ייעוץ לימודים חינם!

תל חי הנדסאים

לימודי אנימציה

מכללת תל חי הנדסאים מציעה לימודי אנימציה.

מידע כללי
לימודי אנימציה הם לימודים חווייתיים ויצירתיים הנערכים בקבוצות לימוד קטנות וכוללים פגישות אישיות עם המרצים, סדנאות אמן קצרות וסיורים מקצועיים באולפנים בארץ. המרצים ללימודי אנימציה הם אנשי מקצוע פעילים. בתל חי הנדסאים מדגישים את האמירה והיצירה האישית ואת הידע הטכנולוגי והתרבותי שיאפשר לסטודנט לפתח את הקריירה המקצועית שלו. כמו כן, ניתן דגש על לימודי הבימוי והשפה הקולנועית תוך שילוב אמצעים וכישרון עם מגמת הקולנוע האיכותית אשר פועלת לצד המחלקה לאנימציה.

כבר מתחילת הלימודים ולאורכם ייצרו הסטודנטים סרטי אנימציה בטכניקות שונות (קלאסית, Flash, Maya) ויתמחו בעיצוב פרומו'ס לשידור ואפקטים מיוחדים. יתר על כן, לימודי האנימציה מתקיימים במרכז התקשורת במכללה ובו ישנם חדרי אנימציה, אולפן טלוויזיה, חדרי עריכת תמונה וסאונד, ספרייה וספרית סרטים עשירה. לרשות הסטודנטים עומדים במחסן הציוד כל הכלים והמכשירים לצורך להפקה. מקום זה פתוח לסטודנטים כל השבוע בכל שעות היממה.

תכנית לימודים
תכנית הלימודים של קורס אנימציה היא תכנית מקיפה, תובענית ואינטנסיבית. את התכנית מפעילה מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית) אשר מסבסד את שכר הלימוד של סטודנטים שעמדו במבחני הקבלה, מפקח על תנית הלימודים ומעניק את דיפלומת הגמר. למשוחררי צה"ל – פטור של 90% בשנת הלימודים הראשונה. מלבד לימודי היסוד (עיצוב גרפי,  אמנות , רישום וציור, תולדות האנימציה, אנגלית, שיווק ופרסום ועוד). לימודי אנימציה מתמקדים ב-4 תת-דיסצפלינות עיקריות:
- אנימציה קלאסית ו- stop motion – לפי מסורת האנימציה רבת השנים.
- אפקטים חזותיים (Vfx) – יצירת אפקטים בסרטים, שילוב בין תמונה 'חיה' לאנימציה ועוד.
- אנימציה D3 – בריאת עולמות ודמויות בתוכנת ה- Maya
- עיצוב לשידור – זה התחום שבו קיימת תעסוקה גדולה ביותר – פתיחים, עיצוב לפרסומות ולאינטרנט, מעברונים וקדימונים (פרומו'ס). 

נושאי לימוד
MAYA ,AFX ,FLASH ,PHOTOSHOP ,Illustrator ,AVID / Premiere

משך הלימודים ומתכונתם
הלימודים נפרשים על פני 5 סמסטרים (שנתיים וחצי): בשנתיים הראשונות הלימודים נפרשים על פני 5-4 ימים מלאים, בסמסטר ה' - 3 ימי לימוד, בסמסטר ו' – הפקה של סרט הגמר בליווי של איש מקצוע בתחום הנבחר על ידי הסטודנט.

פרויקט גמר
במהלך הלימודים כל סטודנט בונה לעצמו תיק עבודות במגוון תחומים. את סרט הגמר עושה הסטודנט בהתאם לכישוריו ובתחום שברצונו לעסוק. הסרט מוגש למה"ט לצורך קבלת הדיפלומה ונשלח לפסטיבלים שונים. מחלקת השיווק של ביה"ס מטפלת בכל השלבים: מהגשת התסריטים לתמיכת הקרנות התומכות בסרטי סטודנטים ועד לשליחת הסרטים לערוצים משדרים ולפסטיבלים. ולבסוף, מוענקות מלגות הצטיינות מיוחדות על ידי המפיק יוסי עוזרד (פלפלים צהובים', 'ביקור התזמורת' ועוד).

אפשרויות תעסוקה
בוגרי המסלול ללימודי אנימציה והדמיה בתל חי הנדסאים יוכלו להשתלב בתפקידים מעניינים ומאתגרים בתחומי התעשייה החל מחברות הפקה ואנימציה ועד חברות הדמיה, מחלקות פרומו בערוצים יוקרתיים ועוד.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים