ייעוץ לימודים חינם!

קורס הכנה לבגרות בביולוגיה

לימודי הכנה לבגרות בביולוגיה

קורס הכנה לבגרות בביולוגיה מקנה ידע רחב בנושאים הנדרשים בבחינת הבגרות בביולוגיה ברמה של שלוש וחמש יחידות לימוד. לימודי ביולוגיה מאפשרים להבין את החוקיות, ההרמוניה, הניגודים והיופי של העולם הסובב אותנו. מדעי הטבע בכלל, והביולוגיה בפרט, נותנים בידינו כלים להסתכל על העולם ולהבין את התופעות שמסביבנו. 

עיסוק מדעי כרוך בשימוש בדרך החקר, בחשיבה ביקורתית, בתקשורת בין אנשי מדע תוך התייחסות לזיקה שבין מדע לבין חברה. לימוד ביולוגיה מקנה ללומד ידע על עצמו כאדם ועל יצורים אחרים בסביבתו. קורס הכנה לבגרות מיועד לסטודנטים אינטרנים ואקסטרנים הניגשים לבחינה בגרות בביולוגיה ומעוניינים ללמוד במסגרת התומכת בהם בתהליך הלמידה והתרגול למבחן.
מידע נוסף:
פתיחה

בחינת בגרות בביולוגיה

סטודנטים המתמחים בביולוגיה יכולים לבחור בבחינה בהיקף מצומצם של 3 יחידות לימוד או בהיקף רחב של 5 יחידות לימוד. לניגשים לבחינת בגרות ברמה של 3 יחידות לימוד יש בחינה עיונית, בחינה מעשית הכוללת שתי חלופות - מעבדה והתנסות מחקרית. לניגשים לבחינת בגרות ברמה של 5 יחידות לימוד יש בחינה עיונית ובחינה מעשית הכוללת מעבדה, עבודת חקר וביודע.
פתיחה

תכני הקורס

נושאים הנלמדים במרבית הקורסים: נושאי החובה הינם: התא - מבנה ופעילות, מבוא לביולוגיה של האדם, אקולוגיה; נושאי בחירה לתלמידי 3 יחידות לימוד (חובה נושא אחד): התנהגות בעלי חיים, מזרע לזרע (מחזור החיים של צמח) ומיקרוביולוגיה; נושאי בחירה לתלמידי 5 יחידות לימוד: מערכות הובלה - נשימה - הפרשה והגנה, תקשורת ויסות ותיאום, הזנה בצמחים ובבעלי חיים, תורשה, רבייה, מיקרואורגניזמים, אבולוציה וטיפוח. חלק מקורסי הכנה לבגרות מכינים את הסטודנטים לבחינות העיוניות בלבד.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ