ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
 אני מאשר את תנאי השימוש באתר
תחומי לימוד נוספים -
מכללת גורדון

מכללת גורדון

המכללה האקדמית לחינוך, חיפה

גורדון - המכללה האקדמית לחינוך, הינו מוסד אקדמי בעל 60 שנות וותק, אשר עוסק בהכשרת מורים ומעניק תארים אקדמיים המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה וכמו כן מקיים מגוון מכינות קדם אקדמיות ייעודיות.

לפירוט של תנאי קבלה למסלולי תואר ראשון בחינוך, לחצו כאן
לפירוט של תנאי קבלה למסלולי תואר שני בחינוך, לחצו כאן.

תואר ראשון
לימודים קדם אקדמיים - מכינות
לימודים לתואר ראשון B.Ed בוגר חינוך ותעודת הוראה
מסלולים יחודיים לסטודנטים מצטיינים

תואר שני
בית הספר ללימודים מתקדמים


השתלמויות
קורס תקשורת בין תרבותית – נשות חינוך כחלוצות של דיאלוג
פרקטיקום - קורס התנסות מעשית בגישור
קורס אומנות ככלי טיפולי
קורס מדריכי תיאטרון פלייבק
קורס הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים מטפוריים

מסלולים נוספים
הכשרת אקדמאים להוראה במסלול לימודים מקוצר
פיתוח מקצועי למורים וגננות מתחילים

הרחבת הסמכה למורים לתעודת הוראה נוספת במדעים
התכנית המואצת להכשרת אקדמאים לגננים/ות לגילאי 3-4
הכשרת מורים מומחים להוראת תלמידים מחוננים ומצטיינים
הרחבת רישיון ההוראה במקצוע "תרבות ישראל ומורשתו"
עקרונות החינוך המיוחד התאמה להוראה לעובדים פארא רפואיים

לימודי חוץ
קורס כישורי הדרכה
קורס הסמכת מדריכי דרבוקה ומחול
קורס הורות באחריות
קורס מדריכי תנועה וצליל לגיל הרך
סדנת מרתון להתנהלות כלכלית
קורס מדריכי פילאטיס
קורס מדריכי תיאטרון פלייבק
קורס הכשרת מדריכות למחול מזרחי
קורס מחנכות לגיל הרך (מטפלות סוג 1)
קורס ניהול מערכתי
סדנת אימון לזוגיות
מדריכי ספורט, צליל ותנועה בשפה הערבית
קורס צילום בסיסי
קורס אומנות ככלי טיפולי
קורס הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים מטפוריים
קורס מדיטציה ודמיון מודרך - במפגש עם ילדים

מלגות וסיוע כלכלי
מלגות וסיוע כלכלי במכללת גורדון

צוות המרצים

צוות ההוראה במכללה האקדמית לחינוך גורדון מורכב מבכירי אנשי האקדמיה בחיפה ובצפון הארץ וחלק גדול מסגל המרצים אף מחזיק לצד תפקידיו החינוכיים גם בתפקידי מפתח במערכת החינוך.

יתרונות המכללה
המכללה האקדמית לחינוך גורדון ממוקמת בלב חיפה, במיקום מרכזי על ציר אוטובוסים ראשי המשקיף על מורדות הכרמל ונוף מרהיב לים. מטרתה המרכזית של המכללה האקדמית לחינוך הינה הכשרת מורים ומחנכים כמנהיגים מובילים בתחום ההוראה והחינוך בארץ, תוך תפיסת מקום ומעורבות מרכזית בחיי הקהילה והטמעת חדשנות בקרב הדור הבא של ישראל. המכללה האקדמית לחינוך שמה דגש על מצוינות אקדמית והבניית ידע מקצועי בקרב הסטודנטים, אשר מתבסס על שילוב תיאוריות לימוד עדכניות וטכנולוגיות והתנסויות הוראה מתקדמות.

הסטודנטים במכללה האקדמית לחינוך בגורדון נמצאים בלב העשייה החינוכית ולומדים באווירה הנותנת כבוד לשונות ולרב תרבותיות. המכללה האקדמית לחינוך מקפידה על הקניית ערכים יהודיים והומניסטים לתלמידיה. ערכים אלה מהווים תשתית לפיתוח מודל התייחסות אישית ומכשירה את בוגריה ללמידה עצמאית לאורך החיים ולתפיסת העשייה החינוכית כיעד ושליחות. 

שירותים לסטודנט במכללת גורדון
רווחתם של הסטודנטים עומדת בראש מעייניה של המכללה האקדמית לחינוך גורדון. על כן מעמידה המכללה מגוון שירותים לרשות הסטודנטים במטרה להקל על הסטודנטים בלימודיהם ולהנעים את זמנם במהלך שהותם בקמפוס:

שכר הלימוד
שכר הלימוד הבסיסי, ללא התשלומים הנלווים במכללת גורדון הוא שכר הלימוד האוניברסיטאי המקובל בכל המוסדות האקדמיים במדינת ישראל אשר מוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה.

דיקנט הסטודנטים
דיקנט הסטודנטים הוקם במטרה לדאוג לרווחתם של הסטודנטים ולסייע להם עם הבעיות השונות בהם הם נתקלים, בין אם אישיות, כלכליות או אקדמיות. דלתה של דיקנית הסטודנטים פתוחה בפני כל הסטודנטים אשר מעוניינים להיוועץ מולה בפגישה אישית. הדיקנית מספקת לסטודנטים ייעוץ ותמיכה אישית, מענה לבקשות לימודיות מיוחדות, הפנייה למלגות והלוואות מקרנות שונות ועוד. בנוסף משמשת הדיקנית כנציבת קבילות הסטודנטים ומייצגת את זכויותיהם ודואגת לרווחתם תוך שמירה על חסיונם האישי.

יועצת המכללה
לרשות הסטודנטים עומדים שירותי ייעוץ ותמיכה אשר נועדו לסייע בידם במידה והם נתקלים בקשיים לימודיים ואישיים. סטודנטים הניגשים לייעוץ מקבלים הכוונה אשר ממקדת אותם ומעודדת אותם למצוא את כוחות ההתמודדות הפנימיים המצויים בהם. הייעוץ הינו פרטני ואישי למרות שניתן לשלב בפגישות הייעוץ גורמים נוספים בהתאם לצורכי הסטודנטים.

מרכז תגמו"ל
מרכז תגמו"ל נועד להעניק סיוע רגשי ולימודי לסטודנטים. המרכז מיועד לסטודנטים ליקויי למידה בעלי אבחון אשר מעוניינים בקבלת במהלך תקופת לימודיהם. במרכז יינתנו שירותים ייעוציים, סיוע בהתמודדות עם לחץ וחרדה בעת בחינות, מתן כלים לפיתוח אסטרטגיית למידה, קבלת סיוע מוסדר מחונכים ועוד.

אגודת הסטודנטים
תפקיד אגודת הסטודנטים הינו לייצג את הסטודנט בפני מוסדות המכללה ועוסקת במגוון תחומים – קמפוס ירוק, זכויות ורווחת הסטודנט, תרבות ופנאי ופרסום. נציגי האגודה הינם נציגים מכל המסלולים והשנתונים השונים.

ספרייה
ספריית המכללה מכילה מעל 105,000 ספרים וכתבים והינה פתוחה לרשות הסטודנטים ומספקת בין השאר גם שירותי ייעוץ והדרכה. בספריה קיימים מאגרי מידע שונים בתחום החינוך וההוראה והיא מקיימת שיתוף פעולה עם ספריות של אוניברסיטאות ומכללות אחרות וזאת מאפשר לסטודנטים השאלת ספרים ומאמרים שאינם זמינים בספריית מכללת גורדון עצמה.

מעונות, סטודנטיון וקפיטריה
לרשות הסטודנטים עומדת חנות כלי כתיבה וקפיטריה המספקת ארוחות חמות וקרות כל זאת במחירים מסובסדים. עוד יש באפשרות הסטודנטים לקבל דיור מסובסד במעונות הסטודנטים.

מרפ"ד – מרכז פדגוגי
המרפ"ד עומד לרשות הסטודנטים כמרכז ידע ומשאבים פדגוגיים למטרת תכנון, פיתוח והפקת סביבה לימודית מתקדמת לצרכי הוראה – למידה ומספק ליווי אישי וקבוצתי של צוות המרכז אשר נותנים הדרכה מקצועית ומיומנת. המרפ"ד נועד לאפשר לסטודנטים לסייע להם בעת הכנת עזרי הוראה, משחקים חינוכיים, עבודות סמינריוניות, פרויקטים ועוד. במרפ"ד עומדים לרשות התלמידים מגוון עזרי לימוד ומאגר חומרי למידה כגון – ספרי לימוד, תוכנות ממוחשבות, עמדות מחשב, מכונות למינציה, מכונות צילום, חוברות הוראה ועוד.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
 אני מאשר את תנאי השימוש באתר