ייעוץ לימודים חינם
תואר ראשון בקרימינולוגיה

תנאי קבלה תואר ראשון בקרימינולוגיה

כמה פסיכומטרי צריך בשביל תואר ראשון בקרימינולוגיה?

לימודים במסלול זה מאפשרים לחקור את עולם הפשע מהיבטים שונים ולהתמקצע בתחומים נרחבים כדוגמאות פרופילאות, פסיכופתולוגיה, נוער בסיכון, אלימות במשפחה, עבריינות תנועה, פשעי מדינה, פשיעה באינטרנט ועוד. תנאי קבלה לתואר ראשון בקרימינולוגיה נחשבים לנוחים יחסית. עם זאת, הביקוש לתחום זה הולך וגדל, ויש להמשיך ולעקוב מול מוסדות הלימודים ועדכון תנאי הקבלה.
הערה: גולש יקר, המידע בעמוד זה אינו בהכרח מדויק, והשימוש בו הינו על אחריותך בלבד.
עליך לוודא תנאי קבלה מדויקים אך ורק מול מוסדות הלימוד עצמם.
פירוט תנאי הקבלה במוסדות השונים:
פתיחה

תנאי קבלה אוניברסיטת בר אילן

פתיחה

תנאי קבלה אוניברסיטת אריאל

פתיחה

תנאי קבלה המכללה האקדמית בית ברל

ניב רווח - קורס פסיכומטרי
הפסיכומטרי ה"גמיש" היחיד בישראל שמתאים ללוח הזמנים שלך!
תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה
תואר ראשון בקרימינולוגיה עשוי להילמד במתכונת דו חוגית, במקרה זה יש לוודא את תנאי הקבלה עבור כל חוג לימודים בנפרד. רוב מוסדות הלימוד יידרשו ציון סכם, שהוא ציון משולב המחושב על פי נתוני הבחינה הפסיכומטרית וממוצע הבגרויות של המועמד. מוסדות לימוד מסוימים עשויים לאפשר קבלה ללימודים על סמך ממוצע הבגרויות בלבד, כך שהמועמד יכול להתקבל אל לימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי.

יש לזכור כי לימודי קרימינולוגיה באוניברסיטה נחשבים למבוקשים יותר ועל כן גם תנאי הקבלה אליהם נחשבים לנוקשים וגבוהים מאלו הנדרשים במכללות. כמו כן, מועמדים אשר לא יעמדו בדרישות הקבלה של מוסד הלימודים יוכלו לפנות לוועדות חריגים מטעם מוסד הלימודים ולבקש להתקבל כסטודנטים על תנאי. בנוסף, יש לזכור כי מעבר לאוניברסיטאות ולמכללות הפורמאליות, ניתן ללמוד קרימינולוגיה גם באוניברסיטה הפתוחה ובשלוחותיה, כך שהמועמדים לא יידרשו לעמוד כלל בתנאי קבלה, ולא יידרשו לתעודות בגרות מלאה או ציון במבחן הפסיכומטרי.
ניב רווח - הכנה למבחן אמיר/ם
ערכת הכנה מקיפה ואיכותית לבחינת אמיר/ם כולל תוכנת מילים!
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ
חדש! קבלת מידע ממוסדות הלימוד