ייעוץ לימודים חינם!

ירין שחף

בית ספר המוביל למקצועות היופי

ירין שחף מזמין אתכם להשתלב בעולם האיפור המקצועי על גווניו השונים, לרבות טכניקות, סגנונות והקשרים מקצועיים. ירין שחף הוא בכיר המאפרים בארץ, ובית הספר לאיפור "ירין שחף" נועד להכשיר לשוק העבודה את המאפרים הטובים ביותר בתחומים השונים, ביניהם: איפור יופי, איפור כלות, איפור צילומים, איפור אמנותי, איפור לטלוויזיה וכן איפור לקולנוע ולתיאטרון.

מסלולי לימוד
הניסיון והמומחיות
בית הספר לאיפור של ירין שחף נהנה ממוניטין וניסיון עשיר מאז שנת 1986 והוא עוסק באיפור בלבד, ואינו מציע קו מוצרי איפור משלו. בכך הופך ביה"ס לאובייקטיבי, ומאפשר ללומדים להיחשף ולעבוד עם כל חברות האיפור. תכני הלימוד הינם עדכניים, והם תואמים לאלו הנלמדים בבתי ספר בחו"ל. תכנית הלימודית נבנבית בהתאם להתמחויות המורים, כאשר כל תחום נלמד על ידי מורה אחר, וזה חושף את המשתתפים לסוגים ולשיטות האיפור השונים.

צוות ההוראה
מתוך הבנה כי לימודים בעלי ערך מבוססים על צוות מורים מצוין ובעל מיומנויות מקצועיות גבוהות, בית הספר לאיפור ירין שחף גיבש את מיטב המורים לאיפור הטובים בארץ. מורי בית הספר נבחרו בקפידה ומתוך מחשבה על איכות ההוראה ועל מקצועיות ומצוינות בתחומי היופי. בית הספר לאיפור של ירין שחף שם דגש על הליווי האישי של התלמידים במטרה להבטיח שיוענקו להם הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם החומר הלימודי ולהשתלבות רכה בשוק העבודה.


תכניות הלימודים
לכל תלמיד בבית הספר לאיפור "ירין שחף" תיק אישי, דרכו ניתן ללמוד על נטיות התלמיד והישגיו ולחזק נקודות חלשות במטרה להביא למיצוי הפוטנציאל שלו כמאפר. לרשות התלמידים צוות מורים בעלי איכויות הוראה, מיומנויות איפור ויחסי אנוש ברמות הגבוהות ביותר. לאורך כל המסלול מקבלים המשתתפים ליווי אישי, שמטרתו לספק להם חוויה אישית ומקצועית ולציידם בכלים וטיפים, שעושים את ההבדל בין מאפר למאפר מקצועי בתחומו.

צוות ההוראה בבית הספר מנהל מעקב אחר התקדמות התלמיד, ולכל קורס ישנו מורה מלווה. התרגולים מתקיימים בליווי צמוד של מדריך בכיר, וכן מתקיימות 2 פגישות אישיות של ירין שחף עם כל תלמיד בביה"ס, אשר במהלכן הוא בוחן עבודות ומעיר הערות מקצועיות.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ