ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

המרכז האקדמי פרס

תמונה רחבה של המרכז האקדמי פרס

תואר ראשון במדעי ההתנהגות

המרכז האקדמי פרס מציע לימודים לתואר ראשון, .B.A, במדעי ההתנהגות. תוכנית הלימודים זהה במתכונתה ללימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה בכל אוניברסיטה, ומאפשרת לבוגריה להגיש מועמדות ללימודי תואר שני במקצועות מדעי ההתנהגות.

תנאי קבלה
סף מינימום לקבלה: ציון פסיכומטרי 507 ומעלה ו-ממוצע בגרות בציון משוקלל 80 ומעלה
ציון פסיכומטרי 600 ומעלה - ללא תנאי ממוצע בגרות
קבלה ללא פסיכומטרי
ממוצע בגרויות מעל 90 - יתקבלו אוטומטית
ממוצע בגרויות 90-85 נדרשים ב: 4 יח"ל אנגלית ציון 70 ו3 יח"ל מתמטיקה בציון 70
ממוצע בגרויות 83-90 - קבלה "על תנאי" עד להשגת ציון 75 בסמ' א'
מועמדים בני 30+ ללא תעודת בגרות : ידרשו לעבור מכינה

תחום מדעי ההתנהגות
ההכרה הגוברת בחשיבותם של מדעי ההתנהגות כבסיס לקיום תהליכים חברתיים ותהליכי ניהול בארגונים הביאה להתרחבות מרשימה בהיקף הידע המדעי בתחומים כמו פסיכולוגיה וסוציולוגיה. במקביל, גובר הביקוש לתוכניות אקדמיות רב תחומיות כמו תוכנית הלימודים לתואר ראשון במדעי ההתנהגות. התהליכים הארגוניים והחברתיים ההכרחיים בעולם המערבי העלו את הצורך בעובדים ומנהלים בעלי ידע והבנה במדעי ההתנהגות, הכוללים גם הכשרה מעמיקה בסוציולוגיה ופסיכולוגיה.

תכנית הלימודים
המרכז האקדמי פרס מציע תוכנית לימודים לתואר ראשון במדעי ההתנהגות, אשר מכשירה את בוגריה לתת מענה לצורך המתגבר באנשי מקצוע בעלי ידע בפסיכולוגיה וסוציולוגיה. הלימודים לתואר ראשון במדעי ההתנהגות כוללים קורסים כגון סטטיסטיקה, מבוא לפסיכולוגיה, אנתרופולוגיה חברתית, סוציולוגיה, פסיכולוגיה של האישיות, פסיכולוגיה התפתחותית, מוח והתנהגות, סוציולוגיה של החברה בישראל, פסיכולוגיה חברתית, ריבוד ואי שוויון, פוליטיקה וחברה, שיטות מחקר ועוד.

תוכנית הלימודים לתואר זה זהה במתכונתה לתואר ראשון בפסיכולוגיה ובסוציולוגיה ומאפשרת לבוגרים להגיש מועמדות ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה או סוציולוגיה. הלימודים במסלול נמשכים 3 שנים (3 סמסטרים מדי שנה), כאשר את התואר ניתן להשלים תוך 6 שנים (במניין שנים זה נכללות תקופות של חופשות לימודים מאושרות).
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2017 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים