ייעוץ לימודים חינם!

USG Capital

זירת המסחר הבינלאומית שלך

חברת USG Capital מציעה לימודי שוק ההון השמים דגש מיוחד על הפן המעשי ומקנים לבוגרי הקורסים השונים את הידע והכלים להפוך למשקיעים היודעים ומנצלים הזדמנויות בשווקים הפיננסים.
הלימודים מתקיימים בתל אביב!
אחת לשבוע בשעות הערב מקיימת USG Capital סדנת היכרות אינטרנטית!

מטרת הלימודים

לימודי שוק ההון ב- USG Capital הינם לימודים עניינים אשר נועדו לחשוף בפני התלמידים את הצד הרווחי של עולם המסחר. סגל ההוראה מורכב כולו מאנליסטים בעלי ותק בתחום שוק ההון וניסיון עשיר במסחר. במסגרת כל אחד מהקורסים ילמדו התלמידים כיצד לבחור מניות מנצחות, כיצד להרוויח גם כשהשוק יורד, לנהל סיכונים ולהגן על ההשקעה, לנתח מגמות לאתר הזדמנויות, לקבל החלטות מסחר באמצעות מערכות איתותים ועוד. בשל שימת דגש מיוחד על הצד המעשי, קורסי שוק ההון ב- USG Capital מועברים ללא עלות לסוחרים ובעלות סמלית למעוניינים לרכוש ידע תיאורטי בלבד.

קורס השקעות מתחילים
מיועד לכאלו אשר אינם בעלי רקע בתחום ו/או בעלי ניסיון מועט ומעוניינים להתמקצע בחומר הלימוד. בין הנושאים הנלמדים בקורס: מושגי יסוד בשוק ההון, הכרת השוק הפיננסי, הכרת מערכת המסחר המובילה בעולם - META TRADER 4, המסחר בחוזי הפרשים על מניות וול סטריט, מסחר בחוזים עתידיים/ על מדדים, סקירות יומיות ככלי עזר לזיהוי הזדמנויות מסחר, כיצד להרוויח מאיתותי מסחר מקצועיים בזמן אמת, ניתוח מעקב ביצועים רבעוני ועוד.

קורס השקעות מתקדמים
קורס המיועד לבעלי רקע בתחום, או לכאלו אשר סיימו את קורס השקעות מתחילים ואשר רוצים להעמיק את הידע שלהם בתחום. בין הנושאים הנלמדים בקורס: ניתוח טכני, פסיכולוגיית השוק - סודות וטיפים לנטרול האפקט הפסיכולוגי, ניהול סיכונים, ניהול פיננסי ושיטות מסחר מתקדמות, אסטרטגיות מסחר - תוך יומי, בינוני וארוך , ניהול תיק מסחר אישי ועוד.

ניהול תיק השקעות עצמאי - חדר מסחר וירטואלי
קורס חדשני שמטרתו להכשיר משקיעים באופן ממוקד, כאשר נדרש רקע בתחום. הקורס מועבר לתלמידים ברמה יומית, באמצעות לימוד מרחוק מול תוכנת מסחר בזמן אמת. לימודים בקורס זה כוללים  מגוון רחב של נושאי לימוד, ביניהם סקירת שוק, ניתוח טכני מלא על כל הצמדים המובילים, על המדדים, על הסחורות ועל המניות. כמו כן, מבצעים עסקאות ב-LIVE  ומנהלים אותם בהתאם לשיטות המסחר הנלמדות בחדר.

אחת לשבוע מתקיים שיעור חזרה על כל החומר התיאורטי, על שיטות המסחר, פסיכולוגיית המסחר וכו'. בסוף כל יום יקבלו התלמידים סיכום יומי של כל מה שקרה בחדר באותו היום, כך שגם אם לא יכלו להגיע מסיבה כזו או אחרת, ידעו תמיד מה קורה. לקורס זה מספר יתרונות: לימוד ותרגול מעשי, זיהוי הזדמנויות מסחר, שיפור מיומנויות המסחר, מקסום ושימור רווחים, הרצאות וחזרות על אסטרטגיות וקשר ישיר עם אנליסטים של החברה בזמן אמת.

לימודי אימון אישי
קורס זה מיועד לאנשים המעוניינים להתקדם בקצב שלהם, ועל כן מותאם לכל הרמות. האימון מתמקד בלימוד תוכנת המסחר ומטרתו להכשיר את התלמיד בצורה המהירה והקלה ביותר להיות סוחר מקצועי. ניתן לשלב כל אחד מהקורסים יחד עם אימון אישי לחיזוק ותיגבור או כל צורך אחר.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ