ייעוץ לימודים חינם!

סייפטרייד – Safe Trade

לימודי שיטות השקעה מתקדמות באופציות

SafeTrade הוא בוטיק הדרכה וחניכה ייחודי ומקצועי המציע לימודי שיטות השקעה מתקדמות המבוססות על אופציות הנסחרות בארצות הברית.
הלימודים מתקיימים בהרצליה פיתוח!
 
קורס מבוא לשוק ההון
קורס בן כ- 4 מפגשים בני 8 שעות כל אחד, המיועד למשקיעים ומתעניינים אשר זוהי נגיעה ראשונה עבורם בשוק ההון. הקורס מתקיים במתכונת בוקר וכולל מגוון נושאים ביניהם: שוק ההון הישראלי ושוקי הון עולמים - מבנה וייעוד, מניות (מניות צמיחה, מניות ערך, דיבידנד ויחסים פיננסיים עיקריים), אג"ח (ממשלתי, קונצרני, וכד'), קרנות נאמנות, תעודות סל, הערכת שווי חברות, מבוא לניתוח גרפים, הרכבת תיק השקעות, מודלים להשקעה בהתאם ליעדים פיננסיים, ניהול סיכונים ועוד. קורס מבוא לשוק ההון מתקיים בקבוצות לימוד קטנות, דבר המאפשר ליווי אישי, הרחבת תכני הקורס לפי רצון המשקיעים וחווית למידה איכותית במיוחד.

קורס יסודות שוק ההון ואופציות
קורס בן 8 מפגשים שנועד להעניק ידע וכלים בסיסיים הנדרשים להשתלבות ולהבנת תכני הקורס המתקדם. הקורס מקנה ללומדים בו ידע מעשי, איכותי ומעמיק בתחום האופציות ופותח להם שער להבנת שוקי ההון. קורס יסודות ב- SafeTrade כולל מגוון תכנים מקצועיים הנוגעים לשוק ההון בכלל ולתחום האופציות המהוות כלי מרכזי בשיטות ההשקעה ב- SafeTrade בפרט. הקורס מתקיים במתכונת של שני מפגשים שבועיים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד. קורס יסודות מתקיים במרכז ההדרכה היוקרתי של SafeTrade על חוף ימה של הרצליה, באווירה פתוחה ונעימה, בקבוצות קטנות של עד 16 איש.

קורס שיטות מסחר מתקדמות
קורס שיטות מסחר מתקדמות הינו הקורס היוקרתי ביותר ב- SafeTrade. במהלך הקורס יכירו התלמידים טכניקות מסחר והשקעה המיושמות על ידי סוחרי אופציות ברמה הגבוהה ביותר בארצות הברית. קורס שיטות מסחר מתקדמות הינו קורס בן 8 מפגשים המתאים לבוגרי הקורס הבסיסי כמו גם לבעלי ידע קודם במסחר באופציות, המעוניינים להתקדם וללמוד את שיטות המסחר המקצועיות ביותר ומוכנים להקדיש לך את המאמץ הדרוש. הקורס מקנה לתלמידים את כלל הידע הנדרש להבנה מלאה של שיטת המסחר, החל מרמת יצירת היתרון המתמטי והסטטיסטי כזכות קיומה של השיטה, דרך האסטרטגיות הנכונות לניצול היתרון וכלה בטכניקות מפורטות המגדירות כיצד לפעול בתרחישים שונים. קורס שיטות מסחר מתקדמות מתקיים במתכונת של שני מפגשים שבועיים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד. הקורס מתקיים במרכז ההדרכה היוקרתי של SafeTrade על חוף ימה של הרצליה, באווירה פתוחה ונעימה, בקבוצות קטנות של עד 16 איש. חשוב לומר כי יישום שיטות המסחר הנלמדות בקורס דורש בממוצע כחצי שעת אנליזה ותכנון ליום ונגישות לאינטרנט (למרות שאין צורך לשבת מול המסכים וניתן לבצע כל עבודה אחרת).

קורס השקעות דינאמיות
קורס השקעות דינאמיות הינו קורס בן 8 מפגשים המיועד למשקיעים בכל הרמות. במהלך הקורס ילמדו התלמידים אסטרטגית השקעה אינטליגנטית ויצירתית שעשויה להניב תשואות מרשימות ביותר בעלות מתאם חיובי לשוק המניות, אך בסיכון נמוך בהרבה, ובתנודתיות נמוכה משוק המניות. אסטרטגיה זו עוררה עניין רב בקרב גופי השקעה בינלאומיים וישראליים, והיא עתידה להוות בסיס להקמת קרן השקעות בעתיד. קורס השקעות דינאמיות מתאים למשקיעים שמעולם לא התנסו בשוק ההון כמו גם למשקיעים מנוסים אשר רוצים להיחשף לאסטרטגית השקעה מתוחכמת, אך עם זאת קלה להבנה וללמידה, שאינה מצריכה זמן רב לניהולה. משקיעים בעלי ניסיון בתחום המסחר באופציות או בוגרי קורס בסיסי יכולים להצטרף לחלק השני של הקורס ללא צורך בחלק הראשון. קורס השקעות דינאמיות מתקיים במתכונת של ארבעה מפגשים שבועיים בני 8 שעות אקדמיות כל אחד. הקורס מתקיים במרכז ההדרכה היוקרתי של SafeTrade על חוף ימה של הרצליה, באווירה פתוחה ונעימה, בקבוצות קטנות של עד 16 איש.

מידע נוסף על SafeTrade
SafeTrade מציעה לתלמידיה תהליכי למידה בעלי אפקטיביות חסרת תקדים, מקצוענות ברמה בינלאומית ויחס אישי וסובלני. חברי SafeTrade שותפים למועדון חברים יוקרתי (אך לא יקר) ומיוחד, המבוסס על שקיפות, מקצוענות ורצון אמיתי ללמד ולשתף. במועדון מתקיימת אוירה חברית ופתוחה. מוצר הדגל של החברה מבוסס על לימוד באמצעות התבוננות בניהול שיטות השקעה בחשבון אמיתי המלווה בהסברים מפורטים ובשקיפות מלאה וזוכה להתעניינות בקרב סוחרי אופציות מכל העולם.

לימודי השקעות ב- SafeTrade מיועדים למשקיעים רציניים המעוניינים לרכוש ידע וכלים אפקטיביים להשקעה בשוק ההון, במטרה להניב בתיק ההשקעות שלהם תשואות מרשימות בסיכון נמוך. משקיעים מנוסים מבינים כי הצלחה ארוכת טווח בשוק ההון מבוססת לא פחות על ניהול סיכונים זהיר מאשר על בחירת "סוס מנצח", ועל כן ב- SafeTrade מושם דגש רב על אסטרטגיות השקעה המבוססות על חשיפה נמוכה לסיכונים פיננסיים, ונלמדות טכניקות ניהול סיכונים מתקדמות.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ