ייעוץ לימודים חינם!

האקדמית תל אביב יפו

תואר שני במדעי המחשב

האקדמית תל אביב יפו מציעה לימודי תואר שני במדעי המחשב המתקיימים באחת מ- 4 התמחויות: ניהול מערכות מחשב, מדעי המחשב התיאורטיים, תקשורת ומערכות מחשבים והתמחות בביואינפורמטיקה.

תואר שני במדעי המחשב - התמחויות:
מדעי המחשב הם התמחות בניהול מערכות מחשב
מדעי המחשב עם התמחות במדעי המחשב התיאורטיים
מדעי המחשב עם התמחות בתקשורת ומערכות מחשבים
מדעי המחשב עם התמחות בביואינפורמטיקה

מדעי המחשב, על היבטיהם התיאורטיים והטכנולוגיים-יישומיים, מהווים כיום שדה מחקר והתמחות המשתנה בקצב מהיר מזה של רוב הדיסציפלינות האקדמיות האחרות. במקביל, מתיישן חלק ניכר מהידע בתחום, ובתוך שנים ספורות, ולעתים תוך מספר חודשים, חדל להיות רלוונטי. התעשיות עתירות הידע זקוקות לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, בעלי ידע דיסציפלינרי-תיאורטי ובעלי ידע מעשי בתחומים השונים שהם מושא עיסוקם של מדעי המחשב.

לימודי תואר שני במדעי המחשב באקדמית תל אביב יפו מדגישים פיתוח תיאורטי כמו גם מחקר בסיסי, ונועדו לענות על צרכי התעשייה המגוונים, הזקוקה לעובדים בעלי יכולות ומיומנויות גבוהות בתחומים השימושיים ולעובדים בעלי אוריינטציה מחקרית.

לימודים במסלול זה מרחיבים את התשתית התיאורטית שנלמדה בתואר הראשון, ומעמיקים את תחומי הידע והיכולות המקצועיות של הסטודנט. לימודי תואר שני במחשבים כוללים שיתוף פעולה עם התעשייה ומאפשרים ללומדים להתעדכן ולגשר על פערי הידע הנוצרים עם ההתפתחות המהירה של המחקר האקדמי.

הסטודנטים במסלול נהנים מכיתות לימוד מרווחות, ספריה ו- 6 מעבדות מחשבים חדישות, ביניהן מעבדה לתקשורת מחשבים, בה נחשפים הסטודנטים לחזית הטכנולוגיה בנושא התקשורת, ומתנסים, הלכה למעשה, בלימוד ותכנות באמצעות הציוד העדכני המשוכלל ביותר. כמו כן, באקדמית מעבדה לעיבוד וחישוב מקביליים, המצוידת במחשב מקבילי המבוסס על 32 מעבדים. המחשב נתמך בכלי תכנות וניהול מתקדמים ללימוד מעמיק של נושא העיבוד המקבילי. בכל אחת מהמעבדות כ- 20 תחנות עבודה.

תכנית הלימודים במסלול מאפשרת לסטודנטים לשלב בין עבודה ללימודים, ועל כן נפרסים הלימודים על פני 4-8 סמסטרים, ובלבד שמשך הזמן המרבי של הלימודים לא יעלה על 4 שנים, בהתאם לקצב ההתקדמות של הסטודנט, בהתאם לקצב ההתקדמות של הסטודנט. כל סטודנט בונה לעצמו את תוכנית הלימודים ומשכה באופן אישי. לימודי תואר שני במדעי המחשב מאפשרים המשך מחקר לתארים מתקדמים במוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובעולם.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ