ייעוץ לימודים חינם!

קורס הכנה לבחינת ה-SAT

לימודי SAT - מבחן פסיכומטרי אמריקאי!

מבחן SAT הוא מבחן פסיכומטרי אמריקאי. נבחנים בו המועמדים ללימודי תואר ראשון בארה"ב, באירופה ובמקומות נוספים. המבחן בודק ידע במתמטיקה, הבנת קריאה באנגלית, יסודות השפה וכתיבה באנגלית. אוצר המילים הנדרש כדי להצליח בבחינה זו הוא רחב מאד. קורס הכנה למבחן SAT מכין את הסטודנטים לדרישות השונות במבחן SAT.

הסטודנטים משפרים את יכולות הבנת הנקרא והכתיבה שלהם, ולומדים מיומנויות להתמודדות מוצלחת עם סוגי שאלות שונים.  קיימים כעשרים מבחני SAT נושאיים. מבחנים אלו הם מבחנים רב ברירתיים, אשר ניתנים במקצועות שונים. סטודנטים נדרשים לעיתים על ידי מכללות להבחן בנושאים שונים. סטודנט יכול להיבחן בשלושה מבחני SAT Subject בכל מועד.
מידע נוסף:
פתיחה

מבנה הבחינה

החלק המילולי במבחן SAT כולל הבנת קטעי קריאה ומענה על שאלות, אנלוגיות והשלמת משפטים. פרקי הכתיבה כוללים שאלות רב בררתיות שבהן נדרשים הסטודנטים להתמודד עם בעיות בדקדוק. בנוסף, הסטודנטים נבחנים על כתיבת חיבור. המטרה בפרק הכתיבה לבחון את יכולת ההבעה בכתב באופן ממוקד, נהיר וברור.

הציון ניתן על סמך הבנת השאלה, איכות התשובה, בהירות הצגתה, שימוש נכון בדקדוק, איות ותחביר. אורך הבחינה הוא 3 שעות ו- 45 דקות. בכל מבחן יש פרק נוסף שמטרתו לנסות סוגים חדשים של שאלות לשימוש עתידי. פרק זה אינו נכלל בניקוד הציון הסופי.


פתיחה

תכנית הלימודים

בין נושאי הלימוד: הכרות עם הוראות הבחינה, מבנה הבחינה וסוגי שאלות, תרגול קריאה מהירה באנגלית והבנת הנקרא, הגדלת אוצר מילים, יסודות בדקדוק, הטיית זמנים, שגיאות כתיב נפוצות, מבנה חיבור, תרגול השלמת משפטים, תרגול אנלוגיות, לימודי מתמטיקה: פונקציות, סטטיסטיקה והסתברות, ניתוח גרפים, חזקות, ערך מוחלט, אלגברה, גיאומטריה, לוגיקה, מיומנות מענה אפקטיבי על שאלות, שפור יכולת הביטוי בכתב באנגלית ויכולת ניסוח ועוד. רוב קורסי ההכנה מתקיימים בקבוצות קטנות ואינטימיות המאפשרות תמיכה מקסימאלית לכל סטודנט.


פתיחה

קהל היעד

קורס הכנה לבחינת SAT מיועד לכל המעוניינים ללמוד במכללות או אוניברסיטאות בארה"ב הנדרשים לעמוד בבחינת SAT רגילה או נושאית. הלימוד בקורס משפר את יכולת הסטודנט להצליח במבחן ולהתקבל למוסד הלימוד המבוקש.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ