ייעוץ לימודים חינם!

המסלול האקדמי המכללה למינהל

תואר ראשון

המסלול האקדמי של המכללה למינהל מציע מסלולי לימודים לתואר ראשון בתחומים המבוקשים ביותר: משפטים, פסיכולוגיה, מנהל עסקים, מדעי המחשב, תקשורת, חינוך, מדעי הנתונים ועוד. הלימודים מעניקים לסטודנטים, בנוסף לידע רחב, גם יכולת ליישמו בתחומי הלימוד ובמגוון רחב של תפקידי ניהול ומחקר יישומי ושימושי. צוות המרצים במסלול האקדמי כולל פרופסורים ובעלי תואר דוקטור מן השורה הראשונה, המלמדים באוניברסיטאות יוקרתיות בארץ ובחו"ל, וחברי סגל בעלי ניסיון רב בעבודה עם פירמות מובילות בארץ ובעולם.

תואר ראשון בפסיכולוגיה

החוג לפסיכולוגיה במסלול האקדמי המכללה למינהל מציע תכנית לימודים חדשה ומאתגרת ללימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה, המעניקה לסטודנט הכשרה יסודית ומעמיקה בכל תחומי ההתנהגות האנושית. תוכנית הלימודים במסלול הינה ייחודית, והיא מאפשרת לסטודנט לקיים קשר אישי וישיר עם אנשי הסגל, שמטרתם לענות על הצרכים הייחודיים של כל תלמיד. במהלך הלימודים יורחב ויועמק הבסיס התיאורטי, המתודולוגי והמעשי בכל בתחומי הפסיכולוגיה, והסטודנטים ייחשפו לכל תחומי התוכן שלה, ויפתחו כלים יצירתיים, המשולבים במיומנויות ביקורתיות מדעיות.

תואר ראשון בתקשורת וניהול

המסלול האקדמי המכללה למינהל מקיים מסלול לימודים לתואר ראשון בתקשורת וניהול. השילוב בין שני התחומים הנ''ל הוא שילוב מנצח, אשר מטרתו, להכשיר בוגרים שישתלבו בענף התקשורת בישראל - המשודרת והכתובה וכישוריהם הניהוליים יאפשרו להם להתקדם במהרה למשרות בכירות נחשקות. בוגרי לימודי תואר ראשון בתקשורת וניהול במסלול האקדמי המכללה למינהל נחשבים לבוגרים איכותיים ויכולים, עם סיום הלימודים, למצוא עבודה בענף התקשורת בישראל בקלות רבה, או במשרות ניהוליות בתחומים שונים אחרים.

תואר ראשון בכלכלה וניהול

המסלול האקדמי המכללה למינהל מקיים מסלול לימודים לתואר ראשון בכלכלה וניהול. מסלול לימודים ייחודי זה משלב בין שני תחומי ידע חשובים באופן שיאפשר לבעלי התואר להשתלב במגוון משרות ניהוליות בעולם הכלכלה, המסחר והעסקים. לימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול במסלול האקדמי המכללה למינהל הם לימודים איכותיים, ברמה אקדמית גבוהה, עם דגש יישומי ומציעים כמה התמחויות: מימון וביטוח, שיווק, מימון, מערכות מידע, נדל''ן, שמאות ומקרקעין ואף תואר כפול במשפטים וכלכלה.

תואר ראשון במשפטים

תואר ראשון במשפטים הוא תואר פופולרי, נפוץ ומבוקש שמכשיר את בוגריו כמשפטנים שיוכלול לעסוק בעריכת דין (בתנאי שיעברו התמחות של שנה ויעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין), כיועצים משפטיים של ארגונים שונים במגזר הפרטי והציבורי וכן כאנשי עסקים, כמנהלים בארגונים ועוד. תוכנית הלימודים שמה דגש על הענקת כלים ייעודיים לסטודנטים, שיוכלו ליישמם בבואם להתמודד עם מורכבותו של עולם המשפט ועם העיסוק בעריכת דין. 

תואר ראשון במדע הנתונים

המסלול האקדמי של המכללה למינהל מציע לימודים במסגרת תואר ראשון במדע הנתונים. המציאות הטכנולוגית של ימינו מאפשרת לנו ליהנות ממידע רב וזמין בקלות ובמהירות. תחום מדעי הנתונים עוסק בארגון כמויות מידע גדולות בצורה יעילה וברורה, וכן בעיבוד המידע למטרות שונות כגון מחקר, מסחר ועוד. תוכנית הלימודים של התואר נבנתה תוך שילוב נושאים מעולמות תוכן כמו מתמטיקה, סטטיסטיקה ומדעי המחשב, וזאת על מנת להקנות לסטודנטים הכשרה מקיפה ורחבה. בין נושאי הלימוד: כלים מתמטיים וסטטיסטיים, אלגוריתמים של למידה עמוקה, כלים לארגון מאגרי נתונים, עיבוד נתונים למטרות שונות ועוד.

תואר ראשון במדעי ההתנהגות

המסלול האקדמי המכללה למנהל מקיים מסלול לימודים לתואר ראשון במדעי ההתנהגות. מסלול לימודים זה הוא מבוקש ופופולרי, בייחוד בשל תכניו המעניינים, אשר נוגעים לחיי היום יום ולמאפיינים האנושיים וכוללים ידע ממגוון תחומים - פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה, סוציולוגיה ועוד. לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות במסלול האקדמי המכללה למנהל הם לימודים מרתקים, חוויתיים ואיכותיים בשל חתירתם המתמדת של ראשי החוג ואנשי הסגל האקדמי למצוינות ואיכות.

תואר ראשון במנהל עסקים

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל הם לימודים מבוקשים המכשירים בוגרים להשתלב בעולם העסקים והיזמות ו/או להשתלב במשרות מפתח ניהוליות בארגונים, חברות, שירותים, תאגידים ובתי עסק, במגזר הפרטי והציבורי ולפתח קריירה מוצלחת ומשתלמת, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה אישית. ישנו למגוון רחב של קורסים ונושאי לימוד במסגרת התמחויות מבוקשות ומסלולי לימוד מצויינים - חשבונאות, מימון, שיווק, טכנולוגיות מידע וניהול משאבי אנוש.

תואר ראשון במדעי המחשב

המסלול האקדמי, המכללה למינהל מקיים מסלול לימודים לתואר ראשון B.Sc במדעי המחשב. לימודי מדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל שמים דגש על הכשרה מעשית של הסטודנטים, לצד הכשרה תיאורטית. מטרתה העיקרית של המכללה למינהל הינה להכשיר בוגרים, אנשי מחשבים מומחים שיהיו בעלי ידע, כלים ומיומנויות שיאפשרו להם להשתלב בקלות, מיד עם סיום לימודי התואר, במשרות מפתחת בתחום המחשבים בארץ ובעולם. תואר ראשון במדעי המחשב של המכללה למינהל כוללת פיתוחים וחידושים ותוכנית הלימודים גמישה ומשתנה בהתאם לדרישות וצרכי השוק.

תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות

המסלול האקדמי המכללה למינהל מקיים מסלול לימודים ייחודי לתואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות. השילוב הייחודי בין שני התחומים השכנים הוא שילוב מנצח המקנה לבוגרי המסלול יתרון עצום שיאפשר להם להשתלב במשרות מפתח בכירות בעולם העסקים, הכלכלה והמסחר. הלימודים במסלול מנהל עסקים וחשבונאות במסלול האקדמי המכללה למינהל הם לימודים איכותיים ומבוקשים מאד. אלפי בוגרי המסלול האקדמי המכללה למינהל שעומדים מדי שנה בהצלחה רבה בבחינות של מועצת רואי החשבון ומשתלבים במשרדים מובילים, בחברות וארגונים מובילים במשק בתחום הכספים והחשבות.

תואר ראשון בעיצוב פנים

המסלול האקדמי המכללה למינהל מציע לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים. מדובר בתוכנית לימודים מקיפה ומעשירה, שעוסקת בענפיו השונים של התחום. היא מקנה לסטודנטים ידע וכלים מעשיים חשובים, ומכשירה אותם לעבודה מקצועית ואיכותית במגזר הפרטי והציבורי. תוכנית הלימודים של המסלול האקדמי - המכללה למינהל שמה דגש על שילוב בין התיאוריה לפרקטיקה. על כן, הלימודים כוללים הן שיעורים עיוניים והן שיתופי פעולה עם חברות מובילות בתעשייה. בכך ישנו יתרון גדול, שכן לסטודנטים ישנו מגע ראשוני עם המקצוע כבר תוך כדי הלימודים. נושאי הלימודים הם רחבים ומגוונים, ומפגישים את הסטודנט עם עולם עיצוב הפנים על גווניו: עיצוב חללי מגורים, חללים מסחריים, חללי פנים של מוסדות ציבוריים, עיצוב תערוכות, עיצוב פנים למקומות בילוי, עיצוב ריהוט, עיצוב לצורכי מדיה ועוד. 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ