ייעוץ לימודים חינם!

מכללת שנקר

בית ספר גבוה להנדסה, עיצוב ואמנות

שנקר בית הספר גבוה להנדסה, לעיצוב ולאמנות הוא מוסד אקדמי ותיק שקנה לו שם עולמי.
שנקר פועל בפיקוח המועצה להשכלה גבוהה, והוא מציע מסלולי לימודים אקדמיים שונים בהנדסה, עיצוב ואמנות. בשנקר מתאפשר החיבור הייחודי בין הפקולטה להנדסה לבין פקולטה לעיצוב. הדבר יוצר סביבת לימודים מיוחדת המאפשרת להרחיב את האופקים ואת היצירתיות של הסטודניטים. שילוב זה ייחודי למכללת שנקר ואין דומה לו בארץ. המכללה מציעה קורסי ליבה ופרויקטי גמר המשותפים לפקולטה לעיצוב ולפקולטה להנדסה.
הלימודים מתקיימים ברמת גן!

לפירוט של תנאי הקבלה לתואר ראשון בשנקר

לימודי תואר ראשון בהנדסה
המחלקה להנדסת תוכנה
המחלקה להנדסה כימית
המחלקה בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
הנדסת תעשייה וניהול
תואר ראשון בהנדסת פלסטיקה
מכינות קיץ במתמטיקה ופיסיקה

תואר שני בהנדסה
תואר שני בהנדסת פלסטיקה
תואר שני בעיצוב

תואר ראשון בלימודי עיצוב ואמנות
עיצוב אופנה
עיצוב טקסטיל
עיצוב פנים - מבנה וסביבה
עיצוב תכשיטים
עיצוב תעשייתי
תקשורת חזותית
לימודי תרבות
אמנות רב - תחומית

מידע כללי על שנקר
מטרת הפקולטה להנדסה היא להעמיד דור אנשי ניהול ומהנדסים כדי שיוכלו להשפיע על יעדים ותהליכים בתעשייה ובעולם העסקים במדינת ישראל. שאיפת הפקולטה להיות מרכז לקידום מחקר, והיא משתפת פעולה עם התעשייה בעזרת הצוות האקדמי המועסק בה. הצוות עובד במעבדות שנקר - מן המעבדות למחקר ולהוראה המתקדמות בארץ. יתר על כן, סדנאות העבודה במכללת שנקר מצוידות במכשור ומחשוב עדכני ומשוכלל.

לימודי תואר ראשון
שנקר בית הספר הגבוה להנדסה ולעיצוב מציע תכניות לימוד שונות לתואר ראשון בהנדסה B.Sc. - תכניות אשר תוכננו כמענה לצורכי התעשייה הכוללות מסלולי התמחות נדרשים בשוק העבודה והמצויים בחזית הטכנולוגית. מטרת הפקולטה להנדסה להכשיר מהנדסים מקצועיים שיוכלו להשתלב בתפקידים השונים בתעשייה, פיתוח, תפקידי תכן, ניהול ומחקר. אחת השאיפות של הפקולטה להנדסה היא הקמת מרכזי פיתוח תוך שיתוף פעולה עם התעשייה. מבין מכוני המחקר בפקולטה להנדסה ניתן לציין את המרכזים השונים: המרכז לטכנולוגיה ועיצוב ירוקים, מרכז מרקס & ספנסר להסמכת מעבדות, מרכז אדלשטיין לחקר טקסטילים עתיקים, המרכז לחומרים ביו-רפואיים, המרכז לחקר פולימרים, המרכז לחקר דיגום דיגיטלי והמרכז לגרפיקה ומציאות מדומה. יתר על כן, בפקולטה מתקיימים לימודים בין-תחומיים בין המחלקות להנדסה ולימודים בין-תחומיים עם הפקולטה לעיצוב.

על המועמדים למכללת שנקר להציג את מועמדותם לאחת (או שתיים) ממחלקות הלימוד בפקולטה להנדסה. בשלבים הראשונים של הלימודים יוכלו הסטודנטים לבקש לעבור למחלקה אחרת. עם זאת, בקשה זו תאושר על סמך ההישגים שלהם ועל בסיס מקום פנוי במחלקה שאליה הם מבקשים לעבור. בנוסף לכך, ייתכן שהסטודנטים יידרשו לבצע השלמות של קורסים מסוימים כתנאי מעבר. בשנקר מתקיים "מסלול גמיש" ללימודי הנדסה. הלימודים במסלול זה מיועדים עבור מועמדים הבאים מתחום התעשייה אשר מבקשים להשלים את ידיעותיהם לקראת הסמכה לתואר B.Sc. במחלקה להנדסת אלקטרוניקה ןבמחלקה להנדסת תוכנה. במסלול זה הלימודים מרוכזים בכמה ימים בשבוע וכוללים גם לימודים בקיץ.

מלגות והטבות
למועמדים למסלול גמיש תינתן מלגה בגובה 50% משכר לימוד שנתי לשנת הלימודים הראשונה שלהם // למועמדים שיש להם נתוני קבלה גוהים מאוד* תינתן מלגה בגובה עד 100% משכר לימוד שנתי לשנת הלימודים הראשונה // מלגות קיום: לרשות הסטודנטים הנזקקים מעמידה קרן המלגות של שנקר מעמידה עזרה כספית בהתאם למידת זכאותם // פרסי הצטיינות: סטודנטים מצטיינים בכל מחלקה יוכלו לזכות בפרסים כספיים שנתרמים על ידי ידידי מכללת שנקר // החזר דמי רישום: בעלי תעודת לוחם שהתקבלו ללימודים והחלו כבר ללמוד יוחזרו דמי הרישום עד סוף סמסטר א'. *לבעלי נתוני קבלה גבוהים ובכפוף להחלטת ועדה.
 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ