ייעוץ לימודים חינם!

מכללת עצמה

לגוף ולנשמה

מכללת עוצמה מציעה מגוון קורסים והכשרות עבור כלל הציבור בכלל, ועבור הציבור הדתי והחרדי בפרט. הלימודים במכללת עוצמה מתקיימים במסגרת תורנית, ואף מאפשרת למצטיינים להשתלב במעגל העבודה במקצועות אשר נלמדו.
הלימודים מתקיימים בירושלים, נתניה ויבנה.

מסלולי לימוד
קורס שזירת פרחים
קורס איפור מקצועי
קורס עיצוב פנים
קורס חשבי שכר
קורס גישור בהתאם להחלטת ועדת גדות
קורס  מנהל שיווק ומכירות
קורס מיגון מערכות
קורס שמאות (אספנות) יודקא

המצב הסוציו אקונומי הקשה הפוקד את מדינת ישראל נותן את אותותיו, דבר אשר העלה את הצורך בתוכניות לימוד אשר ישלבו את ציבור הנתמכים בקצבאות במעגל העבודה. מכללת עוצמה בע"מ מאפשרת לכלל הציבור לימודים ברמה גבוהה בשילוב עבודה מעשית, כאשר ההכשרה ניתנת ע"י טובי המרצים אשר הוסמכו להעניק תעודות המוכרות בשוק העבודה והופכת את מכללת עוצמה בע"מ לאבן שואבת לכל החפץ ללמוד מקצוע ברמה גבוהה.

מכללת עוצמה הוקמה כהמשך לפעילות של מכון אליה אשר מכשיר אברכים ובעלי פוטנציאל למקצועות קודש בציבור הדתי והחרדי, ועל ידי כך משלבם למעגל העבודה בכדי שיוכלו להתפרנס באופן מכובד. מכללת עוצמה זוכה לשיתוף פעולה של משרדי ממשלה, כאשר היא קובעת סדר יום ציבורי, מכשירה את האוכלוסייה הבוגרת ומאפשרת להם שדרוג מקצועי ותעסוקה.

קהל יעד
מכללת עוצמה מציעה מגוון קורסים לתלמידים מכלל האוכלוסיה ומהציבור הדתי והחרדי בפרט, החפצים ללמוד מקצוע בתנאים המתאימים לרוחם ולהשקפתם. כל התלמידים מתאימים את עצמם לאופי המכללה וכל אדם דתי ו/או חרדי המקיים אורח חיים דתי יכול להתקבל למסגרת הלימודים של מכללת עוצמה בע"מ.

תוכניות הלימוד במכללת עוצמה
תוכניות הלימודים נבנו על ידי אנשי מקצוע במטרה לאפשר לתלמידים לרכוש את כל הכלים והמיומנויות להשתלבות בשוק העבודה, מתוך אינטרס קולקטיבי שדורשי עבודה אלו יתחילו לקבוע לעצמם נורמות עבודה חדשות וערך עבודה בראי היהדות, אשר יהוו עבורם אבן שואבת להתפתחות ולעצמאות פיזית וכלכלית גם יחד.

מתכונת ומיקום הלימודים
הלימודים הינם במסגרת לימודי בוקר / ערב ומתקיימים בירושלים, או בשלוחותיה הפרוסים בכל רחבי הארץ, אשדוד, באר טוביה, קריית מלאכי, חולון ועוד.

תעודות והסמכות
כל המבחנים של מכללת עוצמה בע"מ הנם מבחנים המוכרים על ידי האיגודים המקצועיים או משרדי ממשלה המעניקים את התעודות המבוקשות.

שילוב ושיבוץ במעגל העבודה
מכללת עוצמה בע"מ מאפשרת למצטיינים להשתלב במעגל העבודה במקצועות אשר נלמדו, וזאת בעקבות הדרישה הגדולה והפניות הרבות המתקבלות בכל יום על ידי חברות כוח אדם, פניות מעסיקים ואחרים.

הכוונה תעסוקתית
מכללת עוצמה בע"מ משלבת בתוכה אנשי מקצוע מקצועיים אשר מכוונים את הציבור לתחום בו הם רואים את עצמם בשוק העבודה. גם לאחר הלימודים קיים מגוון תחומים בהם יכול התלמיד להשתלב בשוק העבודה בהכוונה מלאה ע"י צוות מקצועי ואחראי המכיר את השוק.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ