ייעוץ לימודים חינם!

מכללת תילתן לרפואה משלימה

קורס כירולוגיה

מכללת תילתן לרפואה משלימה מציעה לימודי כירולוגיה אשר נמשכים שנה ומקנים לבוגריהם תעודה מטעם מכללת תילתן.

מידע כללי על כירולוגיה
כירולוגיה, תורת כף היד בגישה המודרנית, משלבת ידע עתיק עם מחקרים מדעיים עדכנים, ומשמשת כשיטה לאבחון מבנה האישיות, מצב הבריאות והערכת האיזון האנרגטי והנפשי של האדם. כף היד מהווה מראה לקשרי גוף-נפש, דרכה ניבטת המהות הפנימית, מתגלות הנטיות והכישרונות הטבעיים, כמו גם מעצורם ותסכולים המעכבים מימוש הפוטנציאל ומשפיעים על האיזון או חוסר האיזון האנרגטי הנפשי והבריאותי.
כירולוגיה הינה תחום אבחוני המקנה כלים נוספים למטפל הרב תחומי ברפואה משלימה להבנת אופי המטופלת. ניתוח מעמיק של האישיות דרך כף היד נועד להכוונה מקצועית, פיתוח מודעות והכרת הפוטנציאל, כמו גם להבנת המעצורים המעכבים התפתחות. קורס כירולוגיה בתילתן נועד לאפשר לתלמידים לרכוש ידע והתנסות בכירולוגיה למטרת הכשרת מאבחנים. לימודים בקורס וההתנסות החוויתית יתרמו למודעות גבוהה יותר של התלמידים בכל הנוגע לפנימיותם, לדפוסים מעכבים שמקורם בעבר וישמשו מנוף לצמיחה אישית.

מבנה הלימוד ותכניו
לימודי כירולוגיה מיועדים למטפלים בתחומי הרפואה המשלימה ולכל המעוניינים להכיר את עצמם ואת זולתם טוב יותר. תוכנית הלימודים כוללת שני חלקים: א. כירולוגיה קלאסית: מבנה הידיים ומשמעותיהם, דומיננטיות, קווים, גבעות, זמנים בכף היד, צד פנימי של היד מול צד חיצוני והדפסי הדיו. ב. כירולוגיה מודרנית: השפעות מסרים מהלא מודע על מבנה הידיים, מתבסס על יסודות תורתו של א. הולצמן.

לימודים בקורס כירולוגיה כוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול, תצפית בדוגמאות רלוונטיות וניתוח מודרך של המורה בשיתוף התלמידים, סטאז' קבוצתי / אישי בסיום פרקי הלימוד הפרונטאליים המאפשר לכל וחניך להתנסות אישית באבחון אמיתי ומלא ועבודת גמר המציגה Case Study שכל תלמיד הכין במהלך הסטאז'.

משך הקורס ומתכונתו
קורס כירולוגיה נפרש על פני שנת לימודים אקדמית: 28 מפגשים בני 4 שעות כל אחד. הקורס מתקיים בהנחייתו של שמואל זלוטניק, כירולוג מנוסה, מורה יועץ ומכוון בתחום האישי והמקצועי. לבוגרי הקורס תוענק תעודה מטעם מכללת תילתן.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ