ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

מכללת טריידנט

קורס מסחר יומי עצמאי במניות וול-סטריט

מכללת טריידנט מציעה לימודים במסגרת קורס מסחר יומי עצמאי במניות וול סטריט.

מבנה הקורס
קורס מסחר יומי עצמאי במניות וול סטריט מטעם מכללת טריידנט, הינו קורס בלמידה עצמית המורכב מעשרות יחידות לימוד אותן ניתן ללמוד באופן עצמאי באמצעות האינטרנט. בקורס יחשפו התלמידים בפני יסודות שוק ההון והבורסה הישראלית והאמריקאית, כלי יסוד של ניתוח טכני ופונדמנטלי, שיטות מסחר ועוד. בנוסף לחומרי הלימוד העצמי, הקורס כולל גם שלש סדנאות מסחר מעשי במשרדי החברה או סדנאות המתקיימות באמצעות לימוד מרחוק און ליין עם מדריך בזמן אמת. סדנאות המסחר נערכות מידי שבוע וניתנות לתיאום במגוון רחב של מועדים המתאימים לתלמיד.

קהל יעד
הקורס מיועד לאנשים חסרי כל ידע או ניסיון בשוק ההון המוכנים להקדיש למסחר שעתיים בשבוע וכן לסוחרים מקצועיים, אם וכאשר יבחרו לעסוק במסחר כעיסוקם המרכזי, העשויים להקדיש למסחר 2 - 4 שעות לימוד, מידי בוקר בשעות הפעילות של הבורסה הישראלית או בערב בשעות הפעילות של הבורסה האמריקאית.

תכני הלימוד
מאפייני יסוד של מסחר בבורסות וול סטריט ותל אביב, שימוש מעשי במדדים, סקטורים ומניות בולטות, כיצד לסחור בכמות מניות קבועה ולא בסכומי כסף קבועים, מהו מסחר ב"לונג" וכיצד להרוויח ממניות הנמצאות בירידה "שורט", כיצד לקרוא גרפים ולנתח אותם, שימוש בתוכנת מסחר וגרפים בזמן אמת, שימוש בפקודות מסחר Limit, Market, Stop, TTO והתאמתן לתנאי השוק, שיטות עבודה של סוחרים, משקיעים פרטיים וגופים מוסדיים, זיהוי של תצורות ותבניות מסחר תוך יומיות ורב יומיות, בניה של "רעיון מסחר" לקנייה ומכירה בטווחי מסחר משתנים, התמודדות עם מצבים מיוחדים Gaps, Retest, מניות קטנות, אימון מנטאלי, הכנת המסחר ומסחר מעשי בכסף אמיתי באמצעות סדנאות ועוד.

התנסות מעשית
במסגרת לימודי קורס מסחר יומי עצמאי במניות וול סטריט כל תלמיד מקבל עשרות שיעורי אונליין ללימוד ותרגול עצמי, חומרי עזר הניתנים להדפסה ושמירה, גישה לחדרי המסחר האינטרנטיים למשך תקופה של חודשיים: חדר וול סטריט, חדר תל אביב ומועדון המשקיעים, דוחות אנליסטים יומיים למשך תקופה של חודשיים, תוכנת מסחר הכוללת גרפים בזמן אמת, שלוש סדנאות ללימוד והתנסות במסחר אמיתי במשרדי החברה או באמצעות הדרכת אונליין.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים