ייעוץ לימודים חינם!

הנדסאים תל אביב

הנדסאים

מכללת הנדסאים תל-אביב אשר ממוקמת בצפון תל אביב, מציעה לימודים בתפיסה יישומית ובתנאי מצויינות במגוון תחומים. סגל ההוראה מורכב מאנשי מקצוע איכותיים, מנוסים ומיומנים, דבר הבא על ידי ביטוי בהישגיהם הבולטים של בוגרי הלימודים. הסטודנטים נהנים מיחס אישי וליווי צמוד לאורך תקופת הלימודים.

הנדסאי בניין

מכללת הנדסאים תל-אביב מציעה לימודים במסגרת מסלול הנדסה אזרחית - הנדסאי בניין. ענף הבנייה מצוי בתנופה מתמדת ונחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר במשק הישראלי. תחום הבנייה עוסק בתכנון והקמה של מבנים ושל מערכות תשתית שונות עבור לקוחות פרטיים, צורכי תעשייה ומסחר ולציבור הרחב. הלימודים במסלול זה מקנים למשתתפים ידע נרחב ומעמיק בתכנון, ביצוע והקמה של מבנים ותשתיות ומאפשרים השתלבות מהירה בשוק העבודה בענף הבנייה בתפקידי ניהול ופיקוח על פרויקטים של בנייה, תשתיות ופיתוח. במסלול זה קיימות שתי מגמות משנה: התמחות בניהול הבנייה והתמחות בתכנון מבנים. 

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

מכללת הנדסאים תל-אביב מציעה לימודים במסגרת מסלול הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים. תכונית הלימודים במסלול זה מעניקה לסטודנט בקיאות ושליטה בעקרונות התכנון האדריכלי, הבנת צרכי המשתמש וההקשר הסביבתי, הנדסה, היסטוריה, אקלים ועיצוב, וכן ידע טכנולוגי עדכני בתחום הבנייה. הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים יוכל לבצע את כל השלבים של תכנון המבנה וסביבתו - החל מהגדרת השימושיות של המבנה, דרך התייחסות להקשר הסביבתי, תכנון המעטפת החיצונית ופיתוח מערכת תנועה, ועד החלוקה הפנימית לפונקציות השונות. כל זאת תוך התחשבות בצרכי המשתמשים במבנה ובסביבתו, ובחוקי הבנייה. כמו כן, ההנדסאי יוכל לשלב בתפקידו את תחום עיצוב הפנים ולתכנן את החלוקה הפנימית של המבנה, את בחירת החומרים, הטקסטורות, התאורה והריהוט של המבנה.

הנדסאי תוכנה

מכללת הנדסאים תל-אביב מציעה לימודים במסגרת מסלול הנדסאי תוכנה. עולם התוכנה והמחשבים הוא אחד המבוקשים ביותר בשוק העבודה כיום ועל כן הדרישה לאנשי מקצוע מיומנים, איכותיים ומקצועיים בתחום. בין נושאי הלימוד הרבים שנלמדים ניתן למצוא את הנושאים הבאים: כתיבת מערכות תוכנה, פיתוח אפליקציות, אלגוריתמיקה, ניתוח מערכות וחווית משתמש UX/UI, ניהול רשתות תקשורת, קליטת מערכות תוכנה והפעלתן, קביעת הליכי עבודה ונהליה, התאמת תוכניות לצורכי המשתמשים והדרכת משתמשים. בוגרי המסלול יוכלו להשתלב במגוון תחומים בעולם התוכנה -  בחברות הייטק ובתעשייה.

הנדסאי מכשור רפואי

מכללת הנדסאים תל-אביב מציעה לימודים במסגרת מסלול הנדסאי במגמת מכשור רפואי (הנדסה רפואית). ישראל היא המדינה המובילה בתחום ההנדסה הרפואית והיא משמשת כמרכז הפיתוח בתחום של חברות רבות בארץ ובעולם. תוכנית הלימודים במגמת ההנדסה הרפואית מקנה למשתתפים ידע נרחב בתחומים הרפואיים השונים, במקביל ללימודי האנטומיה, פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, ביוכימיה ועוד. הלימודים במסלול זה כוללים התנסות מעשית שמתבצעת במהלך השנה השלישית ללימודים, דבר המבטיח כי בוגרי המגמה מחזיקים במרב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. בוגרי המגמה יוכלו להפעיל את הציוד הרפואי, וכן לערוך ולעבד את המידע הרפואי המתקבל בבדיקה.

הנדסאי תעשייה וניהול

מכללת הנדסאים תל-אביב מציעה לימודים במסגרת מסלול הנדסאי תעשייה וניהול. המשתתפים בתוכנית יוכשרו לפעול בתפקידי מפתח בתחומי התעשייה השונים, מתוך מטרה לייעל את התהליכים המתרחשים בארגון ולעמוד באתגר של צמצום העלויות מול הגידול בתפוקה. הסביבה העסקית-טכנולוגית הולכת ומשתנה בקצב מהיר ובהתאם לכך גוברת הדרישה לאנשי מקצוע מיומנים בעלי ידע נרחב בתחומי חוק המכס ורישוי, שינוע מהיר של סוגי מטענים שונים, טיפול נכון במלאים ועוד. ההתמחות בלוגיסטיקה מקנה ידע נרחב, כלים ומיומנויות מתקדמות בנושא ניהול מערכות ומרכזים לוגיסטיים, ניהול מערכות רכש, סחר ושילוח בינלאומי, ניהול הפצה ועוד. תכנית הלימודים כוללת קורסים ממגוון תחומים, המעניקים לבוגרים ראייה רחבה בכלכלה ומנהל עסקים, מיומנויות ניהול, שיטות אופטימיזציה ומערכות מידע, לצד הבנה מעמיקה במבנה ובניהול מערכות לוגיסטיות.

הנדסאי מכונות

מכללת הנדסאים תל-אביב מציעה לימודים במסגרת מסלול הנדסאי מכונות בהתמחות במכטרוניקה. בעידן של קידמה טכנולוגית לתכנון, הנדסאי מכונות נדרש כדי לפתח ולתפעל מערכות מכניות מבוקרות, ממוחשבות ואוטונומיות. המסלול מקנה ידע עיוני ומקצועי נרחב מעולמות התוכן של המכניקה והאלקטרוניקה, לצד התנסות מעשית במעבדות מכטרוניקה ו-CIM מתקדמות. כמו כן, במסגרת הלימודים הסטודנטים יתנסו בתיב"ם (תכנון בעזרת מחשב) הכולל שרטוט בתוכנת, SolidWorks  והדפסת דגם במדפסות תלת ממד. הנדסת המכונות היא הבסיס לתעשיות המתקדמות, ביניהן תעשיית האלקטרוניקה והכימיה, התעשייה הצבאית ועוד. הלימודים במסלול זה מכשירים את בוגריהם למילוי תפקידים מרכזיים ומגוונים בתעשייה כהנדסאי מכונות בסביבה טכנולוגית וממוחשבת המאופיינת בתוכנות מתקדמות.

הנדסאי חשמל

מכללת הנדסאים תל-אביב מציעה לימודים במסגרת מסלול הנדסאי חשמל. התעשייה וענפי השירות השונים משתמשים בחשמל כמקור אנרגיה וכאמצעי להעברת אותות פיקוד ובקרה, דבר המגביר את התלות בבעלי מקצוע מוסמכים ומיומנים בעלי רישיון והסמכה מתאימים אשר יש באפשרותם לתת מענה לבעיות מקצועיות בתחומי התכנון, הפיקוח, ההתקנה והתחזוקה של מערכות אנרגיה והספק. הנדסאי החשמל הוא הסמכות המקצועית המגשרת בין המהנדסים המתכננים לבין דרגי הביצוע. לימודי הנדסאי חשמל בהנדסאים תל אביב, מכשירים את הסטודנטים לעבודה כאנשי מפתח בתחומי התעשייה השונים, כגון: זרם חזק, מתח גבוה, מערכות הספק ומתקני חשמל, מנועים וגנרטורים, פיקוד ובקרה ואנרגיות מתחדשות.

הנדסאי אדריכלות נוף

מכללת הנדסאים תל-אביב מציעה לימודים במסגרת מסלול הנדסאי אדריכלות נוף. אדריכלות נוף עוסקת בעיצוב הנוף העירוני והיא משלבת בתוכה עיצוב ואומנות, הנדסה ותשתיות ואקולוגיה.  במסגרת הלימודים הסטודנטים ילמדו כיצד לשלב היבטים של בנייה ירוקה, חומרים אקולוגיים, חיסכון בחשמל וניצול תשתיות. בסיום לימודיהם הבוגרים יוכלו להשתלב בצוותי תכנון ברשויות המקומיות או בתחומי הביצוע כגון: קבלני פיתוח, מקימי גינות ומפקחים על עבודות פיתוח נופי בחברות בנייה. 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ