ייעוץ לימודים חינם!

בית הספר לתקשורת וניו מדיה - המכללה למנהל

לימודי דוברות ויחסי ציבור

בית הספר לתקשורת וניו מדיה מבית המכללה למנהל מציעה לימודי קורס דוברות ויחסי ציבור.

תפקיד הדובר ואיש יחסי הציבור נחשב לאחד התפקידים המרכזיים והאסטרטגיים ביותר בארגון. במסגרת מילוי תפקידו פועל ריש יחסי הציבור במספר מישורים ותחומים בתוך עולם התקשורת השיווקית, הוא אחראי על בניית וניהול קמפיינים תקשורתיים וכן על ייצוג הארגון מול כלי התקשורת.

קורס דוברות ויחסי ציבור במכללה למינהל הינו מסלול לימודים מעמיק ומרתק שמטרתו הענקת ידע והיכרות עם עולם התקשורת וכלי המדיה השונים, תוך שימת דגש מרכזי על ההיבטים היישומים בעבודתם של אנשי התקשורת, בניית אסטרטגיות לנוכחות תקשורתית והבנה של מערכות היחסים בין העיתונאים לבין דוברים ואנשי יחסי הציבור.

מרצי הקורסים נמנים על בכירי עולם התקשורת הישראלי - בהם כתבים, עורכים ושדרים בתקשורת הכתובה האלקטרונית והמקוונת, מומחי מדיה חברתית, אנשי לובינג ובכירים נוספים, אשר עוסקים בתחום מזה שנים רבות. לימודים אלו משלבים בתוכם מגוון הרצאות עיוניות, מקרי - בוחן, סדנאות מעשיות וסיורים במערכות של כלי תקשורת מובילים בארץ.

קהל יעד:                                       
לימודי הקורס מיועדים למעוניינים בהשתלבות מקצועית בתחומי התקשורת השונים בתוכם תחום דוברות, יחסי ציבור, עיתונאות, יועצי תקשורת, ניהול קמפיינים תקשורתיים ועוד.

תנאי קבלה: 
תעודת בגרות מלאה (עדיפות לבעלי תואר ראשון), ראיון אישי בפני ועדת קבלה, ועדת חריגים תבחן השתלבותם של מועמדים העוסקים בתחומי התקשורת או הנמצאים בקשר שוטף עם אמצעי התקשורת.

משך הלימודים:
לימודי הקורס נפרשים על פני 120 שעות לימוד אקדמיות, בתוכם ישולבו סדנאות פרקטיות וסיורים במערכת התקשורת ובכנסת, בנוסף לשעות הללו יידרשו הסטודנטים לעבוד 40 שעות במסגרת של סטאז' – אשר במסגרתו יתרגלו הסטודנטים ליווי תקשורתי עם מגוון עסקים שונים, ניהול של פעולות יחסי ציבור, בניית אסטרטגיות תקשורתיות ועוד.

תעודות והכשרות:
בתום לימודי הקורס תוענק לבוגרים תעודה מטעם המכללה למינהל בשיתוף משרד "ספוט תקשורת ואסטרטגיה" בדוברות ויחסי ציבור. 

נושאי לימוד:
מבוא ליחסי ציבור ודוברות, יחסי ציבור, כלים לניהול מאבקים חברתיים, רווחה, איכות סביבה וקידום אג’נדות ירוקות ותוכנית לניהול משברים תקשורתיים, מפת התקשורת בישראל והעבודה עם סוגי התקשורת השונים - תקשורת פוליטית, מקומית, כלכלית, משפטית, חברה ורכילות, מגזין, נשים, צבא וביטחון, תחקיר עיתונאי ותקשורת זרה, תקשורת ויצירת סדר יום - השפעת הכותרת על הרחוב הישראלי, על המערכת הפוליטית ועל מקבלי ההחלטות, השפעת  האינטרנט על הטלוויזיה והעיתונות הכתובה ,ניו מדיה - היכרות עם זירות אינטרנט ליחסי ציבור וניהול קמפיין ברשתות חברתיות, סדנאות - סדנת כתיבה עיתונאית, סדנת כתיבה שיווקית ויחצ”נית, סדנת טלוויזיה ועמידה מול מצלמה, וסדנת סטיילינג עבור צילום וטלוויזיה, סיורים- ביקור במערכות תקשורת ובחדרי חדשות, באולפני רדיו וטלוויזיה, באתר חדשות באינטרנט וסיור בכנסת ועוד.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ