ייעוץ לימודים חינם!

מכללת פסגות - לימודי השקעות בשוק ההון ובנדל"ן

קורס אימון אישי - אחד על אחד

מכללת פסגות, המתמחה בלימודי שוק ההון, מציעה לימודים במסגרת קורס אימון אישי - אחד על אחד.

אימון אישי בפסגות
לימודי אימון אישי אחד על אחד במכללת פסגות מיועדים לכל המעוניינים לרכוש ידע מעולם האימון האישי, ואינם דורשים ידע מוקדם בתחום. תכני הקורס משלבים שיעורים פרונטאליים לצד התנסות מעשית בכיתות ממוחשבות וכן חדר מסחר live, המציע מסחר בזמן אמת יחד עם מרצי המכללה. קורס אימון אישי הוא קורס מעשי וחדשני ביותר בארץ ומטרתו להכשיר את הלומדים לתפקד כמשקיעים מקצועיים בבורסות בארץ ובעולם. הלימודים מתקיימים תוך בניית תוכנית אישית ולימוד אסטרטגיות מסחר והתאמת הקורס באופן אישי לכל תלמיד, כך שלמעשה הקורס מתקיים במתכונת אחד על אחד.
 
אופן הלימודים
במסגרת הלימודים במכללת פסגות יתנסו הלומדים בכיתות לימוד ממוחשבות, על מנת לרכוש ביטחון וידע מעשי במסחר עצמאי בבורסה. בנוסף, כל תלמיד יתחבר מביתו לחדר מסחר אינטרנטי של המכללה אשר באמצעותו יוכל לסחור במניות יחד עם מרצי המכללה וסוחרים נוספים בזמן אמת. כמו כן, נכלל סטאז' מעשי במטרה ליישם את כל החומר הנלמד בקורס, המעניק לבוגרים ניסיון מסחר מעשי בשוק אמיתי. זאת ועוד, כל תלמיד ינהל תיק השקעות עצמאי בסך 50,000 ש"ח בכסף לא אמיתי, בליווי סוחרים של המכללה.

נושאי הלימוד
בין נושאי הלימוד הנכללים במסגרת תוכנית הלימודים בקורס: מבוא לשוק ההון, לימודי שוק ההון ואפיקי ההשקעה הקיימים בו, שיטות עבודה של מקצוענים, לימוד בורסות של ארצות-הברית, ישראל ושוק המט"ח, אסטרטגיות לניהול כספי - ניהול סיכונים, חוקי "הברזל במסחר" - תרגול מסחר בזמן אמת, פרקטיקה בשוק ההון, לימוד שלושת סוגי המגמות - מגמה ראשית, מגמה משנית ומגמה מינורית ואופן השימוש בכל מגמה, ניתוח טכני מקיף, טיפול במחזורים קיצוניים, דוגמאות מסחר: בשוק שווריי / ודובי, איך להרוויח כסף בירידה, הסיבות הנפוצות הגורמות להפסדיו של המשקיע המפרטי וכיצד להימנע מהן, אומנות ה- Stop loss - אימון מנטלי, התמודדות ומוכנות נפשית ועוד.

משך הקורס
לימודים במסגרת קורס אימון אישי אחד על אחד במכללת פסגות, המתמחה בלימודי שוק ההון, נפרסים על פני שלושה וחצי חודשים וכוללים שני שלבים.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ