ייעוץ לימודים חינם!

בגרות בקלות

הכנה לבגרות באזרחות 2 יח"ל

בגרות בקלות, מקבוצת נשיא טכנולוגיות מציעה קורס הכנה לבגרות באזרחות 2 יח"ל. מועדי פתיחת תיק והרשמה לבחינות: מועד קיץ 1/1 עד 31/3, מועד חורף 1/8 עד 31/10. שימו לב! הבחינה באזרחות עברה שינוי, החל מקיץ תשע"ב יבחנו התלמידים במתכונת של 2 יח"ל.

מידע כללי
הבגרות באזרחות הינה מקצוע חובה ובדומה לבגרות בהסטוריה, גם כאן נתקלים תלמידים רבים בקושי לזכור תאריכים וזמנים של ארועים שונים. תלמידים רבים מוצאים את מקצוע האזרחות קשה לעיכול על אף היקפה המצומצם של הבחינה ביחס לבגרויות כגון מתמטיקה ואנגלית. אחוז הנכשלים והלא ניגשים הינו מן הגבוהים ביותר מכלל הזכאים להיבחן בבחינות הבגרות. אולם, הבנה נכונה של אופי המבחן ואסטרטגיית התמודדות חכמה (המותאמת למבחן), יהפכו את הלימוד לקל ופשוט הרבה יותר.

משך הבחינה ומתכונתה
משך הבחינה הוא שעתיים. פרק ראשון- 14 נק'. ניתוח 2 ארועים עם שני צדדים. פרק שני- 40 נק'. יש לענות על 4 שאלות 3 שאלות ידע פשוטות ושאלת ידע אחת מורכבת. פרק שלישי- 24 נק'. יש לענות על 2 שאלות, בפרק זה יש שני קטעי קריאה. כל תלמיד עונה על השאלות שעוסקות בנושא אותו למד בכיתה, אין בחירה. פרק רביעי- 24 נק' . יש לענות על 2 שאלות מתוך 5, ניתוח אירוע מצד אחד. בנוסף, בנוסח החדש של הבחינה התווספה שאלת עמדה. התלמידים ידרשו להביע עמדה על סוגיה אזרחית תוך העלאת טיעון ונימוקים ,יש להקפיד על כתיבה הולמת ונכונה.
                                                                                               
קהל יעד
תלמידים אקסטרניים: מי שלא סיים את לימודיו בבית ספר תיכון ממלכתי מכל סיבה שהיא, ומעוניין להשלים את לימודיו במערכת האקסטרנית. תלמיד כזה יפתח תיק אקסטרני בעצמו כדי לקבל הכרה בציוני הבגרות מבית הספר התיכון בהרכב הבחינות האקסטרני. התלמיד נדרש להביא אישור על הציונים מבית הספר בעת פתיחת התיק האקסטרני.

תלמידים אינטרנים: מי שסיים 12 שנות לימוד בבית ספר תיכון ממלכתי וניגש לבחינת בגרות אחת לפחות. על תלמיד זה לפנות בעצמו לבית הספר התיכון שבו למד ולהירשם לבחינות אשר יתקיימו שם. התלמיד יקבל מבית הספר שוברים לתשלום בדואר.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ