתתף בקורס יתנסה באימון עסקי של יזם המבקש להקים עסק או לקדם את העסק הקיים. תהליך האימון ילווה בהנחיה מקצועית (supervision) של מאמן בכיר.

קורס אימון משפחתי
קורס אימון משפחתי מספק כלים ומיומנויות לניהול תהליך אימון משפחתי, על מנת לסייע בידי בני המשפחה לשפר את תפקודה, לשדרג את היחסים והתקשורת, ולפתור בעיות במשפחה. במהלך הקורס ילמדו התלמידים את מודל האימון המשפחתי, ילמדו על סגנונות ניהול משפחה, תפיסת השייכות והמיקום במשפחה, בניית אווירה משפחתית, מודל אימון זוגי, התמודדות עם שינויים ומעברים ועוד.

התמחות באימון לאורח חיים בריא
גומא, בשיתוף עם אנה נווה לדרמן, פיתחו מודל חדשני המשתמש בתחום האימון על מנת לשפר את ה–wellness האישי של המתאמנים המעוניינים בכך. במהלך הקורס המשתתפים ילמדו כיצד לאמן על פי מודל זה, תוך דגש על מערכת היחסים הייחודית של כל אחד מאיתנו עם המזון המשני. מטרת הקורס: הקניית ידע וכלים בתחום האימון לאורח חיים בריא תוך כדי תהליך חווייתי אישי.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים