ייעוץ לימודים חינם!

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

הפקולטה למנהל עסקים

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הקים בשנת 2007 את הפקולטה למנהל עסקים במקביל לתוכנית במשפטים שהייתה קיימת במרכז כבר משנת 1995. הפקולטה למנהל עסקים הוקמה על ידי בכירי הפרופסורים מהפקולטה למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית אשר עובדים כיום במרכז האקדמי כסגל מן המניין.
* מלגות על סך 15,000 ש"ח!

מידע כללי
הפקולטה למנהל עסקים הפועלת במרכז האקדמי למשפט ולעסקים הינה פקולטה צעירה, תוססת ודינמית המציעה לימודים רב תחומיים המזמנים שפע של התנסות מעשית עוד במהלך הלימודים. הפקולטה שמה לעצמה למטרה להכשיר את הדור הבא של מנהלים וממלאי תפקידי מפתח במשק הישראלי, ורואה עצמה מחוייבת לתת לבוגריה ידע וכלים עדכניים בתחומי הניהול, הכלכלה המימון השיווק והחשבונאות.

תנאי קבלה
  • תעודת בגרות מלאה.
  • בעל תואר ראשון (בארץ או בחו"ל) המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה, בממוצע +80.
  • תעודת הנדסאי בצירוף תעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל 80 ומעלה.
  • תעודת הנדסאי בלבד – במקרה שהמועמד מחזיק בתעודת הנדסאי בלבד קבלתו תיבחן ע-ידי ועדה. 
לימודי B.A במנהל עסקים
לימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי למשפט ועסקים תוכננו כך שיקנו לסטודנט ידע נרחב אודות תיאוריות, כלי ניתוח ומתודות, המסייעים בקבלת החלטות בתחומים שונים של מנהל עסקים. במקביל, הושם דגש על שילוב החומר האקדמי עם הפן הפרקטי של עולם העסקים. הלימודים מעניקים לסטודנט כלים ליישום הידע הנלמד בסביבה העסקית. התוכניות העשירות מעניקות לסטודנטים ידע בתחומי מנהל העסקים בנוסף על ראיה מערכתית ואינטגרטיבית.
התמחות מימון: התמחות זו מקנה למשתתפיה כלים ומיומנויות לניהול פיננסי של חברות ולניהול השקעות באמצעות לימודים תיאורטיים מעמיקים בתחום המכשירים הפיננסיים וקורסים שימושיים במגוון תחומים: קריטריונים לבדיקת כדאיות השקעות, פיזור סיכונים בתיקי השקעות, מדדי ביצועים, הערכת עלות ההון ותקצוב ההון, מבנה ההון האופטימלי של החברעה ונקודת האיזון. בנוסף, יעסקו המשתתפים בהיבטים התיאורטיים והמעשיים של שוק ההון ובפעילותם של קרנות הנאמנות ותעודות הסל. בוגרי התמחות זו יוכלו להשתלב בשוק העבודה בשוק ההון, בתפקידי ניהול במוסדות פיננסיים שונים ובמחלקות כספים של חברות שונות.
התמחות יזמות וחדשנות: המשתתפים בהתמחות זו ירכשו כלים ומיומנויות מקצועיים וכלכליים לפיתוח חברת סטארטאפ, משלב פיתוח המוצרים, דרך בניית התכניות העסקיות וגיוס המשקיעים ועד חקר שווקים ושיתופי פעולה אפשריים. מרכז החממה בהתמחות זו מתקיים בתוך מרכז היזמות של עיריית רמת גן ומהווה חלק ממנו.
התמחות שיווק: השיווק הוא אחד התחומים החשובים ביותר בפעילותו של עסק או ארגון. השינויים השוטפים מחייבים עיצוב ויישום של מדיניות שיווקית המתחשבת בצרכי הלקוח, בחברות המתחרות, ביעדים אותם יש להשיג והחדשנות הנדרשת בפיתוח המוצרים. המשתתפים בהתמחות זו ירכשו כלים ומיומנויות לניתוח הסביבה העסקית של מתחריהם תוך מתן דגש למימוש הפוטנציאל השיווקי בדרכים היעילות ביותר.
התמחות חשבונאות: תכנית הלימודים משלבת בין תחום החשבונאות לבין מנהל עסקים, במטרה להכין את המשתתפים להשתלבותם בשוק העבודה כרואי חשבון ומנהלים באמצעות מתן כלים, מיומנויות וידע נרחב בשני התחומים. התמחות זו מכינה את משתתפיה לבחינות ההסמכה מטעם מועצת רואי החשבון ובנוסף מקנה להם כלים בתחום הפיננסי והגלובלי.

לימודי מנהל עסקים במכללת רמת גן
בית הספר למנהל עסקים במרכז האקדמי מקפיד על לימודים המשלבים אקדמיה ופרקטיקה, כך שבוגריו מוכשרים יותר לעולם העסקים המעשי. המורים בפקולטה נבחרו בקפידה, על פי קריטריונים של מצוינות הוראתית ואקדמית. לסגל המורים מוניטין אקדמי בינלאומי וניסיון הוראתי באוניברסיטאות מובילות מהארץ ומחו"ל כמו גם ניסיון עשיר בעולם המעשה.תוכנית הלימודים מאפשרת שילוב של עבודה במהלך הלימודים, ומעניקה לימודים מאתגרים ומהנים באווירה תומכת, כך שבוגריה מצוידים בסיומה בכלים הדרושים לפיתוח קרירה מוצלחת בעולם העסקים המודרני.

משך הלימודים 
  • הלימודים נמשכים 3 שנים.
  • המרכז האקדמי מציע גם לימודי ערב המתאימים לאנשים עובדים.
תעודה
למסיימי התוכנית שיעמדו בכל הדרישות, יוענק תואר ראשון B.A במנהל עסקים מטעם המרכז האקדמי למשפט ולעסקים.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ