ייעוץ לימודים חינם!

מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

קורס איורוודה - רפואה הודית מסורתית

מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית מציעה לימודים במסגרת מסלול איורוודה – רפואה הודית מסורתית, המתקיים בשיתוף פעולה בינלאומי עם מוסדות מובילים לאיורוודה בהודו.

מכללת רידמן מציעה לימודים במגוון סניפים: תל אביב, ירושלים, חיפה, כנרת ובאר שבע. יש להתעדכן מול המכללה היכן תוכלו לרכוש הכשרה זו!

על התחום
האיורוודה  היא רפואה טבעית, שמקורה בהודו העתיקה. תורה הוליסטית זו עוסקת במגוון תחומי החיים ונוגעת בתחומי החינוך והבריאות, וכן בטיפול במחלות על ידי כלי אבחון מעמיקים. הציבור ברחבי העולם המערבי, כולל ישראל, מודע ומעריך את הרפואה האיורוודית כתורה בריאותית-רפואית עמוקה ומקיפה.
 
ייחודיות הלימודים בתכנית
התוכנית מועברת בשיתוף פעולה עם אוניברסיטה הודית לאיורוודה. שיתוף הפעולה הינו ייחודי, כיוון ששיתוף הפעולה נעשה עם 8 מוסדות ברחבי העולם בלבד. את הלימוד במגמה מוביל צוות איכותי אשר מאגד מרצים ומטפלים מקצועיים בתחום, מהודו ומישראל. לאורך השנה מארחת המגמה רופאים איורוודיים בעלי שם מהודו, כדי להרצות בפני הסטודנטים ולהעביר טיפולים לקהל.

נושאי הלימוד
הלימודים כוללים חומר תיאורטי לצד התנסויות מעשיות. בין נושאי הלימוד: תזונה ובישול איורוודיים, עיסוי איורוודי, יסודות ופילוסופיה איורוודית, טיפולי שימון וייזוע, רפואה פנימית, פרמקולוגיה איורוודית, רפואת ילדים וגינקולוגיה איורוודיים, שיטות לניקוי הגוף מרעלים  (Panchkarma), שיטות אבחון איורוודיות, יוגה. אל רשימת הנושאים הללו מצטרפת הכשרה ביסודות הרפואה המערבית המודרנית. הסטודנטים זוכים להשתתף בקליניקה בה הם מתנסים בפגישה עם מטופלים לאורך כל השנה וטיפול בהם, על פי התורה ההודית המסורתית. למטרה זו מעניקה המכללה לסטדנטים את כל הציוד הנדרש. עם סיום הלימודים, נוסעים הסטודנטים לסטאז' והתנסות קלינית מעמיקה בהודו, בתקופה זו הם זוכים ללימוד אינטנסיבי במחלקות האוניברסיטה ובית החולים האוניברסיטאי של הודו.
 
משך הלימודים ומתכונתם
הלימודים נפרשים על פני שלוש שנים. למעוניינים ניתן לבחור במסלול דו-שנתי.
 
קריירה ואפיקי התפתחות
כיום ניתן למצוא שיטת טיפול זאת במקומות כגון קופות החולים, ובמכוני טיפול שונים. "רידמן קריירה" - מחלקת ההשמה הייחודית של המכללה, מציעה לבוגרי התכנית  מגוון של משרות מיד עם תום לימודיהם ומלווה את תהליך כניסתם לשוק העבודה.

תעודות והכשרות
עם סיום השנה השנייה, מוענקות תעודות המאפשרות להתחיל לעסוק בתחום. בסיום השנה השלישית מוענקת תעודת מטפל איורוודי מוסמך בשיתוף אוניברסיטת גוג'ארט GAU ו- SDM College, הודו.
 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ