ייעוץ לימודים חינם!

ביה"ס המוביל להכשרת מאמנים של תות

תות תקשורת ותוצאות - בניהולו של אלון גל

תות תקשורת ותוצאות בע"מ מפעילה את בית הספר המוביל להכשרת מאמנים. בית הספר פועל תחת ניהולו של אלון גל, ששיטות האימון העסקי והאישי שפיתח ממוצבות כמובילות וכאפקטיביות בתחום ומציע הכשרת מאמנים לקהל הרחב. בתות תקשורת ותוצאות מאמינים שאימון לומדים רק ממורים עם ניסיון מהשטח, כך שהתלמידים לומדים אימון אמיתי מהו.
תות תקשורת ותוצאות - היחידים עם ניסיון מהשטח!

על בית הספר להכשרת מאמנים תות
בית הספר המוביל של תות תקשורת ותוצאות פועל במתכונתו הנוכחית מזה 8 שנים. בית הספר מציע הכשרת מאמנים המתקיימת במסגרת גג אקדמית, בשיתוף מוסדות כמו המרכז ללימודים אקדמיים, תפנית - בית הספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה, המכללה למינהל, וינגייט ועוד. לבוגרי ההכשרה תוענק תעודת אימון מטעם חברת תות תקשורת ותוצאות והמוסד האקדמי הספציפי.

הכשרת מאמנים בתות מועברת על ידי מאמנים שלא רק מלמדים אלא גם מאמנים חברות, ארגונים ובני אדם. מסיבה זו, ההכשרה המוצעת בתות תקשורת ותוצאות היא הכשרה המבוקרת ומשתכללת באופן תדיר, כזו המתבססת על ניסיון מול עשרות אלפי מאומנים. ההכשרה מקצועית ומועברת על ידי מאמנים "אמיתיים", כאלו המגיעים עם ידע וניסיון מהשטח ויודעים מהו אימון אמיתי. בתות תקשורת ותוצאות ילמדו התלמידים ממאמנים מנוסים, כך שההכשרה אינה כוללת רק היבטים תיאורטיים אלא גם ובעיקר היבטים מעשיים. 

תחומי התמחות
ייעוץ פיננסי: כולל היכרות מעמיקה עם כלים לגיוס אשראי ופתרונות מימון מתקדמים בארץ ובחו"ל, ייעוץ שיווקי חדשני: כולל עולם האינטרנט, שימוש חכם ויצירתי במועדוני לקוחות, התאמת קמפיין שיווקי לצרכי הלקוח ויחסי ציבור, תמחיר ומדיניות המחרה, כלים משלימים: במשפט, מס, ביטוח עסקי ועוד, כלי פיתוח עסקי: גיוס משקיעים, מיזוגים ורכישות, שותפויות אסטרטגיות ופתרונות לדילמות עסקיות כמו הגנה על פטנטים וזכויות יוצרים, מעבר מחברת שירות לחברת מוצר, הטמעת כלים טכנולוגיים ועוד.

תות תקשורת ותוצאות - יתרונות
חשיפה לליווי מקצועי ומתקדם בעסקים אמיתיים בכל שדרות המגזר העסקי והציבורי בישראל // הפניית בוגרים להשתלב בפרויקטי חונכות במשרדי ממשלה // הקניית כלים מקיפים לניתוח עסקי ויישומי של כל החומר הנלמד בקורס // ליווי אישי לבניית סל הכנסות והיכרות עם סל המוצרים השלם בעולם האימון והייעוץ העסקי // אפשרות להשתלב בחברת תות תקשורת ותוצאות (למצטיינים, לאחר תהליך מיון והכשרה).

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ