ייעוץ לימודים חינם!

תל חי הנדסאים

לימודי צילום ומדיה דיגיטאלית

מכללת תל חי הנדסאים מציעה לימודי צילום ומדיה דיגיטלית, במסלול המכשיר צלמים מקצועיים באמנות צילום סטילס, אפשרויות הטיפול בתמונה במדיה חזותית באמצעי מחשב מתקדמים כמו גם שיטות כימיות מסורתיות.

מידע כללי
ההתפתחות הטכנולוגית, המאפיינת את שנות האלפיים, מציבה את הצילום המקצועי בעמדת מפתח, כמדיום תקשורתי ואינפורמטיבי. הצילום מהווה אמצעי מרכזי להמחשה חזותית, עיצוב דעת קהל ושימור מידע חזותי בכל תחומי המדע, הפרסום, התעשייה והעיתונות. 

מהלך הלימודים
לימודי צילום ומדיה דיגיטאלית נועדו להכשיר צלמים - אמנים יוצרים בתחום בו מחד קיימת מסורת ארוכת שנים, ומאידך - התפתחות ופיתוחים בלתי פוסקים. במגמת צילום ומדיה דיגיטלית נדרשות מן הסטודנט איכות טכנית ויצירתיות, השכלה רחבה ומיומנות טכנית גבוהה. הלימודים מתקיימים באווירה חמימה ומתקיימים בקבוצות קטנות. כל תלמיד מקבל יחס אישי מהמרצה. התכנית מופעלת ע"י מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית), שמסבסד את שכר הלימוד של סטודנטים שעומדים במבחני הקבלה, מפקח על תכנית הלימודים ומעניק את דיפלומת הגמר. למשוחררי צה"ל – פטור של 90% בשנת הלימוד הראשונה.

נושאי לימוד
המחלקה לצילום בתל-חי מציעה נושאי לימוד שונים: צילום סטודיו,דיוקנאות, אופנה, צילום טבע ונוף, צילום מדעי ותעשייתי, מזון ועוד.

שיתוף פעולה עם המוזיאון לצילום
המחלקה לצילום בתל חי פועלת בשיתוף פעולה עם המוזיאון לצילום בגן התעשייה תל חי. המוזיאון פועל כבסיס הלימוד של המחלקה לצילום ומדיה דיגיטלית, ובו נמצאים חדר הסטודיו, חדרי החושך והצגות תערוכות הצילום המוצגות על ידי הסטודנטים. המוזיאון לצילום מציג א תערוכות צילום של צלמים מומחים, מעביר הרצאות ומשמש כבימה מרכזית לשיח הצילומי.

תכנית הלימודים
תכנית הלימודים מתפרשת על פני שנתיים, והיא אינטנסיבית, מקיפה ותובענית. 
 
מגורים
סטודנטים שמקום מגוריהם מעל 50 ק"מ מהמכללה זכאים לגור במעונות הסטודנטים. כמו כן, יש הבוחרים לגור ליד המכללה באזורים שונים: מושבים, קיבוצים, קריית שמונה ומטולה. 

פרויקט הגמר
בנוסף לתיק העבודות שמפיק הסטודנט תוך כדי לימודיו, עליו להגיש גם פרויקט אישי מסכם. הפרויקט מלווה על ידי איש מקצוע המנוסה בתחום ההתמחות שאותו בחר הסטודנט ועל ידי אוצרת תערוכת הגמר. פרויקט הגמר מוצג בתערוכה ועומד לבחינת בוחני מה"ט לצורך קבלת הדיפלומה. את תערוכת הבוגרים מציגים במוזיאון לצילום ולאחר מכן גם במוזיאונים וגלריות נוספים.

אפשרויות תעסוקה
בוגרי לימודי צילום ומדיה דיגיטאלית יוכלו להציג את אמנותם בכתבי עת, במוזיאונים ובמדיה האלקטרונית והמודפסת, להשתלב במערכות מוסדיות וחינוכיות, תעשיות הביטחוניות, מוזיאונים, אוניברסיטאות ועוד. כמו כן, יוכלו הבוגרים להשתלב בעולם התקשורת - אופנה, עיתונים, אולפני צילום, פרסום, כתבי עת ואינטרנט.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים