ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

הפקולטה למנהל עסקים

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הקים בשנת 2007 את הפקולטה למנהל עסקים במקביל לתוכנית במשפטים שהייתה קיימת במרכז כבר משנת 1995. הפקולטה למנהל עסקים הוקמה על ידי בכירי הפרופסורים מהפקולטה למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית אשר עובדים כיום במרכז האקדמי כסגל מן המניין.
* מלגות על סך 15,000 ש"ח!

מידע כללי
הפקולטה למנהל עסקים הפועלת במרכז האקדמי למשפט ולעסקים הינה פקולטה צעירה, תוססת ודינמית המציעה לימודים רב תחומיים המזמנים שפע של התנסות מעשית עוד במהלך הלימודים. הפקולטה שמה לעצמה למטרה להכשיר את הדור הבא של מנהלים וממלאי תפקידי מפתח במשק הישראלי, ורואה עצמה מחוייבת לתת לבוגריה ידע וכלים עדכניים בתחומי הניהול, הכלכלה המימון השיווק והחשבונאות.

תנאי קבלה
  • תעודת בגרות מלאה.
  • בעל תואר ראשון (בארץ או בחו"ל) המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה, בממוצע +80.
  • תעודת הנדסאי בצירוף תעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל 80 ומעלה.
  • תעודת הנדסאי בלבד – במקרה שהמועמד מחזיק בתעודת הנדסאי בלבד קבלתו תיבחן ע-ידי ועדה. 
לימודי B.A במנהל עסקים
לימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי למשפט ועסקים תוכננו כך שיקנו לסטודנט ידע נרחב אודות תיאוריות, כלי ניתוח ומתודות, המסייעים בקבלת החלטות בתחומים שונים של מנהל עסקים. במקביל, הושם דגש על שילוב החומר האקדמי עם הפן הפרקטי של עולם העסקים. הלימודים מעניקים לסטודנט כלים ליישום הידע הנלמד בסביבה העסקית. התוכניות העשירות מעניקות לסטודנטים ידע בתחומי מנהל העסקים בנוסף על ראיה מערכתית ואינטגרטיבית.

תואר ראשון במנהל עסקים - התמחויות
שיווק 
מימון 
ניהול משאבי אנוש 

לימודי מנהל עסקים במכללת רמת גן
בית הספר למנהל עסקים במרכז האקדמי מקפיד על לימודים המשלבים אקדמיה ופרקטיקה, כך שבוגריו מוכשרים יותר לעולם העסקים המעשי. המורים בפקולטה נבחרו בקפידה, על פי קריטריונים של מצוינות הוראתית ואקדמית. לסגל המורים מוניטין אקדמי בינלאומי וניסיון הוראתי באוניברסיטאות מובילות מהארץ ומחו"ל כמו גם ניסיון עשיר בעולם המעשה.תוכנית הלימודים מאפשרת שילוב של עבודה במהלך הלימודים, ומעניקה לימודים מאתגרים ומהנים באווירה תומכת, כך שבוגריה מצוידים בסיומה בכלים הדרושים לפיתוח קרירה מוצלחת בעולם העסקים המודרני.

משך הלימודים 
  • הלימודים נמשכים 3 שנים.
  • המרכז האקדמי מציע גם לימודי ערב המתאימים לאנשים עובדים.
תעודה
למסיימי התוכנית שיעמדו בכל הדרישות, יוענק תואר ראשון B.A במנהל עסקים מטעם המרכז האקדמי למשפט ולעסקים.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2017 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים