ייעוץ לימודים חינם!

רום-פרט

פסיכומטרי ללקויי למידה, 03-5614611

למה צריך קורס פסיכומטרי מיוחד ללקויי למידה?
הבחינה הפסיכומטרית היא ציון דרך הכרחי בדרך להשכלה גבוהה. עוד אחד מאותם דברים שכולם צריכים לעשות. היא נוגעת בלב ליבן של לקויות הלמידה הנפוצות ביותר: דיסלקציה, בעיות קשב וריכוז, ליקויים חשבוניים, קושי בתפיסה צורנית, בעיות שפה- עברית ואנגלית ועוד. למרות כל זאת, עד לפני מספר שנים לא היה אף קורס הכנה אשר הותאם לאנשים עם לקויי למידה.

מכון רום-פרט, 'הרים את הכפפה' ובאמצעותו ניתנת גם לאנשים עם לקויי למידה להתכונן לבחינה הפסיכומטרית בצורה נכונה, רגועה ואף מהנה. קורס פסיכומטרי כשלעצמו, אינו יכול למחוק קשיים וליקויים שאדם מתמודד איתם כל חייו. עם זאת, הצלחנו לבנות קורס ייחודי המאפשר לתלמיד שלנו לעבור את הבחינה בתחושה של מיצוי מלא של יכולותיו ומעבר המשוכה בצורה מיטבית.

מה מיוחד בקורס הפסיכומטרי של רום-פרט?
הקורס שלנו שונה לחלוטין מהקורסים האחרים בשוק: - הקורס שלנו ארוך יותר ומשתרע על פני כחמישה חודשים. עובדה זו, מאפשרת לנו ללמד את החומר באווירה נינוחה ומבלי למהר. - הכיתות שלנו קטנות וברוב המקרים ישנם פחות מ-15 תלמידים בכיתה. עובדה זו, מאפשרת לנו לתת הרבה יותר יחס אישי ומענה לצרכים של כל תלמיד ותלמיד. - אנו לא מאמינים בשיעורים ארוכים. כל שיעור נמשך 3 שעות עם הפסקה של 15 דקות באמצע. בצורה זו, יכולים התלמידים שלנו לשמור על ריכוז במשך כל השיעור. - ברוב הפגישות אנו מלמדים נושא חדש אחד בלבד. הדבר עוזר למנוע בלבול בין נושאים ומקל על הקליטה של החומר. - מעבר לתכני הלימוד הרגילים, יתמקד הקורס באסטרטגיות המותאמות ללקויי למידה ובתרגול אינדיבידואלי, המאפשר להכין כל תלמיד עפ"י קשייו הספציפיים. - אנו מכירים היטב את תהליך אישור ההקלות המומלצות באבחוני התלמידים.

מה מייחד את המורים של רום-פרט?
המורים בקורס הפסיכומטרי שלנו מנוסים כולם בהוראת הפסיכומטרי זמן רב לפניי שהגיעו למכון. הם מתמחים בהוראה ללקויי למידה ומעבר לתכונות הנדרשות מכל מדריך פסיכומטרי, מתאפיינים כל המדריכים שלנו בתכונה עיקרית אחת- סבלנות. באמצעות הרבה סבלנות עושים המדריכים שלנו הכל על מנת שתלמידי 'רום-פרט' יוציאו מעצמם את הכי טוב שיש!

למי מיועד קורס הפסיכומטרי ב'רום-פרט'?
הקורס מיועד לאנשים שאובחנו כלקויי למידה, אך גם לכאלו החוששים ללמוד בקבוצה גדולה ובקצב לימודים מהיר, אשר רוצים להנות מהיתרונות הייחודיים שהקורס שלנו מציע.

איך בנוי הקורס?
הקורס בנוי במתכונת של שניים או שלושה מפגשים שבועיים. מספר המפגשים השבועיים נקבע לפי קצב התקדמות הכיתה ומועד הבחינה. בדרך כלל מתנהל רוב הקורס במתכונת של שני מפגשים שבועיים כאשר יש אפשרות  למפגש שלישי בהינתן הודעה מוקדמת. בשבועיים-שלושה לפני הבחינה הפסיכומטרית, מתקיימות חזרות מסכמות ובחינות לקראת הבחינה, ולכן תיתכן הוספת מפגשים נוספים לתגבור בהתאם לצורך.

מה הם תנאי הקבלה לקורס?
על מנת להיכנס לקורס, דרושה רמת בסיס במתמטיקה. אנשים משוללי כל גישה למתמטיקה בסיסית לא יוכלו להשתלב בקורס בצורה מוצלחת. לכן, בשביל למנוע תסכולים והוצאות מיותרות, עוברים כל המבקשים להירשם לקורס מבחן רמה במתמטיקה בסיסית, המאפשר לנו להעריך את יכולתם להשתלב בקורס. המבחן הוא קל יחסית ומרבית הנרשמים מצליחים בו, כך שאין מה לדאוג!

מהם מועדי הלימודים בקורס?
דצמבר - לקראת הבחינה באפריל. פברואר - לקראת הבחינה ביולי. אוגוסט - לקראת הבחינה בינואר. הקורס נפתח בשלושה מועדים בלבד כיוון שמועדי אפריל, יולי וינואר הינם המועדים היחידים בהם ניתן לקבל התאמות ללקויי למידה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ